Női kosár NB I: a ZTE nyerte meg az idényzárót, bronzérem jár érte

A ZTE péntek kora este hazai pályán 80–60-ra legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I harmadik helyéért zajló párharc harmadik mérkőzésén, így a bajnoki bronzérem az idén Zalaegerszegre került.

Női kosár NB I: egyenlített a ZTE a Győr elleni bronzcsatában

A Zalaegerszeg magabiztosan, 69–49-re nyert a Győr otthonában a női kosárlabda NB I-ben kedden, ezzel egyenlített a harmadik helyért zajló párharcban.

Női kosár NB I: idegenben nyert, és előnyben a Győr

A Győr idegenben 74–68-ra legyőzte a ZTE-t a női kosárlabda NB I-ben, a harmadik helyért zajló párharc első mérkőzésén.

Női kosár NB I: a Sopron leiskolázta a ZTE-t az elődöntő első meccsén

A címvédő Sopron Basket kiütéses győzelemmel kezdte meg a női kosárlabda NB I elődöntőjét, hazai pályán 35 ponttal nyert a ZTE ellen.

Női kosár NB I: a ZTE négy között, 3. meccs dönt a Győr–Szekszárd párharcban

A ZTE NKK másodszor is legyőzte a PEAC-Pécst a női kosárlabda NB I rájátszásában, ezzel bejutott az elődöntőbe. A CMB Cargo-Uni Győr remekül kezdett, majd a hajrában majdnem kiengedte a győzelmet a kezéből az Atomerőművel szemben, végül 60–57-re nyerni tudott, és egyenlített az egyik fél két sikeréig tartó párharcban.

Női kosár NB I: a Sopron nagyon megverte a Ceglédet, a ZTE nyert Pécsen

A címvédő Sopron idénybeli klubcsúcsot jelentő 56 pontos különbséggel, 90–34-re verte meg a Ceglédet a női kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének első mérkőzésén. A ZTE nyert Pécsen, a Szekszárd és a DVTK megőrizte pályaelőnyét.

Női kosár NB I: drámai meccsen bukta el a playoffot a Vasas

A BEAC tetemes hátrányból fordítva, hosszabbítást követően 84–80-ra legyőzte a Vasas Akadémiát a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, ami azt jelenti, hogy a vendégeknek nem sikerült bejutniuk a rájátszásba – a nyolcadik hely a Ceglédnek jutott, amely egyébként szintén kikapott szombaton.

Női kosár NB I: a BEAC csak egy negyedig bírta Zalaegerszegen

A ZTE hazai pályán legyőzte a BEAC-ot a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Női kosár MK: közte húsz, a DVTK-é lett a harmadik hely

A DVTK 79–59-re legyőzte a ZTE-t a női kosárlabda Magyar Kupa 2018–2019-es kiírásának harmadik helyéért vívott mérkőzésen, a Győrben zajló nyolcas döntő szombati játéknapján.

Női kosár MK: a címvédő Szekszárd a bajnok Sopronnal döntőzik

Elsőként a címvédő Atomerőmű KSC Szekszárd jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe: a tolnai együttes a pénteki elődöntőben a ZTE-t verte meg tíz ponttal (74–64). A másik ágon a bajnok Sopron 21 pontos győzelmet aratott a DVTK felett az esti mérkőzésen (72–51).

Női kosár NB I: kikapott a Vasas Szekszárdon

A tabellán második és az előző idényben Magyar Kupa-győztes Szekszárd csaknem 30 ponttal bizonyult jobbnak a vendég Vasasnál a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Női kosár NB I: 9 ponttal nyert a ZTE a DVTK ellen

A ZTE 80–71-re legyőzte a DVTK női kosárlabdacsapatát az élvonalbeli bajnokság alapszakaszának 12. fordulójában. A Szekszárd és a Győr is fölényes sikert aratott idegenben.

Női kosár NB I: a PEAC simán győzött a PINKK vendégeként

Kiegyenlített első félidőt követően a PEAC végül magabiztosan, 80–56-ra győzött a PINKK vendégeként a női kosárlabda NB I 10. fordulójának szombati játéknapján. A másik mérkőzés is a papírforma jegyében zajlott: a házigazda ZTE sorozatban a harmadik meccsét is megnyerte, áldozata ezúttal a Vasas volt (89–53).

Női kosár NB I: sima zalaegerszegi siker Budapesten

A ZTE 23 ponttal nyert a fővárosi BEAC vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapjának első mérkőzésén. A nap másik meccsén az NKE-Csata legyőzte a PINKK-et.

Női kosár NB I: fölényes ZTE-győzelem a Csata fölött

A ZTE NKK hazai pályán 79–58-ra legyőzte az NKE-Csatát a női kosárlabda NB I 8. fordulójának szerdai mérkőzésén, így a vendégek a hatodik helyre csúsztak.

Női kosárlabda: Európa-klasszis igazol Zalaegerszegre

Az agapotobasket.gr információi szerint 39 éves görög hátvédet szerződtetett az amerikai Taneisha Harrison helyére az előző NB I-es idényt negyedikként záró ZTE NKK női csapata.

Női kosár NB I: fordulatos meccsen, hosszabbításban verte a PEAC a ZTE-t

A ZTE NKK kilenc ponttal megnyerte az utolsó játékrészt a PEAC otthonában, ám hiába harcolta ki a hosszabbítást a női élvonalbeli kosárlabda-bajnokság hetedik fordulójában. a pécsiek a ráadás perceiben már nem hagytak esélyt a vendégcsapatnak.

Női kosár NB I: a bajnoki döntős Szekszárd kikapott Egerszegen

A bajnoki ezüstérmes Szekszárd 75–67-re kikapott a ZTE vendégeként, míg a DVTK ötpontos győzelmet aratott Győrben (79–74) a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Női kosár NB I: magabiztos soproni és diósgyőri siker

Két, későbbről előre hozott meccset rendeztek szerda délután a női kosárlabda NB I-ben. A címvédő Sopron nyert Zalaegerszegen (ezt eredetileg a 11. fordulóban játszották volna), míg a DVTK–Pécsi 424 találkozón (az 5. körből) a száz pont fölé jutó hazaiak örülhettek több mint 40 pontos győzelmüknek.

Női kosár NB I: remek ZTE-siker Győrben, óriási Csata-fordítás

A ZTE 65–63-ra győzött az eddig hibátlan Győr vendégeként a női kosárlabda NB I 3. fordulójának szombati játéknapján. Meglepő idegenbeli diadalt aratott az NKE-Csata is az Aluinvent DVTK otthonában (67–64), míg a legutóbbi két döntős, a Sopron és a Szekszárd könnyedén érvényesítette a papírformát.