Férfi vízi ob I: egyenlített a Szolnok, döntő meccs jön!

A férfi vízilabda ob I döntőjének 4. mérkőzésére Szolnokon került sor, a Dózsa fogadta a Ferencvárost. A képlet egyszerű volt a kezdés előtt: ha a vendégek nyernek, bajnokok. Nem nyertek, így az ötödik mérkőzés dönt a bajnoki címről.

Férfi vízi ob I: ismét nyert a Szolnok, az ötödik meccs dönt!

Az angol Premier League-ből is figyelik a Fradi ászát

A Nemzeti Sport Online Ghánából származó értesülései szerint megkezdődtek a konkrét egyeztetések a Ferencvárosban kölcsönben futballozó Joseph Paintsil ghánai csapata, a Tema Youth és a 20 éves támadó kérői között – négy klub is képben van...

NB I: kapura lövés nélkül nyert meccset a Diósgyőr!

A labdarúgó NB I 31. fordulóját követőn is összegyűjtöttük az aktuális játéknap legjeit. Melyek közül kiemelkedik a legmázlistább Diósgyőr lövési mutatója: a DVTK kaput eltaláló lövés nélkül tudta 1–0-ra legyőzni a Paksot.

BL: 43 bajnokra négy kvóta jut; kiemelt lesz-e a magyar első?

A labdarúgó Bajnokok Ligája következő szezonjának 79 csapatos mezőnyében már csak négy hely kiadó – egyebek mellett a magyar bajnoké. Ami a következő lépést illeti: ha a jelenleg az élen álló Videoton FC lesz a bajnok, kiemeltként várhatja a selejtező első körének sorsolását, viszont a Ferencvárosnak nem lenne ilyen előjoga. Bármelyikük is fut neki a feladatnak, egyvalami biztos: az eddig sem túl közeli csoportkör még messzebb van…

FTC: külföldön újabb hírek jelentek meg a kiszemeltekről

A múlt héten a Nemzeti Sport Online írt először arról, hogy kiket figyelt meg a Ferencváros labdarúgócsapata Bulgáriában és Szerbiában. Azóta újabb hírek jelentek meg a lehetséges kiszemeltekről.

Videó: Dibusz vetődött, Lanzafame esett, Farkas tizenegyest ítélt

A labdarúgó NB I 31. fordulójában a Budapest Honvéd hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal. Davide Lanzafame a 68. percben tizenegyest végezhetett el, ám a büntető jogossága erősen vitatható. Nézze meg az esetet videón!

NB I: Nem tudom, miért ítélt a játékvezető büntetőt, lábbal védtem – Dibusz Dénes

A bajnoki címért küzdő Ferencváros nem tudott nyerni a címvédő Budapest Honvéd otthonában. Az 1–1-re végződő találkozó után a zöld-fehérek kapusa, Dibusz Dénes értékelt az NSO Tv-nek, elmondta, szerinte mi hiányzott a Fradi játékából, és kitért a Honvéd büntetőjére is. A hazaiaktól a kényszerű csere miatt már az első félidőben beálló Tömösvári Bálint nyilatkozott, aki többek között arról is beszélt, hogy minden meccsen úgy kell játszani, mint ha a Real Madrid megfigyelője lenne a lelátón.

NB I: kérdéses büntetőt ítéltek meg a Honvédnak – Máté Csaba

A Ferencváros csupán egy pontot hozott el a Honvéd otthonából, miután a két csapat mérkőzése 1–1-es döntetlennel zárult a labdarúgó NB I 31. fordulójában. A meccs hajrájában ráadásul a zöld-fehérek vezetőedzőjét, Thomas Dollt is elküldte a bíró a kispadtól, így a sajtótájékoztatón Máté Csaba másodedző helyettesítette.

A Videoton nyerte meg a Honvéd és a Fradi rangadóját…

A bajnoki címre törő Ferencváros nem tudott nyerni a címvédő Budapest Honvéd otthonában, az egy egyre végződő rangadó győztese így az éllovas, a 31. fordulóban a maga bajnokiját megnyerő Videoton lett.

Férfi vízi ob I: a Szolnok simán megverte a Fradit a 3. meccsen

A címvédő Szolnoki Dózsa 14–6-os győzelmet aratott a Ferencváros vendégeként a férfi vízilabda ob I döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.

Nagy Viktor vezérletével feltámadt a Szolnok, (még) nem bajnok a Fradi

Szépített a Szolnok a férfi vízilabda ob I döntőjében, 14–6-ra nyert idegenben a Ferencváros otthonában, ezzel a zöld-fehérek előnye 2–1 a három győzelemig tartó párharcban. Az első két mérkőzésen gyengélkedő címvédő kapusa, Nagy Viktor elképesztő mérkőzést tudhat maga mögött, elöl pedig Aaron Younger és Zalánki Gergő parádézott, 4-4 gólt szerzett. Folytatás szerdán, Szolnokon.

Ritka, amire a Fradi készül: 12 éve nem fordult meg a hajrában az aranycsata

A véghajrára fordult a labdarúgó NB I mezőnye: következik a 31. forduló a bajnokságban. Sem bajnokcsapat, sem kieső nem lesz még ebben a fordulóban, de most már minden botlás végzetes lehet. A listavezető Videoton FC a kiesés ellen harcoló Vasashoz látogat, üldözője, az előző fordulóban óriási lehetőséget elpuskázó Ferencváros pedig dél-pesti derbit vív a Bp. Honvéddal. Következzenek a 31. kör statisztikai érdekességei!

FTC: „Konkrétan az esetre nem emlékszem” – Koch az arckoponyatöréséről

A Ferencváros német labdarúgója, Julian Koch a Videoton elleni rangadón szenvedett agyrázkódást és arckoponyatörést. A 27 éves középpályást május 9-én Hamburgban megműtötték, és hamarosan visszatérhet Magyarországra – számolt be róla az FTC hivatalos honlapja.

FTC: a nyáron a DAC vendégeként játszanak Bödéék

Júniusban a Ferencváros NB I-es labdarúgócsapata felkészülési meccsen összecsap a dunaszerdahelyi DAC-cal.

FTC: a klub is segíti az Aranycsapat-emlékév megünneplését

Az Aranycsapat-emlékév méltó megünnepléséről szóló együttműködési megállapodást írt alá csütörtökön az FTC Baráti Kör és a Nagy Béla Hagyományőrző Egyesület az Aranycsapat Emlékév Testülettel és az Emberi Méltóság Tanácsával. Az Aranycsapat 65 évvel ezelőtt ezen a napon nyerte meg a labdarúgó Európa-kupát Rómában.

Női NB I: hideg zuhany az FTC-nek! Előnyben az MTK a döntőben

A címvédő MTK már a harmadik percben hátrányba került, de végül 3–1-es győzelmet aratott a Ferencváros otthonában a női labdarúgó NB I döntőjének első mérkőzésén, ezzel 1–0-s előnyre tett szert az egyik fél második sikeréig tartó párharcban. A meccs hőse a kék-fehérek duplázó támadója, Csányi Diána volt. A párharc második találkozóját jövő csütörtökön rendezik.

A Fradi őket nézte meg Bulgáriában és Szerbiában

Az elmúlt napokban több külföldi forrásban is Fradi-játékosok lehetséges szerződtetéséről, illetve az FTC-hez kötődő piaci hírekről olvashattunk – következzen ezekből egy kis gyűjtés, amelyből az is kiderül, kiket figyel a zöld-fehérek vezetőedzője, Thomas Doll.

NB I: megváltozott a Fradi és a Videoton meccsének az időpontja

A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottságának döntése értelmében a televíziós közvetítések miatt május 27-én, vasárnap a Ferencváros–Diósgyőr és a Videoton–Honvéd mérkőzés is később kezdődik.