Ligue 1: Somália Szaúd-Arábiába szerződik – hivatalos

A szaúdi élvonalbeli al-Sabab hivatalos közleményben jelentette be, hogy előszerződést kötött a Ligue 1-ben szereplő Toulouse középpályásával, Somáliával.

A leghosszabb út – így indult Gera Zoltán karrierje

Visszavonult az elmúlt másfél évtized legjobb magyar labdarúgója, akinek tanulságos életútjában szinte népmesei fordulatok követték egymást. Hogy miként vált a csavarlazítóval szipuzó csellengőből az egyetlen magyar futballistává, aki Európa-liga-döntőt játszott, s aki a 2016-os Európa-bajnokság legszebb gólját szerezte? Új sorozatunkból megtudhatja

A Kisvárda 12 éve nem látott bravúrt mutathat be a címvédő ellen

Vége a világbajnokságnak, elkezdődtek az európai kupaküzdelmek és elrajtol a labdarúgó NB I is: a hétvégén rendezik meg a 2018–2019-es idény 1. fordulóját. A bajnokság legnagyobb újdonsága a megrövidített téli szünet lesz. Az első fordulóban rögtön Ferencváros–DVTK és Újpest FC–MTK presztízsmérkőzéseket rendeznek, az abszolút újonc Kisvárda pedig a bajnoki címvédő Mol Vidi FC ellen lép pályára.

Jégkorong: vb-hős magyar csatárt igazolt a Ferencváros

A Ferencváros jégkorongcsapatában folytatja a pályafutását a két elit-világbajnokságon is jégre lépő, százszoros válogatott támadó, Nagy Gergő – adta hírül a fradi.hu.

A Fradi megint sokat változtatott és megint korán búcsúzott az El-től

A labdarúgó NB I 2018–2019-es szezonját felvezető sorozatunkat az előző idény három dobogósával, a nagy meglepetésre az El első köre előtt senkit sem igazoló Újpesttel, az idén is jelentősen átalakuló Ferencvárossal és a bajnoki címvédőként a nyáron keveset változtató Mol Vidi FC-vel foglalkozunk.

El: az FTC máris elbúcsúzott a nemzetközi kupaporondtól

A labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros az első félidő utolsó percében hátrányba került Netanyában a Maccabi Tel-Aviv ellen. A második félidőben elmaradtak a magyar rohamok, viszont az ellenfél két kapufával és több óriási helyzettel jelentkezett, így lényegében könnyedén jutott be az Európa-liga következő fordulójába.

Alighogy elkezdődött, máris véget ért a Fradi kupakalandja

El: Doll két helyen változtatott, így kezd Izraelben a Fradi

Botka Endre helyén Marcel Heister, Varga Roland helyett pedig a szintén új igazolás, Ivan Petrjak kezd a Maccabi Tel-Aviv elleni Európa-liga-selejtező visszavágóján. Mindkét légiós most kezd először a magyar csapatban.

Lanzafame: Én ilyen vagyok, olasz, győzni akarok!

A zöld-fehéreknél is szeretne maradandót alkotni a nyáron a Honvédtól igazolt labdarúgó, Davide Lanzafame, s máris itt a nagy lehetőség: a Ferencváros csütörtök este selejtező-visszavágót játszik a Maccabi Tel-Aviv vendégeként az Európa-ligában.

El: A fiúk tudják, hogy mi kell a sikerhez – Doll

A Ferencváros labdarúgócsapatát irányító Thomas Doll szerint játékosai tudják, hogyan vívhatják ki a továbbjutást a Maccabi Tel-Aviv vendégeként az Európa-liga 1. selejtezőkörének visszavágóján.

El: kiürítették a repteret, de a Fradi megérkezett Izraelbe

A Ferencváros labdarúgócsapata megérkezett Netanyába, ahol csütörtökön a Maccabi Tel-Aviv vendégeként lép pályára az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóján.

Női NB I: nagyon csinos amerikai lányt igazolt a Fradi

A Ferencváros női labdarúgócsapata a nyáron amerikai játékossal erősítette meg a keretét: Sophie Cortes az Egyesült Államok egyetemi bajnokságából, a Las Vegas-i UNLV Rebels együttesétől érkezett Magyarországra. A 22 éves középpályásra nemcsak azért érdemes odafigyelni, mert jól bánik a labdával, hanem mert nagyon csinos is. A FradiMédia stábja városnéző sétára vitte Sophie-t, aki a kürtőskalácsot máris megszerette – de a kiejtésével még nehezen boldogul.

El: a Fradi középpályása győzelemre számít Izraelben

Fernando Gorriarán, a Ferencváros uruguayi középpályása úgy érzi, csapata nehéz meccsen kiharcolja a győzelmet – így pedig a továbbjutást Izraelben az Európa-liga selejtezőjének 1. fordulójában.

BL: hároméves sorozatot szakíthat meg a Vidi

Hároméves sorozatot törhet meg a Mol Vidi FC a labdarúgó Bajnokok Ligájában kedden az F91 Dudelange ellen.

Fradi: Leandro bizakodó az izraeli El-visszavágó előtt

A Ferencváros rutinos labdarúgója, Leandro szerint jól játszottak hazai pályán a Maccabi Tel-Aviv elleni mérkőzésen, az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóját pedig reményei szerint kapott gól nélkül zárják, miközben elöl egyszer-kétszer betalálnak.

El: román játékvezető a Honvéd, portugál az FTC meccsén

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) kijelölte a hétközi Bajnokok Ligája-, illetve Európa-liga-meccsek játékvezetőt.

FTC: profi szerződést kötöttek két ifjú labdarúgóval

Két fiatal labdarúgó, Pintér Dániel és Iyinbor Patrick profi szerződést kötött a Ferencvárossal – írja péntek délutáni hírében a hivatalos klubhonlap, a fradi.hu.

FTC: Szpirovszkit sokkolta a balszerencsés gól a végén

Mint ismert, a Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott csütörtök este a Maccabi Tel-Aviv ellen az Európa-liga selejtezőjének első mérkőzésén. A zöld-fehérek Sztefan Szpirovszki találatával a meccs 61. percében vezetést szereztek, de győzniük nem sikerült: Eliran Atar szerencsés góljával a 91. percben egyenlített a Maccabi. A zöld-fehérek gólszerzőjét valósággal sokkolta a kései egyenlítés.

FTC: Ez nagyon rendben volt – Dibusz a szurkolókról

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros hazai pályán Sztefan Szpirovszki 61. percben szerzett góljával sokáig vezetett a párharc első mérkőzésén, ám az izraeli Maccabi Tel-Aviv Eliran Atar találatával a 91. percben egyenlített (1–1). A találkozó után Dibusz Dénessel és Botka Endrével beszélgetett az NSO Tv stábja. Mindketten elismerésüket fejezték ki a szurkolóknak, s bíznak a továbbjutásban. A védő szerint a hajrában kapott góllal nem sok minden változott: így is, úgy is be kellett volna találniuk idegenben.