Férfi vízi BL: hat góllal verte a Pro Recco a Fradit

Hazai közönség előtt szenvedett hatgólos, 13–7-es vereséget az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata az olasz Pro Reccótól a Bajnokok Ligája A-csoportjának 12. fordulójában. A B-csoportban a Szolnoki Dózsa 10–7-re nyert a horvát Jug Dubrovnik ellen.

Férfi vízi BL: simán nyert a Szolnok, kikapott a Fradi

A Szolnok sima győzelmet aratott a vendég Spandau Berlin együttese felett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 11. fordulójában. Az FTC a gyatra kezdés miatt 8–5-re kikapott a Barceloneta vendégeként.

Férfi vízi BL: Hosnyánszkyé lett a forduló legszebb gólja – videó!

Az Európai Úszószövetség (LEN) hivatalos Facebook-oldalán közzétette a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 10. fordulójának öt legszebb találatát. A listára két magyar játékos is felkerült, az egri Hosnyánszky Norbert Ferencváros elleni csavarása lett az első, míg az erre a találatra felelő Varga Dénes gólja lett a harmadik. A magyar rangadót amúgy a fővárosi zöld-fehérek nyerték meg, 12–9-re.

Férfi vízi BL: a Szolnok három góllal is vezetett, mégis kikapott

A Szolnoki Dózsa 11–10-es vereséget szenvedett a címvédő Olympiakosz vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 10. fordulójában. Vereségükkel a 2017-ben BL-győztes Tisza-partiak hárompontos hátrányba kerültek a csoport utolsó továbbjutó helyét elfoglaló görög együttessel szemben négy fordulóval a zárás előtt.

Férfi vízi BL: a Ferencváros nyerte a magyar rangadót

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportköre 10. fordulójának magyar rangadóján az FTC 12–9-es győzelmet aratott az Eger otthonában, így hatalmas lépést tett a továbbjutás felé.

Férfi vízi BL: legyőzte és megelőzte a Mladostot a Szolnok

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 7. fordulójában a B-csoportban szereplő Szolnoki Dózsa a közvetlen riválisa, a még továbbjutást jelentő negyedik helyen álló Mladost Zagreb ellen szállt vízbe hazai pályán és aratott 11–8-as győzelmet.Este aztán az A-csoportban a ZF Eger a sereghajtó és még nyeretlen, pont nélküli Crvena zvezda otthonában szállt vízbe és aratott a végén a vártnál nehezebb, egy gólos győzelmet úgy, hogy a győztes gólt Decker Ádám szerezte 16 másodperccel a vége előtt.

Férfi vízi BL: pazar hajrá, bravúros FTC-pontmentés a Brescia ellen

Fordulatos, izgalmakkal teli mérkőzést játszott a Ferencváros a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: a zöld-fehérek a nagyszünetben még vezettek, ám végül a döntetlennek is örülniük kellett az olasz Brescia ellen (8–8).

Férfi vízilabda BL: az FTC nyerte a magyar rangadót

Az FTC az idényben negyedszer győzte le az Egert, így nyolcas döntőt érő helyről várhatja a folytatást a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában.

Férfi vízi BL: a Szolnok döntetlent játszott a címvédő Olympiakosszal

A Szolnok kiélezett mérkőzésen 9–9-es döntetlent játszott házigazdaként a címvédő görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek ötödik fordulójában.

Férfi vízi BL: hazai medencében kapott ki az Eger és az FTC

A ZF-Eger és az FTC-Telekom is hazai medencében kapott ki a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában. A Szolnoki Dózsa idegenben játszott döntetlent.

Férfi vízi BL: a Steaua ellen javított az Eger

A Magyar Kupa-búcsú után a Bajnokok Ligájában javított az Eger vízilabdacsapata, amely hazai medencében 13–9-re legyőzte a román Steaua Bucuresti-et.

Férfi vízilabda BL: nagy csatában nyert az Eger

Az Eger végig szoros küzdelemben, 12–10-re nyert a vendég Dinamo Moszkva ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek második fordulójában. A hevesiek ezzel az első sikerüket aratták a sorozat mostani kiírásában.

Férfi vízi BL: az eleje a Steauáé volt, a győzelem a Ferencvárosé

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Ferencváros 1–3-as első negyedet követően sorozatban öt gólt szerezve fordított, és 9–6-ra nyert a Steaua Bucuresti otthonában. A magyar csapat legeredményesebbjének a négy találatig jutó Varga Dénes bizonyult.

Férfi vízi BL: Fradi-gól a legszebbek között

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első, szerdai játéknapját követően megválasztották a forduló öt legszebb gólját. Az egyik Nikola Jaksicsé lett, a Ferencváros olimpiai, világ- és Európa-bajnok légiósa a Dinamo Moszkva ellen 13–6-ra megnyert mérkőzésen lőtte ki távolról az orosz kapu jobb felső sarkát.

Férfi vízi BL: az FTC könnyed győzelemmel tért vissza 17 év után

A Ferencváros hazai medencében 13–6-ra megverte az orosz Dinamo Moszkvát, az Eger 12–7-es vereséget szenvedett a Barceloneta vendégeként, míg a Szolnok 10–9-re legyőzte a Jadran Splitet a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

FÉRFI VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2018–2019

A BL-főtáblán minden csapat 14 mérkőzést vív majd 2018. október 17. és 2019. május 15. között. A két csoportból az első négy jut a nyolcas döntőbe, amelyet 2019. június 6-8-án rendeznek Hannoverben.

Férfi vízi BL: két magyar csapat is esélyes a nyolcas döntőre

Van esély rá, hogy ismét két magyar férfi vízilabdacsapat szerepeljen a Bajnokok Ligája nyolcas döntőjében, de a jelentősen átalakuló Egert sem szabad leírni.

Férfi vízi BL: kettős győzelemmel főtáblás a Fradi

Sikerrel vette a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjét, és ezzel főtáblára jutott a Ferencváros, miután a papírformának megfelelően kettős győzelemmel lépett túl a görög Vuliagmenin. A Fradi 17 év után szerepelhet ismét a legrangosabb kupa küzdelmeiben.

Férfi vízilabda BL: hatgólos Fradi-siker, közel a főtábla

Az FTC-Telekom Waterpolo férfi vízilabdacsapata 10–4-re legyőzte szombaton a görög Vuliagmenit a Komjádi uszodában a Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásának első mérkőzésén, így közel került a BL főtáblájához.

Férfi vízi BL: magabiztosan nyert és továbbjutott Ferencváros

A vízilabda Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornájának második fordulójában az FTC 14–7-re legyőzte a holland AZC Alphent. A magyar csapat ezzel a győzelemmel továbbjutott a harmadik selejtezőkörbe.