FTC: szombaton az NB II éllovasával játszanak felkészülési meccset

Felkészülési mérkőzést vív egymással szombaton 13 órától az NB I-ben éllovas Ferencváros és az NB II-ben listavezető ZTE labdarúgócsapata. A találkozót az FTC női együttesének pályáján, a Kocsis Sándor Sportközpontban rendezik.

Barcelona: egy tizenegyesgóllal a Girona nyerte a Szuperkupát

Cristhian Stuani tizenegyesből szerzett góljával a Girona labdarúgócsapata 1–0-ra megverte az FC Barcelonát a Katalán Szuperkupáért kiírt mérkőzésen Sabadellben.

Hertha: Dárdaiék az idény végén amerikai túrára indulnak

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC az idényt követően amerikai túrára indul.

FTC: Nguen betalált, az ESMTK kapusa büntetőt rontott

A Ferencváros labdarúgócsapata hétfői felkészülési mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott a harmadosztályú ESMTK-val – számolt be róla a zöld-fehérek hivatalos honlapja.

U17: döntetlent játszott a magyar válogatott az angolokkal

A Preisinger Sándor vezette férfi U17-es válogatott spanyolországi edzőtáborozásának első felkészülési meccsén 2–1-es vereséget szenvedett a skótoktól, vasárnap pedig Angliával mérkőzött meg. Az angol válogatott remek eredményeket ért ez az utóbbi időszakban, így kifejezetten nehéz összecsapás várt a mieinkre – számolt be róla a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapja.

Szlovénia: négygólos hátrányba kerültek, nem akarták folytatni

Egészen elképesztő ok miatt ért véget idő előtt csütörtökön a szlovén NK Maribor és a Bosznia-Hercegovinából érkező Borac Banja Luka edzőmérkőzése a törökországi Belekben. Négygólos szlovén előnynél fújták le az első félidőt, amikor a bosnyák másodosztályú csapatnál felütötte a fejét egy gondolat…

A Fradi kicserélte légiósait, a Vidi olyat tett, amit 3 évig nem

Zárul a labdarúgó NB I tavaszi rajtját felvezető ötrészes sorozatunk. Az utolsó részben a dobogón telelő csapatok (FTC, Vidi, DVSC) téli felkészülésével és átigazolásaival foglalkozunk. Megvizsgáltuk a Debreceni VSC játékospolitikáját, megnéztünk, mikor fordult elő legutóbb, hogy nem igazolt légióst a Vidi, és megszámoltuk, hány külföldi játékos érkezett a Fradihoz és mennyi távozott a zöld-fehérektől.

Felkészülés: ötöt vágott a Nyíregyháza, Óbudán nyert a Vác

Szerdai felkészülési mérkőzésén a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza 5–0-ra nyert a román harmadik ligás ACS Comuna Recea ellen. A szintén NB II-es Vác magyar harmadosztályú csapat, a III. Kerületi TVE ellen győzött Óbudán.

A Paks és a Kövesd meghazudtolja a kifogásokat – magyarokkal is lehet!

Folytatjuk a labdarúgó NB I hétvégi, tavaszi rajtját felvezető sorozatunkat. Ezúttal a 7–9. helyen álló csapatokkal, a fél éven belül kétszer edzőt váltó Puskás Akadémia, a továbbra is kizárólag magyar játékosokat szerződtető Paksi FC és az egyre inkább a paksi útra lépő Mezőkövesd téli felkészülésével, átigazolásaival foglalkozunk.

Diósgyőri meglepetés! Bukaresti bűnbakból várdai megmentő?

A labdarúgó NB I tavaszi rajtját felvezető sorozatunkban megkezdjük csapatról csapatra a keretekben történt változások, illetve a téli felkészülési mérkőzések tapasztalatainak összegzését. A sort a tabella utolsó három helyén telelő, a bennmaradásért várhatóan ádáz harcot vívó Haladás, Kisvárda, DVTK hármassal kezdjük.

Egzotikus ellenfelek, 18 vereség, 18 győzelem – így telelt az NB I

A labdarúgó NB I 2018–2019-es idénye a hétvégén folytatódik a 19. fordulóval. A Nemzeti Sport Online-on ötrészes felvezető sorozattal jelentkezünk, melynek első részében az élvonalbeli csapatok téli, nemzetközi felkészülési mérkőzéseit összegezzük.

Felkészülés: nyert, majd kikapott a Loki; 14 mezőkövesdi gól

A DVSC labdarúgócsapata az első szombati meccsén 4–0-s győzelmet aratott a román másodosztályú Nagyvárad felett, a második mérkőzésén viszont kikapott az NB II-ben szereplő Kazincbarcikától. A Mezőkövesd összesen 14 gólt szerzett a szombati találkozóin, és a Kisvárda is sikeres főpróbát tartott az NB I-es bajnokság folytatása előtt.

Felkészülés: a Vidi után Kádárékat is legyőzte a Sparta

Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev 3–2-re kikapott a Sparta Prahától.

Felkészülés: dél-koreai csapattal ikszelt a Kaposvár

Mai felkészülési mérkőzésén döntetlent játszott a dél-koreai másodosztályban, a K-League 2-ben szereplő Dedzson Citizennel a Kaposvár, míg a Csákvár Révkomárom csapatát, a Komárnót győzte le.

FTC: A fejlődés érezhető, készen állunk! – Rebrov

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros két 1–1-es döntetlent játszott a román Craiovával a csapatok pénteki felkészülési mérkőzésein. Íme, Szerhij Rebrov vezetőedző értékelése a második pénteki találkozó után!

Felkészülés: ismét ikszelt a Ferencváros

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott felkészülési mérkőzésen Belekben az Universitatea Craiova A-csapatával. A magyar együttes gólját Ivan Petrjak szerezte.

Felkészülés: Holender góljával megvan a Honvéd első sikere

A Budapest Honvéd Holender Filip 79. percben szerzett találatával 1–0-ra legyőzte az ukrán első osztályú Olimpik Donecket negyedik, egyúttal utolsó törökországi felkészülési mérkőzésén – számolt be róla a honvedfc.hu.

Mai második meccsén sem bírt a Craiovával a Fradi

A péntek kora délelőtt elért döntetlent követően kora délután újra pályára lépett a Ferencváros, amely a B-csapat után most az Universitatea Craiova A-csapatával mérkőzött meg, és ahogy a nap első felében, úgy ezúttal is 1–1-gyel zárult a találkozó.

Felkészülés: a kínaiak megszórták a Vidit a második félidőben

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Vidi FC felkészülési mérkőzésen 3–0-ra kikapott az U25-ös kínai válogatottól a marbellai edzőtáborban.

Felkészülés: döntetlent játszott a Fradi a Craiova B ellen

Ötödik felkészülési mérkőzését játszotta a Ferencváros a törökországi Belekben, és két döntetlen és két vereség után ezúttal sem sikerült nyernie, holott Böde már rögtön a meccs elején megszerezte a vezetést. A második félidőben egyszer a léc is kisegítette a Craiova B-t, és nem sokkal a vége előtt a román csapatnak az egyenlítés is összejött. Folytatás délután a Craiova A ellen.