NB I: Hasonlót képzel el az ember pályafutása első góljának – Szendrei

A Honvéd 25 percet emberhátrányban játszott, de 3–1-re győzött a Debrecen ellen a labdarúgó NB I 26. fordulójában. A végeredményt a 20 éves kispesti nevelés, Szendrei Norbert állította be, ez volt az első gólja a magyar élvonalban. Az NSO Tv stábja beszélgetett vele a mérkőzés után, illetve a két vezetőedző rendhagyó (a stadion gyepén tartott) sajtótájékoztatóját is megmutatjuk.

NB I: Dzsudzsák is ott volt a Fradi meccsén – képgaléria

A Honvéd 3–1-re legyőzte a DVSC-t, a Ferencváros 1–1-et játszott a Puskás Akadémia vendégeként – tekintse meg a labdarúgó NB I vasárnapi két mérkőzésén készült képgalériánkat!

NB I: Lanzafame nélkül is legyőzte a Honvéd a Debrecent

A labdarúgó NB I 26. fordulójában a Budapest Honvéd 3–1-re legyőzte a Debrecent, pedig a vendégek Kamber kiállítása miatt 25 percet emberelőnyben játszottak.

Videó: foghíjas lelátók, de legalább újra van szurkolás az NB I-ben

A Budapest Honvéd a 18.55 órakor kezdődő bajnokin, 50 perc után már 2–0-ra vezetett a DVSC ellen a labdarúgó NB I 26. fordulójában. A találkozót hosszú idő után nézők előtt rendezik: mivel csak minden negyedik széket lehet elfoglalni, csak néhány százan lehetnek a mérkőzésen, de a két csapat tábora így sem szól rosszul az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

A Lanzafamét pihentető Honvéd győztes meccs után készülhet a kupadöntőre

A Honvéd 25 percet emberhátrányban játszott ugyan, de 3–1-re is győzött a Debrecen ellen a labdarúgó NB I 26. fordulójában.

Videó: amikor fantomgóllal szerzett fontos pontot a Debrecen

A sportvilág lassan ugyan éledezik a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követően, de miután archív visszatekintéseink nagyon népszerűek voltak olvasóink körében, folytatjuk videós múltidéző sorozatunkat. Most 2004-ig megyünk vissza az időben, a magyar futball egyik szinte már elfeledett fantomgóljáig.

Román trióval lett bajnok az MTK, köszönhetően a Fradinak is

Újonnan induló sorozatunkban megvizsgáljuk, hogy a közelmúltbeli első osztályú labdarúgó-bajnokságokban milyen szerepet töltöttek be a sokszor emlegetett légiósok. Felelevenítünk remek játékosokat és olyan külföldieket is, akik csak átszállójegyet váltottak a magyar futballba, és méltán szőttek fátylat emlékükre az illó évek. Ezúttal a 2002–2003-as NB I-es idényt idézzük fel.

Kieső helyre csúszhat az Újpest, de lehet 7. is

Három napra széthúzott fordulóval folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei – s visszatérhetnek a szurkolók a lelátókra, igaz, szigorú szabályokat betartva és korlátozások mellett. A tabella „kiegyenesedett”, a listavezető Ferencváros a Puskás Akadémia vendége lesz, s idegenben szerepel üldözője, a Mol Fehérvár FC is, mely a Paksnál vendégeskedik. Az Újpest az eredmények neki kedvezőtlen alakulása mellett kieső helyre eshet vissza.

NB I: Gazdag, Zubkov, Zsótér – az idény 15 emlékezetes gólja

A labdarúgó NB I a 26. fordulóval folytatódik péntektől a Kaposvár–ZTE mérkőzéssel. Ráhangolódásképpen összegyűjtöttük az idény eddigi legemlékezetesebb találatait (elsősorban a Nemzeti Sportnál az adott forduló góljának megválasztott találatok közül válogattunk). Szavazzon, melyiket tartja a legszebbnek!

FTC: Nem baj, ha nem én lövöm a gólokat, csak legyünk bajnokok – Sigér

A Ferencváros Sigér Dávid két góljával 2–1-re legyőzte a Debrecent a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, amellyel 70 nap után újraindult a bajnokság. A duplázó középpályás a Fradi Médiának adott nyilatkozatában arról beszélt, egy a fontos: aranyérmesként zárni.

Videó: Sigér bombagóljaival győzte le az FTC a DVSC-t

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen. A találkozó első gólját Bódi Ádám szerezte, majd a debreceni születésű és a debreceni utánpótlásban nevelkedő Sigér Dávid duplájával fordított az FTC. Íme, a gólok!

FTC: magányos sörcsap, az utcán hallható sípszó – a Népliget meccsnapon ritkán ilyen

Hömpölygő tömeg már az aluljáróban, kígyózó sorok a pénztárnál és a forgókapuknál – nagyjából ez az a látvány, amihez az elmúlt években hozzászokhattunk, amikor a Ferencváros a Groupama Arénában lép pályára. Ezúttal ez elmaradt, hiszen, bár az NB I címvédője a Debrecen ellen (győzelemmel) folytatta szereplését a bajnokságban, a koronavírus-járvány miatt zárt kapuk mögött került sor a mérkőzésre. Nem kicsit festett így más képet a mérkőzés előtt a stadion környéke, csak a néha kiszűrődő zajokból lehetett észrevenni, hogy itt bizony jelenleg magyar bajnokit rendeznek. Nézze meg az NSO Tv videójában, milyen látványt nyújtott a szurkolók nélkül a stadion környéke!

NB I: Meg kell köszönnünk a klubnak a gesztust – Rebrov

A Ferencváros Sigér Dávid két góljával 2–1-re legyőzte a Debrecent a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, amellyel 70 nap után újraindult a bajnokság, s a találkozót követően tartott sajtótájékoztatón a két vezetőedző egyaránt elmondta, hogyan értékeli a mérkőzést.

NB I: Bódi góljára Sigér kettővel válaszolt, nyert az FTC

A Ferencváros Sigér Dávid két góljával 2–1-re legyőzte a Debrecent a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, amellyel 70 nap után újraindult a bajnokság.

Videó: Bódi remek góllal nyitott, Sigér kettővel válaszolt

A bajnokság első fordulójából elhalasztott Ferencváros–Debrecen mérkőzéssel, 70 nap után indult újra szombaton a járványhelyzet miatt félbeszakított labdarúgó NB I. Gólokban sem volt hiány: Bódi Ádám szép góllal nyitott, ám Sigér Dávid két remekbe szabott találattal válaszolt, így a félidőben 2–1 az állás a zöld-fehérek javára.

Sigér Dávid duplája döntött a nagy gólok mérkőzésén

Visszatér a magyar futball, meglesz-e a Fradi 50. veretlen hazai bajnokija?

A Ferencváros–Debreceni VSC bajnoki mérkőzéssel, illetve az MTK Budapest–Bp. Honvéd és Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC kupaelődöntőkkel tér vissza hosszú kényszerszünet után a magyar futball – a stadionokba ugyan nem mehetnek nézők, ám a kamerák ott lesznek minden pályán, s a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítást ad mindegyik találkozóról.

Videó: amikor a Loki 3–1-re vezetett, de a Fradi ünnepelt aranyat

Ismét bajnoki mérkőzésre kerül sor a hétvégén a magyar labdarúgó NB I-ben – az idény a koronavírus-járvány okozta megszakítás után a Ferencváros–DVSC rangadóval indul újra. Archívumunkban 25 évet lapozunk vissza, a két csapat ekkor látványos, gólgazdag találkozót játszott egymással – a végén bajnokavatással.