Férfi kosár BL: nem bírta a végét a Falco, kikapott a Besiktastól

A Falco Szombathely 74–49-re kikapott a török Besiktastól a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában, a csoportkör 5. fordulójában.

Férfi kosár BL: a Falco áttört a káoszon Isztambulban

Magyar idő szerint kedd este 18 órakor kezdi következő Bajnokok Ligája-mérkőzését, szám szerint az ötödiket a csoportjában, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kosárlabdacsapata, amely a Besiktas otthonában lép parkettre.

Férfi kosár BL: viszontagságos utazás után csak befutott a Falco

Viszontagságos utazás után érkezett meg Isztambulba a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely csapata, amely kedden a Besiktas ellen lép pályára a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában.

Férfi kosár BL: második hazai meccsét is megnyerte a Falco

A férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a szombathelyi Falco KC hazai pályán 91–59-re felülmúlta a német TB Bonnt.

Kosár BL: a Falco kapitánya szerint amit elterveztek, valóra váltották

Váradi Benedek, a Falco férfi kosárlabdacsapatának játékosa társaival együtt megérezte a győzelem illatát Zaragozában a BL-mérkőzésen. Bár megérdemelték volna, hogy nyerjenek, a hátvéd véleménye szerint az ellenfél is megdolgozott a sikerért.

Férfi kosár BL: nagy kihívás előtt áll a Falco

Ron Curry is pályára léphet szerdán a Falcóban, amely egy csapatként is remekül szuperáló, lendületben lévő spanyol riválist igyekszik megállítani.

Férfi kosár BL: megnyerte első hazai meccsét a Falco

Győzött a Falco az első hazai mérkőzésén a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörében: a szombathelyiek nagy csatát követően 76–66-ra nyertek a görög PAOK ellen kedd este, így két forduló után egy-egy győzelemmel és vereséggel állnak a D-csoportban.

Férfi kosár BL: 19 pontos dijoni vereséggel rajtolt a Falco

Vereséggel rajtol a Falco a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában, a D-csoport 1. fordulójában a francia Dijon otthon 87–68-ra legyőzte a magyar aranyérmest.

Férfi kosár BL: nehéz az ellenfél, nagy a csarnok, de jókedvűek a Falco játékosai

20 órától elkezdi a szereplést a Bajnokok Ligája főtábláján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, a fogadóirodák oddsai alapján a rivális házigazda JDA Dijon toronymagas favorit.

Kosár BL: Falco-rajt a főtáblán, történelmi meccs Dijonban

Szerdán bemutatkozik a harmadik számú európai kosárlabda-sorozatban, a Bajnokok Ligája főtábláján a Falco, amelynek kiemelten fontos a lepattanókért való küzdelem a francia vetélytárs otthonában.

Férfi kosár BL: Tanulni akarunk a főtáblán – Váradi Benedek

Váradi Benedek csapatkapitány szerint a selejtezőből feljutott Falco KC Szombathely mindenekelőtt tanulni akar a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája főtábláján.

Férfi kosár BL: hat ponttal nyert a selejtező első meccsén a Falco

Volt esélye, hogy nagyobb előnyt harcoljon ki a visszavágóra, ám végül csak hat ponttal (75–69) győzött hazai pályán a Falco a lett Ventspils ellen.

Férfi kosár BL: mínusz 20-ról jött vissza, továbbjutott a Falco

A Falco 96–90-re kikapott a nagyváradi csapattól a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája pénteki játéknapján, de összesítésben megnyerte az Oradea elleni selejtezőt, és továbbjutott a második körbe. Az első mérkőzésen kilenc ponttal felülkerekedő szombathelyi együttes a pénteki meccs harmadik negyedében húszpontos hátrányban is volt (43–63), azonban visszakapaszkodott, és a hosszabbításban kiharcolta a továbbjutáshoz szükséges eredményt.

Férfi kosár BL: kilencpontos előnyt harcolt ki a Falco

Az előszezonban veretlen Falco férfi kosárlabdacsapata győzelemmel kezdte meg a Bajnokok Ligája selejtezőjét, a magyar bajnok az 1. forduló első mérkőzésén 71–62-re legyőzte a nagyváradi CSM CSU Oradeát.

Férfi kosár BL: otthon is kikapott a Szolnok, így kiesett

Erőnlétileg teljesen felőrölte a Szolnokot a kétszeres BEK-győztes Cantu a Bajnokok Ligája selejtezőjének visszavágóján, és ezzel továbbjutott, a kieső magyar bajnok pedig a FIBA Európa-kupában folytathatja.

Férfi kosár BL: egypontos vereséggel rajtolt a Szolnok

A 22 pontig jutó Vojvoda Dávid vezérletével a Szolnoki Olaj 69–68-as vereséget szenvedett a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája selejtezőjének első mérkőzésén. A kétszeres BEK-győztes Cantu ellen szombaton otthon fordíthat a magyar csapat.

Férfi kosár BL: olasz ellenfelet kapott a Szolnoki Olaj

A bajnok Szolnoki Olaj KK ellenfele az olasz Cantu lesz a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája első selejtezőkörében.

Férfi kosár BL: kétpontos előnyt szerzett az Alba Fehérvár

Az Alba Fehérvár hazai pályán 92–90-re legyőzte a Pinar Karsiyakát a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának péntek esti mérkőzésén. A főtáblára jutásért zajló párharc visszavágóját hétfőn játsszák  Törökországban.

Férfi kosár BL: nagyot küzdött a Szolnok, de ez is kevés volt

A Szolnoki Olaj hosszabbítás után 92–87-re kikapott a belga Charleroi-tól a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, így az utolsó helyen zárta az E-csoport közdelmeit.

Férfi kosár Ek: elképesztő izgalmak után csoportelső a Körmend

Az Egis-Körmend 91–88-ra legyőzte az izraeli Bnei Hercliját a férfi kosárlabda Európa-kupa csoportkörének utolsó fordulójában, s mivel a másik mérkőzésen a Minszk nyert, így a magyar együttes csoportelsőként továbbjutott a legjobb 16 közé.