Férfi kosár Euroliga: Hangáék jól kezdtek, mégis kiestek

Kikapott a mindent eldöntő ötödik mérkőzésen, ezzel búcsúzott a férfi kosárlabda Euroligától a Barcelona, amelyet az isztambuli Anadolu Efes búcsúztatott a negyeddöntőben. Hanga Ádám együttese az első negyedet még öt ponttal megnyerte, ám a másodikat tízzel elveszítette, innentől pedig csak futott az eredmény után; végül az Anadolu 80–71-gyel behúzta a győzelmet és 3–2-es összesítéssel a párharcot is.

Férfi kosár Euroliga: Hangáék kiharcolták a mindent eldöntő ötödik meccset

Felállt a szerdai pofonból a Barcelona férfi kosárlabdacsapata, amely a török Anadolu Efestől két napja 34 ponttal kikapott otthon, ezúttal azonban javított, és kiharcolta a mindent eldöntő ötödik mérkőzést az Euroliga negyeddöntőjében.

Férfi kosár Euroliga: Hanga remekelt, de hátrányban a Barca

A harmadik negyedben kinyílt az olló, így sima vereséget szenvedett a Barcelona Lassa az Anadolu Efesszel szemben a férfi kosárlabda Euroliga rájátszásában, a negyeddöntő harmadik mérkőzésén. Hanga Ádám csapata legjobbja volt.

Férfi kosár Euroliga: Hanga kosara döntött, egyenlített a Barca

Hanga Ádám győztes duplájával az FC Barcelona kosárlabdacsapata 74–72-es győzelmet aratott az Anadolu Efes vendégeként az Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, ezzel 1–1-re módosította az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcot, és elvette a törökök pályaelőnyét. A magyar játékos 17 pontjával együttese legeredményesebb tagjának bizonyult.

Férfi kosár Euroliga: Hangáék 15 pontos hátrányból nyertek

A Barcelona férfi kosárlabdacsapata Hanga Ádám jó játékával nagy hátrányból fordított, és győzelemmel zárta az Euroliga alapszakaszát.

Férfi kosár Euroliga: Hanga nélkül is simán nyert a Barca

Két vereség után ismét nyert a Barcelona kosárlabdacsapata az Euroligában: a Hanga Ádámot ezúttal is nélkülöző katalánok a félidei hárompontos vezetésük után (38–35) fölényes, 93–64-es győzelmet arattak a Gran Canaria felett az alapszakasz 27. fordulójában.

Férfi kosár Euroliga: óriási bravúr kapujában volt a Barca

Az FC Barcelona kosárlabdacsapata 88–82-es vereséget szenvedett a listavezető Fenerbahce vendégeként az Euroliga alapszakaszának 26. fordulójában. A katalánoknál Hanga Ádám ujjsérülés miatt nem játszott.

Férfi kosár Euroliga: a legenda elbúcsúzott, Hangáék ismét megverték a Realt

Ahogy szűk két héttel ezelőtt a spanyol Király-kupa döntőjében, úgy pénteken az Euroliga 24. fordulójában is legyőzte a Barcelona kosárlabdacsapata a Real Madridot: Hanga Ádámék hazai közönség előtt 77–70-re győzték le ősi riválisukat. A magyar kiválóság csaknem 18 percet töltött a pályán, pontot ezúttal nem szerzett, de három lepattanót és egy asszisztot beírhattunk a neve mellé.

Férfi kosár Euroliga: a Maccabi simán legyőzte Hangáékat

Hanga Ádámmal a soraiban 99–83-as vereséget szenvedett a férfi kosárlabda Euroligában a Barcelona a Maccabi Tel-Avivtól.

Férfi kosár Euroliga: nagy hetet zártak Hangáék

A szerdai, milánói győzelme után a Panathinaikosz elleni hazai Euroliga-mérkőzést is megnyerte a Barcelona kosárlabdacsapata, amelyben Hanga Ádám ezúttal hét pontig jutott.

Férfi kosár Euroliga: Hanga remekelt, öttel verték a Milanót

Válogatottunk klasszisa remekelt, vezérletével a közvetlen rivális Olimpia Milano ellen ért el igen értékes idegenbeli sikert a Barcelona.

Férfi kosár Euroliga: Hangáék javítottak az athéni vereség után

Hanga Ádám csapata, a Barcelona hazai környezetben 90–80-ra legyőzte az Olimpia Milanót a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 9. fordulójában. A magyar játékos faultproblémái miatt csak valamivel kevesebb mint 13 percet töltött a parketten, ez idő alatt 4 pontot, 1 asszisztot és 5 lepattanót könyvelt el.

Férfi kosár Euroliga: Hangáék sorozatban ötödször győztek

A Hanga Ádámmal felálló FC Barcelona hosszabbítás után 88–85-re megverte idegenben a litván Zalgiris Kaunast a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának hetedik fordulójában, ezzel egymás után az ötödik győzelmét aratta az első számú európai kupasorozatban.

Kosár: Hanga nem épül fel a Barcelona első tétmeccseire

A magyar kosárlabda-válogatott egyik legjobbja, Hanga Ádám rehabilitációja júniusi térdműtétje után jól halad, ám csapata, a Barcelona első szezonbeli tétmérkőzésein még biztosan nem léphet pályára.

Férfi kosár Euroliga: La Décima – a Real Madrid nyerte a döntőt

A férfi kosárlabda Euroliga 2017–2018-as kiírásának döntőjében a Real Madrid 85–80-ra legyőzte az előző szezonban aranyérmet szerző Fenerbahcét, így a labdarúgócsapat után a kosarasok is elérték a La Décimát, azaz tizedik alkalommal is diadalmaskodtak saját sportáguk legrangosabb európai kupasorozatában.

Férfi kosár Euroliga: a címvédő és a Real Madrid jutott döntőbe

A Real Madrid és a címvédő Fenerbahce jutott be a férfi kosárlabda Euroliga 2017–2018-as kiírásának döntőjébe: a spanyol sztárcsapat az orosz CSZKA Moszkvát, míg a török együttes a litván Zalgiris Kaunast győzte le a belgrádi final four elődöntőjében.

Férfi kosár Euroliga: három nagy és egy meglepetés a négy között

Befejeződött a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntője: a CSZKA Moszkva, a Fenerbahce és a Real Madrid mellett egy meglepetéscsapat, a litván Zalgiris Kaunas került be a final fourba.

Férfi kosár: Hangáék kiütötték idegenben az Efest

A Hanga Ádámmal felálló Barcelona 107–83-ra nyert az Anadolu Efes otthonában a férfi kosárlabda Euroligában.

Kosár: Hanga megsérült, a Barcelona simán kikapott

A Barcelona férfi kosárlabdacsapata 90–74-re kikapott Litvániában a Zalgiris Kaunastól, ráadásul sérülés miatt kidőlt a soraiból Hanga Ádám.

Férfi kosár Euroliga: Hanga ismét megnyerheti az Év védője-díjat

Az Euroliga az alapszakasz hajrájához közeledve kihirdette, hogy egyes díjaknál kik a jelöltek. A legjobb védőnek járó díj tavalyi győztese, Hanga Ádám is ott van a „végső kilenc” között. Rajta kívül Bryant Dunston, Kyle Hines, Charles Jenkins, Kosztasz Papanikolau, Vincent Poirier, Chris Singleton, Walter Tavares és Brad Wanamaker is finalista.