Férfi kézi NB I: az Orosháza döntetlenre hozta a második félidőt Veszprémben

A Telekom Veszprém a 17–6-os első félidő után 33–22-re legyőzte hazai környezetben az Orosházát a férfi kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: 41 gólt lőve nyert a Szeged

A Mol-Pick Szeged hazai pályán 41–17-re legyőzte a Budakalászt a férfi kézilabda NB I keddi játéknapján. A mérkőzés legjobbja a 12 gólig jutó Mario Sostaric volt.

Férfi kézi NB I: hosszú idő után ismét legyőzte a Gyöngyös a Füredet

A Gyöngyös megnyerte a Balatonfüred elleni rangadót (31–28) a férfi kézilabda NB I 15. fordulójának szombati játéknapján. A házigazda szinte végig vezetve győzte le Balaton-parti ellenfelét.

Férfi kézi NB I: a Ferencváros óriási verést mért a Vácra

A Ferencváros 41–18-ra megverte hazai környezetben a sereghajtó Vácot a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: egy félidőn át bírta a Komló a Szeged tempóját

A Mol-Pick Szeged tíz góllal, 33–23-ra legyőzte idegenben a Komlót a férfi kézilabda NB I keddi játéknapján. A hazaiak az első félidőben tartották a lépést a Bajnokok Ligájában szereplő Tisza-partiakkal, akik a szünet előtt hatgólosra növelték előnyüket, a fordulás után pedig még rátettek egy lapáttal.

Férfi kézi NB I: szűken nyert Csurgón a Szeged

A Mol-Pick Szeged három góllal, 26–23-ra nyert a Csurgó otthonában a férfi kézilabda NB I-ben.

Férfi kézi NB I: Lékai visszatért, 39 gólt lőtt a Veszprém a sereghajtónak

A Telekom Veszprém is lejátszotta első tétmérkőzését a válogatott szünet után, az NB I 14. fordulójában 39 gólt lőve nyert az utolsó helyezett Vác vendégeként.

Férfi kézi NB I: a vége sima lett, a Bányász legyőzte az Egert

A férfi kézilabda NB I 14. fordulójában a Grundfos Tatabánya hazai pályán 36–29-re legyőzte az Egert.

Férfi kézi NB I: török kapust igazolt az Orosháza

Az Orosházi FKSE-Linamar férfi kézilabdacsapata átigazolta a török válogatott Yunus Özmusult (31), aki legutóbb a görög AEK Athén csapatában játszott, de korábban pályára lépett a Bajnokok Ligájában, a KEK-ben, az EHF-kupában és a Challenge-kupában is – olvasható a klub közleményében.

Férfi kézi: nyáron hazatér a 90-szeres válogatott kapus

Hazatér Németországból Tatai Péter, a 90-szeres magyar válogatott kézilabdázó nyártól a Csurgónál folytatja pályafutását – számolt be róla a klub a hivatalos oldalán.

Veszprém: a PSG Európa-bajnok játékosa érkezik – hivatalos

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapata sajtótájékoztató keretében jelentette be, hogy jövő nyártól a gárdánál folytatja pályafutását a PSG kapusa, Rodrigo Corrales. A klub három szerződéshosszabbításról is hírt adott.

Férfi kézi NB I: Skaliczki László lemondott a Vácnál

Az Egertől elszenvedett 29–23-as hazai vereség után a Vác kézilabdacsapatának trénere, Skaliczki László bejelentette a lemondását.

Férfi kézi NB I: gyöngyösi blama Mezőkövesden; dráma Csurgón

A férfi kézilabda NB I 13. fordulójában a Mezőkövesd Varjú Martin vezérletével óriási meglepetésre 26–24-re legyőzte a Gyöngyöst.

Férfi kézi NB I: a Szegedet nem tudta megszorongatni a Fradi

A Mol-Pick Szeged 38–25-re legyőzte hazai környezetben a Ferencvárost a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

Kézi: A Veszprém–Szeged olyan, mint a Nordderbi, de érzelemdúsabb – Lauge

125. alkalommal találkozott egymással a Veszprém és a Szeged férfi kézilabdacsapata, ezúttal az NB I legnagyobb rangadóján. A végig nagy hőfokú, de sportszerű és izgalmas mérkőzésen a hazai csapat egy góllal nyert. A találkozó után a győztes csapatból az első magyar derbijén résztvevő Rasmus Laugéval és Petar Nenadiccsal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Kézi: Nehéz volt Veszprémbe visszatérni, reggeltől éreztem a bizsergést – Mikler

125. alkalommal találkozott egymással a Veszprém és a Szeged férfi kézilabdacsapata, ezúttal az NB I legnagyobb rangadóján. A végig nagy hőfokú, de sportszerű és izgalmas mérkőzésen a hazai csapat egy góllal nyert. A találkozó után Mikler Rolanddal beszélgetett az NSO Tv stábja, aki először tért vissza ellenfélként a Veszprém Arénába.

Férfi kézi NB I: a Veszprém legyőzte hazai pályán a Szegedet

125. alkalommal találkozott egymással a Veszprém és a Szeged férfi kézilabdacsapata, ezúttal az NB I legnagyobb rangadóján. A végig nagy hőfokú, de sportszerű és izgalmas mérkőzésen a hazai csapat egy góllal nyert.