Férfi kézi NB I: a Dabas legyőzte idegenben az FTC-t

A Dabas a hatgólos Szöllősi Szabolcs és a négy találatig jutó Borsos Tamás vezérletével 24–22-re legyőzte idegenben a Ferencvárost a férfi kézilabda NB I szombat kora délutáni mérkőzésén. A késő délutáni három meccsen hazai sikerek születtek: a Balatonfüred a Csurgót, a Budakalász a Komlót, az Eger a Ceglédet verte meg. Ezzel a Cegléd lemaradt a kiesés elől menekülők csatájában.

Férfi kézi NB I: a Veszprém 37-et lőtt a kiesőjelöltnek

A Telekom Veszprém 37–22-re legyőzte a Mezőkövesdet a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kézi NB I: rangadót nyert a Veszprém, Komlón győzött a Szeged

A Telekom Veszprém 32–27-re legyőzte hazai pályán a Grundfos Tatabányát a férfi kézilabda NB I rangadóján, míg a Mol-Pick Szeged a Komló otthonából hozta el a két pontot. David Davis együttese ezzel fontos lépést tett a döntőbe jutás felé.

Férfi kézilabda: egy év után ismét élvonalban játszhat a Vác

Egyéves másodosztályú szereplés után ősztől újra az élvonalban játszhat a Váci KSE férfi kézilabda-együttese.

Férfi kézi NB I: szoros első félidő után biztosan nyert a Tatabánya

Szoros első félidőt követően ötgólos győzelmet aratott a Tatabánya hazai pályán a Mezőkövesd ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

Férfi kézi NB I: idegenbeli sikerrel hangolt a Veszprém az MK-ra

A Telekom Veszprém 39–27-re nyert idegenben a sereghajtó Vecsés ellen a férfi kézilabda NB I-ben, így győzelemmel hangolt a Magyar Kupa hétvégi debreceni négyes döntőjére.

Férfi kézi NB I: a Csurgó, a Dabas és a Gyöngyös is nyert

A Csurgó a Budakalász (36–26), a Dabas az Eger (28–26), a Gyöngyös pedig a Ferencváros (26–20) ellen nyert a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kézi NB I: Cegléden nyert a Balatonfüred

A Balatonfüred hat góllal nyert Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben. A hazaiak részéről Gábor Marcell, a vendégektől pedig Szita Zoltán jutott el hat gólig, ezzel ők lettek a mezőny legeredményesebb játékosai.

Férfi kézi NB I: látványos játékkal nyert a Veszprém

A két Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő között Komlón játszott bajnoki mérkőzést a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata, és aratott magabiztos, 14 gólos győzelmet.

Férfi kézi NB I: fontos győzelmet aratott a Budakalász

A bennmaradásért folytatott harcban szerzett roppant fontos két pontot a Budakalász, amely a közvetlen rivális Ceglédet győzte le hazai pályán a férfi kézilabda NB I-ben, és így meg is előzte ellenfelét a tabellán. A DVTK-Eger Gyöngyös elleni döntetlenje is sokat érhet még a végelszámolásnál. A Ferencváros 41 gólt dobva nyert a pont nélküli Vecsés ellen, míg a Csurgó szűken bizonyult jobbnak a Komlónál.

Férfi kézi NB I: a Füred biztosan nyert a Dabas ellen

A Balatonfüred hazai pályán 26–19-re legyőzte a Dabast a Magyar Kupa-elődöntőben is érdekelt csapatok NB I-es mérkőzésén. A találkozó elején még a vendégek voltak előnyben, de Csoknyai István együttese tíz perc után átvette a vezetést, és már nem is engedte ki a kezéből, biztos sikert aratott.

Férfi kézi NB I: edzőváltás Cegléden, visszatér Nagy Károly

Visszatért a ceglédi férficsapat kispadjára Nagy Károly (60) edző, aki legutóbb a Vecsés trénere volt, de januártól a „háttérből” már segítette a ceglédieket.

Férfi kézi NB I: szegedi szélsővel erősít a Balatonfüred

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Balatonfüredi KSE kétéves megállapodást kötött a Mol-Pick Szeged spanyol jobbszélsőjével, Pedro Rodríguez Álvarezzel.

Férfi kézi NB I: megszorongatta a Komló a Tatabányát

A szünetben még a hazaiaknál volt az előny, a vendégek csupán a 35. percben szereztek először vezetést, végül mégis a Tatabánya örülhetett a 32–29-es sikernek Komlón a férfi kézilabda NB  I vasárnapi mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: a Szeged otthon is legyőzte a Veszprémet

A címvédő Mol-Pick Szeged hazai pályán 25–23-ra legyőzte a Telekom Veszprémet a férfi kézilabda NB I vasárnapi rangadóján.

Férfi kézi: mindig presztízscsata – jön a Szeged–Veszprém

Vasárnap a férfi kézilabda NB I rangadóján a Szeged és a Veszprém is a tekintélye megőrzéséért harcol – ennél a pontok sem fontosabbak.

Férfi kézi NB I: drámai csatában vesztett a Ferencváros

A Mezőkövesd a mérkőzés utolsó három gólját szerezve fordított és győzött 23–22-re a Ferencváros ellen a férfi kézilabda NB I 19. fordulójának szombati játéknapján. A Balatonfüred magabiztosan, gyakorlatilag végig vezetve 26–20-ra nyert a Gyöngyös otthonában, a Csurgó érvényesítette a papírformát Cegléden, a Dabas jó hajrával gyűrte le a Budakalászt, míg a DVTK-Eger könnyedén győzött a sereghajtó Vecsés vendégeként.

Férfi kézi NB I: pontot vesztett a Szeged, eggyel nyert a Veszprém

A Szeged 25–25-ös döntetlent játszott Tatabányán, ezzel elvesztette százszázalékos mérlegét a férfi kézilabda NB I-ben. A Veszprém egyetlen góllal nyert a Ferencváros vendégeként. A Mezőkövesd és az Eger meccsén is egy találat döntött, míg Budakalászon a Gyöngyös, Csurgón a Dabas ért el döntetlent. A legsimább mérkőzése a Balatonfürednek volt a továbbra is pont nélküli Vecsés ellen.

Férfi kézi NB I: hárommal nyert Cegléden a Komló

A félidőben négy góllal vezetett, végül hárommal győzött a Komló Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben.

Férfi kézi NB I: a Gyöngyös nyerte a szombati rangadót

A Gyöngyös 27–24-re legyőzte a Csurgót a férfi kézilabda NB I 17. fordulójának szombati játéknapján.