Férfi vízi ob I: a Szeged 0–5-ös kezdés után nyert Tatabányán

A Szeged 10–9-es győzelmet aratott Tatabányán a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai mérkőzésén.

Férfi vízi ob I: hibátlan maradt a Szolnok és az Újbuda is

Hétgólos győzelmet aratott a Szolnok hazai medencében a Debrecen felett a férfi vízilabda ob I hatodik fordulójának szombati nyitó mérkőzésén.

Férfi vízi ob I: megkínlódott a sikerért az FTC

A címvédő Ferencváros kemény csatában a remek harmadik negyednek és 6–0-s rohamnak köszönhetően múlta felül a Miskolcot a férfi vízilabda-bajnokság keddi rangadóján.

Férfi vízi ob I: rangadót nyert a Szolnok, simán győzött az FTC

A címvédő Ferencváros tizenegy góllal nyert Debrecenben (20–9), míg az Eger tízgólos győzelmet aratott a BVSC vendégeként (16–6) a férfi vízilabda ob I-ben szombaton. Az ötödik forduló rangadóján a Szolnoki Dózsa 13–11-re kerekedett felül Miskolcon.

Férfi vízi ob I: az UVSE vendégeként nyert a Miskolc

A Miskolc 14–7-re győzött az UVSE vendégekét a férfi vízilabda ob I szerdai mérkőzésén.

Férfi vízi ob I: megszorongatta a Szolnokot a Tatabánya

A sereghajtó Tatabánya megszorongatta a Szolnokot a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, de nem tudott pontot szerezni ellenfelétől. A címvédő Ferencváros is győzött, akárcsak a B-csoportban az OSC.

Férfi vízi ob I: bravúr a javából – a nyeretlen legyőzte a hibátlant

Az eddig nyeretlen Kaposvár meglepetésre 11–9-re legyőzte az előzőleg százszázalékos BVSC-t a férfi vízilabda ob I pénteki mérkőzésén.

Férfi vízi ob I: megvan a Vasas első győzelme az idényben

A VasasPlaket 13–11-re legyőzte a Budapest Honvédot a férfi vízilabda ob I csütörtöki játéknapján.

Férfi vízi ob I: könnyed egri siker; először nyert a Szeged

Az Eger 14–6-ra nyert Szombathelyen, míg az újonc Szeged hazai környezetben 10–7-re legyőzte a Debrecent a férfi vízilabda ob I-ben szerdán.

Férfi vízi ob I: húsz gólt dobott a bajnoki nyitányon a címvédő FTC

A Ferencváros kilencgólos győzelmet aratott a Szeged otthonában a férfi vízilabda ob I 2019–2020-as kiírásának első fordulójában. Az OSC és a Szolnok is nyert idegenben, a ZF-Eger viszont döntetlent játszott a Szentes otthonában.

A mesterhármasra hajt az FTC, trónfosztásra tör az OSC – indul a férfi pólóbajnokság

Ugyan borítékolható, melyik két csapat küzd a bajnoki címért, és melyik két együttes a bronzéremért, de izgalmaknak így sem leszünk híján.

Férfi vízi ob I: sikeres rajtban bíznak a miskolciak

Sikeres rajtban bízik a férfi ob I-ben idén ötödik szezonját kezdő miskolci vízilabdacsapat, a PannErgy-MVLC. Erről Vidumanszky László vezetőedző beszélt kedden, sajtótájékoztatón.

Férfi vízi ob I: új vezetőedző irányítja a munkát Kaposváron

Új vezetőedző, Surányi László irányításával kezdte meg a felkészülést a férfi vízilabda ob I új idényére a Kaposvári VK, amely Szrdjan Akszentijevics személyében tapasztalt szerb légióst is igazolt.

Férfi vízi ob I: megvédte bajnoki címét az FTC

A Ferencváros megvédte a bajnoki címét a férfi vízilabda ob I-ben, mivel a döntő harmadik mérkőzésén is legyőzte az OSC-t. A Fradi összességében a 23. bajnoki elsőségét szerezte meg.

Férfi vízi ob I: a Tatabánya lett a tizenegyedik

A Tatabánya végzett a 11. helyen a férfi vízilabda ob I-ben azt követően, hogy a helyosztó párharc mindent eldöntő harmadik felvonásán hazai medencében, ötméteresekkel legyőzte a Szombathelyt.

Söpréssel védte meg a bajnoki címét az FTC vízilabdacsapata

A  férfi vízilabda ob I döntőjének harmadik mérkőzésén az FTC-Telekom a 8–8-as rendes játékidő után ötméteresekkel 4–1-re legyőzte az A-Híd OSC Újbudát a Komjádi uszodában, így 3–0-s összesítéssel megnyerte a párharcot, és megvédte a bajnoki címét. A Fradi ezzel a 23. bajnoki elsőségét szerezte meg.

Férfi vízi ob I: magabiztos sikerével a Miskolc az ötödik

A Miskolc hazai medencében 6–2-re legyőzte a BVSC-t a férfi vízilabda ob I-ben az ötödik helyért rendezett párharc harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-es összesítéssel megnyerte az egyik fél második sikeréig tartó csatát.

Férfi vízi ob I: a győzelem a Ferencvárosé, de a bajnoki cím még nem

Az FTC-Telekom 15–10-re nyert az A-Híd OSC Újbuda otthonában a férfi vízilabda ob I döntőjének második mérkőzésén, így már csak egy győzelemre van a bajnoki cím megszerzésétől.

Férfi vízi ob I: ismét nyert, a Vasas lett a tizenötödik

A Vasas végzett a férfi vízilabda ob I 15. helyén, miután a helyosztó párharc második mérkőzésén is legyőzte a KSI-t.

Férfi vízi ob I: a Szolnok lett a harmadik, s indulhat a BL-ben

A Szolnok idegenben hat góllal, 13–7-re legyőzte az Egert a férfi vízilabda ob I-ben, a harmadik helyért zajló párharc második mérkőzésén, s mivel az első összecsapáson is nyert, kettős sikerrel megszerezte a harmadik helyet a bajnokságban.