Férfi vízi ob I: 30 gólos meccsen nyert az Eger

A ZF-Eger 18–12-re legyőzte az AVUS Szombathelyt a férfi vízilabda ob I 11. fordulójának szombati játéknapján.

Férfi vízi ob I: az Eger nyolc, az OSC négy góllal győzött

Lejátszották az első mérkőzéseket a férfi vízilabda ob I-ben a vasárnap véget ért Európa-bajnokság után: az Eger Kaposváron, az OSC Szombathelyen aratott magabiztos győzelmet.

Jótékonyság: összefogás az uszodában, másfél milliót gyűjtöttek

Ugyan a férfi vízilabdacsapat kikapott, Eger és a vízilabdacsalád győztesen hagyta el az uszodát szombaton, hiszen jótékonysági süteményvásárral több mint másfél millió forintot gyűjtött Kovács Máténak.

Férfi vízi Ek: olasz ellenfelet kapott az Eger az elődöntőben

Az Eger az olasz Bresciával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjében.

Férfi vízi Ek: négygólos előnyben az Eger; csúnya verést kapott a Miskolc

A férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a ZF-Eger nagy lépést tett az elődöntős szereplés kiharcolása felé, miután 12–8-ra legyőzte a francia bajnok Strasbourgot hazai medencében. A Miskolc az olasz Brescia otthonába látogatott, ám a vizitben nem volt túl sok öröme: 17–10-re nyertek az olaszok.

Férfi vízi ob I: az Eger hozta a papírformát a Honvéd ellen

A férfi vízilabda ob I 6. fordulóból előrehozott mérkőzésén az Eger a papírformának megfelelően magabiztosan, 15–8-ra győzött a Honvéd ellen.

Férfi vízi ob I: rangadót nyert a Szolnok, simán győzött az FTC

A címvédő Ferencváros tizenegy góllal nyert Debrecenben (20–9), míg az Eger tízgólos győzelmet aratott a BVSC vendégeként (16–6) a férfi vízilabda ob I-ben szombaton. Az ötödik forduló rangadóján a Szolnoki Dózsa 13–11-re kerekedett felül Miskolcon.

Férfi vízi Ek: az Eger francia, a Miskolc olasz klubbal játszik

Az Eger a Strasbourg, míg a Miskolc a Brescia csapatával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Vízi Eurokupa: megverte a Miskolc a Barcelonát; az Eger is nyert

Az Eger férfi vízilabdacsapata 14–7-re legyőzte a CN Noisy Le Sec együttesét a vízilabda Eurokupa második selejtezőkörében. Este a másik magyar csapat, a PannErgy-Miskolci VLC is nyert, méghozzá három góllal, a CN Mediterrani Barcelona ellen.

Férfi vízi ob I: könnyed egri siker; először nyert a Szeged

Az Eger 14–6-ra nyert Szombathelyen, míg az újonc Szeged hazai környezetben 10–7-re legyőzte a Debrecent a férfi vízilabda ob I-ben szerdán.

Férfi vízi ob I: 21 gólig meg sem állt a Ferencváros

A Ferencváros 21–9-es, kiütéses sikert ért el a Tatabánya ellen, a Szolnoki Dózsa pedig 9–6-ra verte az UVSE-t a férfi vízilabda ob I 3. fordulójában, az alapszakasz A-csoportjában, míg a B-csoportban a ZF-Eger 17–6-ra múlta felül a Kaposvárt. A nemzetközi porondon érdekelt csapatok közül a Bajnokok Ligája szombati selejtezőjére készülő OSC és az Eurokupában a múlt hétvégén továbbjutó Miskolc is fölényes győzelmet aratott.

Férfi vízi: görög ellenfelet kapott az OSC a BL-selejtezőben

A görög Vuliagmeni együttesével találkozik az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójában. A címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok már biztosan főtáblás.

Vízilabda Eurokupa: ismét nyert az Eger és a Miskolc

Az Eger és a Miskolc is könnyedén nyerte második mérkőzését szombaton a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében: előbbi a négycsapatos torna házigazdájaként az orosz Sturm 2002 Ruza felett diadalmaskodott, míg a Máltán szereplő borsodiak az olasz Posillipo Napoli ellen győztek.

Vízilabda Eurokupa: győzött az Eger és a Miskolc is

Az Eger és a Miskolc is magabiztos győzelemmel rajtolt a férfi vízilabda Eurokupa első selejtezőkörében pénteken. Előbbi a négycsapatos torna házigazdájaként a horvát Solaris Sibenik együttese felett diadalmaskodott, míg a Máltán szereplő borsodiak a francia CN Noisy Le Sec ellen nyertek.

Férfi vízi BL: magyar gól lehet a csoportkör legszebbje – szavazás

Az Európai Úszószövetség (LEN) hivatalos Facebook-oldalán szavazást indított, amelyben a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének legszebb gólját keresi. Már csak négy találatát van versenyben, közte két magyarral: az egri Hosnyánszky Norbert Ferencváros elleni csavarása és a Fradit erősítő Varga Dénes Dinamo Moszkva elleni parádés csuklómozdulata is lehet a legszebb.

Férfi vízi ob I: a Szolnok lett a harmadik, s indulhat a BL-ben

A Szolnok idegenben hat góllal, 13–7-re legyőzte az Egert a férfi vízilabda ob I-ben, a harmadik helyért zajló párharc második mérkőzésén, s mivel az első összecsapáson is nyert, kettős sikerrel megszerezte a harmadik helyet a bajnokságban.

Férfi vízi ob I: az FTC nyerte a döntő első mérkőzését

Az FTC-Telekom 8–6-ra legyőzte hazai medencében az A-Híd OSC Újbudát a férfi vízilabda ob I döntőjének első mérkőzésén. A címvédő zöld-fehér együttes kiélezett küzdelemben, a remeklő Vámos Márton és Sedlmayer Tamás vezetésével az utolsó negyedben döntötte el a meccset.

Férfi vízi BL: búcsúzott az Eger és a Szolnok, továbbment az FTC

A ZF-Eger 15–13-ra kikapott a Dinamo Moszkvától a férfi vízilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, ezzel eldőlt, hogy Dabrowski Norbert együttese nem jut be a nyolcas döntőbe.

Férfi vízi BL: két góllal győzött Bukarestben az Eger

A második negyedben már 8–4-re is vezetett, végül kétgólos, 13–11-es sikert aratott a Steaua Bucuresti otthonában a ZF-Eger a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában.

Férfi vízi ob I: az OSC győzelmet érően hajrázott Egerben

Az OSC 8–7-re nyert az Eger vendégeként szerdán a férfi vízilabda ob I középszakaszában.