Férfi vízi Eurokupa: az Eger ötméteresekkel a négy között

Elődöntőbe jutott az Eger a férfi vízilabda Eurokupában: a magyar csapat az első mérkőzésen négy góllal nyert a Strasbourg ellen, a visszavágón ugyanennyivel alulmaradt az alap játékidőben, de ötméteresekkel győzött.

Férfi vízi Ek: négygólos előnyben az Eger; csúnya verést kapott a Miskolc

A férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a ZF-Eger nagy lépést tett az elődöntős szereplés kiharcolása felé, miután 12–8-ra legyőzte a francia bajnok Strasbourgot hazai medencében. A Miskolc az olasz Brescia otthonába látogatott, ám a vizitben nem volt túl sok öröme: 17–10-re nyertek az olaszok.

Vízi Eurokupa: a Miskolc és az Eger is százszázalékosan zárt

A Miskolc mellett az Eger is harmadik mérkőzését is megnyerve jutott tovább a férfi vízilabda Eurokupa második körös selejtezőtornájából.

Férfi vízi Ek: újabb selejtezős meccset nyert az Eger és a Miskolc

Második mérkőzését is magabiztosan nyerte az Eger és a Miskolc is a férfi vízilabda Eurokupa második körös selejtezőtornáján.

Vízi Eurokupa: megverte a Miskolc a Barcelonát; az Eger is nyert

Az Eger férfi vízilabdacsapata 14–7-re legyőzte a CN Noisy Le Sec együttesét a vízilabda Eurokupa második selejtezőkörében. Este a másik magyar csapat, a PannErgy-Miskolci VLC is nyert, méghozzá három góllal, a CN Mediterrani Barcelona ellen.

Férfi vízi: görög ellenfelet kapott az OSC a BL-selejtezőben

A görög Vuliagmeni együttesével találkozik az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójában. A címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok már biztosan főtáblás.

Vízilabda Eurokupa: ismét nyert az Eger és a Miskolc

Az Eger és a Miskolc is könnyedén nyerte második mérkőzését szombaton a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében: előbbi a négycsapatos torna házigazdájaként az orosz Sturm 2002 Ruza felett diadalmaskodott, míg a Máltán szereplő borsodiak az olasz Posillipo Napoli ellen győztek.

Vízilabda Eurokupa: győzött az Eger és a Miskolc is

Az Eger és a Miskolc is magabiztos győzelemmel rajtolt a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében pénteken. Előbbi a négycsapatos torna házigazdájaként a horvát Solaris Sibenik együttese felett diadalmaskodott, míg a Máltán szereplő borsodiak a francia CN Noisy Le Sec ellen nyertek.

Férfi vízi Eurokupa: kettős vereséggel búcsúzott az elődöntős OSC

Az A-Híd OSC Újbuda 13–12-re kikapott otthon a montenegrói Jadran Carine együttesétől a férfi vízilabda Eurokupa elődöntő visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott a sorozattól.

Férfi vízi Ek: miniális hátrányba került az OSC az elődöntőben

A sorozat eredményközlő honlapja szerint az első negyed végére az OSC 3-0-ra elhúzott, de a második felvonásban hat gólt kapott, és a nagyszünetben döntetlen (6-6) volt az állás. A folytatás kiegyenlített játékot hozott, amelynek nagyobb részében a vendégeknek kellett kapaszkodniuk. Az OSC játékosai közül Erdélyi Balázs négy, Manhercz Krisztián pedig három gólt lőtt.

Férfi vízi Ek: montenegrói ellenfelet kapott az OSC

Az OSC a montenegrói Herceg Novival találkozik a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjében.

Férfi vízi Ek: itthon nyert, ezzel a legjobb négyben az OSC

A férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének visszavágóján az OSC hazai pályán 10–7-re legyőzte a Terrassát, így bejutott a legjobb négy csapat közé.

Férfi vízilabda Ek: spanyol ellenfelet kapott az OSC

Az A-Híd OSC Újbuda a spanyol CN Terrassával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Férfi vízilabda BL: százszázalékosan jutott tovább a Ferencváros

Vasárnapi mérkőzését is megnyerte a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornáján: Varga Zsolt együttese a házigazda Pays d'Aix együttese felett diadalmaskodott és jutott tovább csoportelsőként.

Férfi vízi Eurokupa: tíz góllal verte meg az OSC a Partizant

Az OSC-Újbuda fölényes, tízgólos győzelmet aratott pénteken a férfi vízilabda Eurokupa rijekai selejtezőjének első fordulójában.

Vízilabda: veretlenül védte meg Eurokupa-címét a Ferencváros

A hazai pályán kiharcolt 9–8 tudatában úgy készült a Ferencváros férfi pólócsapata a Banco BPM SM Busto elleni Eurokupa-döntő visszavágójára, hogy egy újabb sikerrel veretlenül védheti meg a címét. Nos, végül a vártnál picit nehézkesebben, de összejött ez a diadal is, a Ferencváros 8–5-re nyert, így kettős győzelemmel, 100 százalékos mérleggel hódította el az Eurokupát!

Férfi vízi Eurokupa: ismét döntőbe jutott az FTC

A címvédő Ferencváros kettős győzelemmel búcsúztatta a Miskolcot a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjében.

Férfi vízi Ek: újabb Fradi-siker és Miskolc-döntetlen

Megnyerte második mérkőzését is a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben.

Férfi vízi Ek: csak három Fradi-gól a 2. félidőben, így is sima győzelem

Megnyerte első mérkőzését a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben a Népligetben. A Fradi a Primorac Kotort győzte le 13–10-re.

Férfi vízilabda Európa-kupa: a Miskolc is hibátlanul zárt

A címvédő Ferencvároshoz hasonlóan a Miskolc is százszázalékos mérleggel zárt a férfi vízilabda Európa-kupa első selejtezőkörében: a borsodiak házigazdaként vasárnap a Kassa csapatát is könnyedén múlták felül.