MLSZ: szurkolói huhogása miatt sújtották pénzbüntetéssel a DVSC-t

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 200 ezer forintos pénzbüntetéssel sújtotta a DVSC-t.

DVSC: két fiatal játékos meghosszabbította szerződését

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC a honlapján bejelentette, Pintér Ádám és Szabó Árpád 2022-ig szóló új megállapodást írt alá a klubbal.

Király 24 éve azért kapott piros lapot, mert a bíróhoz vágta a labdát

A labdarúgó NB I 25. fordulójának legnagyobb port kavaró esete Király Gábor kiállítása volt a Ferencváros–Haladás (2–0) mérkőzésen. Visszakerestük, hogy ezt megelőzően mikor és miért állították ki a kapust. Ezenkívül szó lesz a forduló felfedezettjéről, meglepetéséről, boldogságáról.

MK: tévében a Mezőkövesd–DVSC és a Vidi–Fradi visszavágó

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága ismertette a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóinak kezdési időpontját. A Mezőkövesd–DVSC és a Mol Vidi FC–Ferencváros mérkőzést is adja az M4 Sport.

DVSC: a győztes gól szerzője nem tudja, miért fütyülték ki a diósgyőri szurkolók

Továbbra sem megy idegenben a Diósgyőrnek, a DVTK ezúttal a Debrecen otthonában szenvedett vereséget. A labdarúgó NB I 25. fordulójában lejátszott találkozó után a győztes gólt szerző Szécsi Márkkal és a diósgyőri Márkvárt Dáviddal beszélgetett az NSO Tv stábja.

NB I: Fernando szerint 13 kapura lövés és 20 beadás egy pontot érne

Továbbra sem megy idegenben a Diósgyőrnek, a DVTK ezúttal a Debrecen otthonában szenvedett vereséget. A labdarúgó NB I 25. fordulójában lejátszott találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

A Debrecen nyerte meg a keleti végek nagy rangadóját

Továbbra sem megy idegenben a Diósgyőrnek, a DVTK ezúttal a Debrecen otthonában szenvedett vereséget a labdarúgó NB I 25. fordulójában. Igaz, két fővárosi nagy zakó után a DVSC otthonában csak egy góllal kaptak ki Fernandóék.

A Hali plusz egy: ez kell a Fradinak a kétéves hazai bajnoki veretlenséghez

A labdarúgó NB I 25. fordulójában új edző irányításával lép pályára az MTK, hazai papírforma-győzelmet kellene hozni a tabella első két helyezettjének. A válogatott mérkőzések miatt tartott szünet előtt a legnagyobb kérdés: mekkora előnnyel fordul a listavezető Ferencváros a bajnoki hajrára?

NB I: visszaestek a produktivitási pontszámok

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a 24. fordulót követően is elkészítette a produktivitási pontszámok összesítését.

DVSC: hamarosan a csapattal edzhet a svájci támadó

Súlyos sérülése után hamarosan újra a csapattal készülhet Haris Tabakovic, a labdarúgó NB I-es DVSC játékosa.

Magyar Kupa: Zsóri góljával kapott ki a Zsóry Debrecenben

A DVSC négy napon belül másodszor is legyőzte a Mezőkövesd Zsóryt. A Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén Zsóri Dániel góljával 1–0-s előnyre tett szert a debreceni együttes.

MK: mától folytatják! Minden tudnivaló infografikán

A labdarúgó Magyar Kupa küzdelemsorozata mától a negyeddöntővel folytatódik. Kedden egy mérkőzést rendeznek, a Debreceni VSC–Mezőkövesd találkozót, szerdán hármat. Minden tudnivaló infografikán!

NB I: nyert a Loki a Mezőkövesd ellen a keleti rangadón

A DVSC a Mezőkövesdet fogadta a labdarúgó NB I 24. fordulójában. Több kimaradt helyzet után a 37. percben Kinyik Ákos 16 méterről lőtt gólt a vendégeknek, és mivel több találat nem esett, végül ezzel nyert a Debrecen.

Kinyik góljával győzött a Loki a Kövesd ellen

Két forduló, 12 kapott gól: megtaláltuk a DVTK „elődjét”

A labdarúgó NB I-ben a 24. forduló következik, benne a magyar futball legpatinásabb párharcával: a 7. helyen álló MTK és a listavezető Ferencváros örökrangadója lesz a kör záró mérkőzése. A második helyezett Mol Vidi FC Paksra látogat, a harmadik Újpest a sereghajtó Haladáshoz. Következzen a forduló történelmi-statisztikai háttere.

Női kézi NB I: botrány Kisvárdán, megverték a vendégszurkolókat

Bravúros, 23–17-es győzelmet aratott a DVSC női kézilabdacsapata Kisvárdán, de a vendégszurkolók öröme nem lehetett teljes.

NB I: 3 klub nem profitált a produktivitási pontokból

Akárcsak egy héttel korábban, ismét a DVSC profitált a legtöbbet saját nevelésű játékosaiból a labdarúgó NB I (OTP Bank Liga) 23. fordulójában.

Női kézi: a nyáron hazatér a DVSC román légiósa

A nyártól hazájában folytatja pályafutását a női kézilabda NB I-ben szereplő Debreceni VSC román válogatott légiósa, Madalina Zamfirescu – közölte a debreceni klub hivatalos honlapján. A 24 éves játékos személyes okok miatt döntött a váltás mellett.

Legutóbb Aczél Zoltán DVTK-ja kapott ki 7–0-ra tétmeccsen

A labdarúgó NB I 23. fordulóját követően a Ferencváros 7–0-s, DVTK elleni győzelme kapcsán felidézünk korábbi, hasonló végeredménnyel záruló mérkőzéseket, de szó lesz a forduló vitájáról, fordításáról és meglepetéséről is.