Videó: a volt fradista betalált, így ünnepelték a győzelmet

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban hétvégén megkezdődött a rájátszás, az alapszakaszelső Genk 3–0-ra legyőzte az Anderlechtet – köszönhetően többek között a korábbi ferencvárosi Joseph Paintsil találatának is. A meccset követően éppen a ghánai futballista osztotta meg, hogyan ünnepelték a sikert csapattársai.

Eurofutball: a kupaelődöntőben vágott vissza az Ajax a Feyenoordnak

Elsőként a 18 sikerével rekordgyőztes Ajax jutott be a labdarúgó Holland Kupa döntőjébe, mivel az elődöntőben idegenben 3–0-ra kiütötte a címvédő Feyenoordot.

Eurofutball: az Ajax ötöt vágott, iksz a PSV-Feyenoordon

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 23. fordulójának rangadóján a PSV otthon 1–1-es döntetlent játszott a Feyenoorddal.

Eurofutball: a DAC a 90. percben harcolta ki a győzelmet

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Kalmár Zsoltot, Vida Kristophert és Vida Mátét is foglalkoztató DAC idegenben 1–0-ra legyőzte az 5. helyen álló szeredieket. Mindhárom magyar légiós végigjátszotta a meccset – Kalmárnak az első félidőben volt egy veszélyes lövése is –, amelyet a dunaszerdahelyiek egy 90. perces góllal nyertek meg.

Eurofoci: sorozatban 13-adszor bajnok a Vidi El-ellenfele

Sorozatban 13. alkalommal lett fehérorosz bajnok a BATE Boriszov labdarúgócsapata, amely vasárnapi győzelmével behozhatatlan előnyre tett szert a tabella élén a második helyezett Sahtyor Szoligorszk előtt.

Eurofutball: Bolt nemet mondott a 24-szeres bajnoknak – sajtóhír

A Fox News Australia értesülése szerint Usain Bolt visszautasította a nagy terveket szövögető máltai Valletta FC labdarúgócsapatának ajánlatát.

Eurofutball: 24-szeres bajnok szerződtetné Usain Boltot

Usain Bolt szerződtetése lehet az egyik első lépés azon az úton, amelyen a máltai Valletta FC új tulajdonosai az európai labdarúgás elitjébe szeretnék vezetni klubjukat.

BL: már három hely foglalt a 2019–2020-as idényre

A Valur Reykjavík is bejelentkezett a labdarúgó Bajnokok Ligája 2019–2020-as kiírására, miután – megvédve címét – szombaton megnyerte az izlandi bajnokságot.

Finnország: a rekordbajnok megvédte címét, 29-edszer aranyérmes

A finn HJK szerdán 2–1-re győzött az Ilves vendégeként, ezzel története 29. bajnoki elsőségét szerezte a finn élvonalban.

Eurofutball: a Celtic nyerte meg a skót rangadót

A Celtic hazai pályán 1–0-ra legyőzte legnagyobb hazai riválisát, a Rangers együttesét a skót labdarúgó-bajnokság vasárnapi rangadóján, az Old Firmön.

Eurofutball: Kocsis és Holman csapata is simán jutott tovább

Kocsis Gergő és Holman Dávid csapata is könnyedén győzte le alacsonyabb osztályú riválisát és jutott tovább a hazai kupasorozatban.

Eurofutball: Kádárék sikerrel kezdték el az új idényt

Sikerrel rajtolt Kádár Tamás csapata, az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Dinamo Kijev.

Eurofutball: Balogh Norbert csapata előnyben a döntőben

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban indulásért vívott rájátszás döntőjének első felvonásán Balogh Norbert csapata, a Palermo otthon 2–1-re nyert a Frosinone ellen.

Eurofutball: a bajnoki helyezés döntött Baloghék ellenfeléről

Elsőként a Palermo jutott be a Serie A-ért vívott rájátszás döntőjébe, mivel az elődöntő visszavágóján otthon 1–0-ra legyőzte a Veneziát. Balogh Norbert együttesének ellenfele a fináléban a Frosinone lesz, amely bajnoki helyezésének köszönheti a helyét.

Eurofutball: kupagyőztes az Olimpija Ljubljana, betalált az exgyőri

Az Olimpija Ljubljana nyerte meg a Szlovén Kupa 2017–2018-as kiírását, miután a döntőben 6–1-re legyőzte az Aluminijt. A Montenegrói Kupa döntőjében a Mladoszt Podgorica diadalmaskodott.

Eurofutball: a korábbi győri az aranykapuba vezette csapatát

A szlovén élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (PrvaLiga) az utolsó fordulóját kétpontos előnnyel várja az Olimpija Ljubljana, mivel a 35. körben a korábbi győri Rok Kronaveter duplájával 2–0-ra nyert.

Eurofutball: a rémálom folytatódik, a Sporting kikapott a kupadöntőben

Nem sokkal azután, hogy a Sporting CP játékosaira rátámadtak a saját szurkolóik, a labdarúgócsapatnak a Portugál Kupa döntője is rémálomszerűen alakult, mivel 2–1-re kikapott a Desportivo Avestől, amely története során először nyerte meg a sorozatot.

Eurofutball: a cseh bajnok megérkezett a BL-főtáblára

A Viktoria Plzen szombaton megnyerte a cseh labdarúgó-bajnokságot, ezzel kivívta helyét a Bajnokok Ligája következő kiírásának főtábláján.

Eurofutball: kupagyőztes lett Maradona fehérorosz csapata

A Dinamo Breszt 3–2-re legyőzte a BATE-t a labdarúgó Fehérorosz Kupa szombati döntőjében. Mint beszámoltunk róla: a futballtörténelem egyik legnagyobb játékosa, Diego Maradona a napokban ennek a klubnak lett az elnöke.