Jógáznia is kötelező a magyar atlétika munkamániás új csillagának

Az Egyesült Államokban készülő magyar gátfutó, Szűcs Valdó élete eddigi legjobb fedett pályás idényét tudhatja maga mögött, nemzetközi szinten is fantasztikusnak számító eredményeket ért el. Megküzdött a sikerért, nagyon kemény két éven van túl – a Nemzeti Sportnak beszélt a betegségéről, a támaszairól, és arról, hogyan lett rengeteg munkával az álmodozó, de kitartó zalaegerszegi kissrácból magyar bajnok atléta.

Férfi kosár NB I: őrült meccsen ért véget a ZTE győzelmi szériája

A Pécs kétszeri hosszabbítás után 119–114-re nyert házigazdaként a Zalaegerszeg ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: 111 pontig meg sem állt a menetelő ZTE

A listavezető Falco az Alba Fehérvár magabiztos hazai legyőzésével (89–63) feledtette múlt heti oroszlányi kisiklását a férfi kosárlabda NB I 19. fordulójának szombati játéknapján. Az utolsó negyedben remek játékot nyújtó OSE Lions ezúttal a Sopront gyűrte le (91–75), míg a zsinórban a negyedik sikerére hajtó ZTE már az első félidőben megelőlegezte sokpontos győzelmét – végül 111 pontig meg sem állt a kisebb hullámvölgyben lévő Atomerőmű ellen.

Férfi kosár NB I: a Szolnok a Zalaegerszegtől is kikapott

Ante Nazor irányításával a második mérkőzését is megnyerte a ZTE kosárlabdacsapata a férfi NB I-ben: a zalaegerszegi együttes pénteken a Szolnok vendégeként győzött 78–73-ra.

Férfi kosár NB I: a Falco és az Atomerőmű is idegenben nyert

A címvédő és bajnoki éllovas Falco Kaposváron, az Atomerőmű pedig a sereghajtó Jászberény vendégeként nyert a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: a Falco simán nyerte a nyugati presztízscsatát

A címvédő Falco már az első negyedben jelentős előnyt szerzett a ZTE otthonában, és bár az utolsó játékrészben csökkent a különbség, így is magabiztosan (98–89) nyerte meg a férfi kosárlabda NB I 14. fordulójának szombat kora este lejátszott nyugat-magyarországi presztízsmeccsét. A Körmend nagyon megizzadt Oroszlányban, de 18–4-es hajrá végén, az utolsó percben fordítva nyerni tudott. Ugyancsak idegenben, Szegeden húzta be meccsét az utóbbi hetek mélyrepülése (hét vereség) nyomán edzőt váltó PVSK, míg a játéknap egyetlen hazai győzelmét a Sopron könyvelte el.

Férfi kosár NB I: sorozatban hetedszer veszített a Pécs

A bajnoki címvédő Falco KC Szombathely házigazdaként 101–69-re legyőzte a Pécs csapatát a férfi kosárlabda NB I alapszakaszában.

Férfi kosár NB I: 100-ig jutott a Szolnok, nyert a Körmend is

A Szolnok és a Körmend hazai pályán, a Zalaegerszeg idegenben győzött a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: a Paks simán megverte otthon a Zalakerámiát

A férfi kosár NB I 6. fordulójában az Atomerőmű SE Paks 94–70-re legyőzte a Zalakerámiát.

Férfi kosár NB I: a Körmend lett a középszakasz győztese

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának utolsó játéknapján kialakult a negyeddöntő pártosítása. A középszakaszt a Körmend nyerte meg, miután a záró napon 20 ponttal legyőzte a Szolnokot. A felsőházban szerdán találkozó Jászberény és Pécs a playoff első körében is összecsap egymással, az utolsó „tét nélküli” összecsapásukat a baranyaiak nyerték meg idegenben.

Férfi kosár NB I: hazai pályán nyert a ZTE és a TF

A ZTE és a TF is hazai pályán győzött vasárnap a férfi kosárlabda NB I középszakaszában.

Férfi kosár NB I: győzött a Szolnok, meglepő Jászberény-vereség

A férfi kosárlabda NB I 26. fordulójának szombati játéknapján a Szolnoki Olaj KK és az Egis Körmend is magabiztos győzelmet aratott hazai pályán, míg a tabella harmadik helyén álló Jászberény a Kaposvár otthonában meglepetésre vereséget szenvedett.

Férfi kosár MK: vezéráldozatot követelt a Szolnok továbbjutása

A Falco KC és a Jászberény után a Szolnoki Olaj is bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe a győri végjátékban csütörtökön. A negyedik elődöntős a ZTE-t legyőző DEAC.

Férfi kosár NB I: elképesztő ZTE-fordítás a Falco ellen

A Kecskemét a Körmendet, a Zalaegerszeg a Falcót győzte le hazai pályán a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kosár NB I: kecskeméti sikerrel kezdődött az év

A Kecskemét hazai pályán 97–91-re legyőzte a ZTE-t pénteken a férfi kosárlabda NB I idei első mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: nagy hátrányból fordított a ZTE a rangadón

A Zalaegerszeg az utolsó negyedben tízpontos hátrányból fordított és nyert a vendég Alba Fehérvár ellen a férfi kosárlabda NB I vasárnapi rangadóján.

Férfi kosár NB I: szoros mérkőzésen nyert a ZTE Pécsen

A férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 12. fordulójában a Pécs hazai pályán meglepetésre 92–83-ra kikapott a mögötte álló ZTE-től.

Férfi kosár NB I: a Falco elkapta az utolsó veretlen csapatot

A Falco KC Szombathely hazai pályán 13 ponttal legyőzte a Zalaegerszeget a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján, így már nincs veretlen csapat a mezőnyben.

Férfi kosár: sima ZTE-siker az Alpok–Adria-kupában

A Zalakerámia-ZTE hazai pályán 88–70-re legyőzte a cseh Brnót a férfi kosárlabda Alpok-Adria-kupa hétfő esti mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: hibátlan maradt a Zalaegerszeg

A Zalakerámia ZTE 74–57-re legyőzte a Naturtex-SZTE-Szedeák csapatát a férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.