PL: a végén döntött a Tottenham; megdőlt a 19 éves rekord

A Tottenham Christian Eriksen góljával 1–0-ra legyőzte a Brightont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) elhalasztott mérkőzésén.

PL: hét másodperc kellett a 19 éves rekord megdöntéséhez – videó

A Premier League történetének leggyorsabb gólját jegyezte a Southamptonban futballozó Shane Long, akinek mindössze 7.69 másodpercre volt szüksége, hogy bevegye a Watford kapuját, és ezzel megdöntse Ledley King rekordját (10 másodperc, 2000-ben).

PL: bő egy hónap után ismét pontosztozkodás az angol élvonalban

Nem tudta érvényesíteni a papírformát a Wolverhampton, amely gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán a Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában.

PL: kapusbaki és kiállítás – az Arsenal nagyot lépett a BL-indulás felé

Az Arsenal idegenben 1–0-ra legyőzte a Watfordot, ezzel visszakapaszkodott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) tabellájának negyedik pozíciójába. A hazai együttes Ben Foster kapus hatalmas bakija miatt került gólhátrányba a 10. minutumban, majd két perccel később Troy Deeney könyököse miatt emberhátrányba is.

PL: óriási kapushibát követően vezet az Arsenal a Watford otthonában – videó

Ben Foster hatalmas kapushibáját követően Pierre-Emerick Aubameyang góljával szerezte meg a vezetést az Arsenal a Watford otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában. A hazaiak a történteket követően emberhátrányba is kerültek, miután Troy Deeney lekönyökölte ellenfelét, és kiállították. A mérkőzést ITT tudja élőben nyomon követni.

A Watford 12 perc alatt megverte magát az Arsenal ellen

Watford: „Neki kell játszania a döntőben” – önzetlen gesztus

Mint ismert, vasárnap este óriási bravúrral bejutott az FA-kupa döntőjébe a Watford, amely 1984 óta először szerepelhet a sorozat fináléjában. A csapatnak két rutinos kapusa is van, a 36 éves Ben Foster és a nála két évvel idősebb Heurelho Gomes. A bajnoki mérkőzéseken az első számú kapusnak tekinthető Foster élvezi a bizalmat, ám az FA-kupában eddig mindig a 12-szeres brazil válogatott futballista kapott lehetőséget. Az angol játékost meg is kérdezték, mit szólna, ha Javi Gracia vezetőedző őt jelölné a kezdőcsapatba a döntőben, ám példamutató választ adott.

FA-kupa: kétgólos hátrányból jutott döntőbe a Watford

A Watford lesz a Manchester City ellenfele az angol labdarúgó FA-kupa döntőjében, mivel az elődöntőben kétgólos hátrányból fordítva, hosszabbításban búcsúztatta a Wolverhamptont. A Watford 1984 óta először jutott be a fináléba, amelyre a Wembleyben kerül sor.

PL: a Wolverhampton ismét legyőzte az MU-t; kiesett a Fulham

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában a Wolverhampton Wanderers hazai pályán 2–1-re legyőzte a Manchester Unitedet. A keddi játéknap másik mérkőzésén a Fulham 4–1-re kikapott a Watford otthonában, így matematikailag is biztossá vált, hogy búcsúzik a Premier League-től.

PL: győzött az MU; megvan az élvonal első kiesője

A Manchester United 2–1-re legyőzte a Watfordot az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 32. fordulójában. A Huddersfield kikapott a Crystal Palace-tól, és biztossá vált a kiesése a PL-ből.

Videó: óriási színészkedés, szinte a semmitől esett el Martial

Elképesztő színészi teljesítményt láthattunk a Manchester United Watford elleni mérkőzésén a „vörös ördögök” játékosától, Anthony Martialtól. A francia csatár a tizenhatoson belül, az alapvonallal párhuzamosan cselezett, Miguel Britos Cabrera érintésétől azonnal elesett… Tizenegyest nem kapott az MU, ám később Martial és Rashford is betalált, végül 2–1-re nyert a csapat.

FA-kupa: 7 év után kaptak újra otthon gólt – így is elődöntősök

Elsőként a Watford jutott be az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe, mivel hazai pályán 2–1-re legyőzte a Crystal Palace-t.

PL: Dzsudzsák volt csapattársa lelkipásztornak készül

A Watford 38 esztendős hálóőre, Heurelho Gomes amondó, a jelenlegi idény számára az utolsó a profi labdarúgók között, nyártól a civil életet választja. Részben. A brazil futballista ugyanis egyszerre szeretne játékosügynök és lelkipásztor lenni a hazájában – mint mondja, bár a vallás sokáig nem játszott nagy szerepet az életében, az elmúlt években közel került Istenhez és a Biblia tanításaihoz, ezt a tapasztalatot pedig szeretné továbbadni.

PL: Sterling 13 perc alatt triplázott, magabiztosan nyert a City

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójának szombati játéknapján a Manchester City Raheem Sterling mesterhármasával hazai pályán 3–1-re győzött a Watford ellen.

PL: Rodgers első meccsén a Leicester kikapott Watfordban

Vereséggel mutatkozott be Brendan Rodgers menedzser a Leicester City kispadján, mivel a 2016-os bajnokcsapat Andre Gray 92. percben szerzett góljának következtében 2–1-re kikapott idegenben a Watfordtól a Premier League 29. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

Anglia: játékosmegfigyelőként is megállja a helyét Elton John

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Watford elnöke, Scott Duxbury a talkSPORT-nak adott interjújában elárulta: a klub tiszteletbeli elnökétől, Sir Elton Johntól kiváló tippeket szokott kapni az átigazolásokkal kapcsolatban.

PL: Mané sarokkal lőtt remek gólt a Watfordnak – videó

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 28. fordulójának szerdai játéknapján a Liverpool 20 perc alatt kétgólos előnyt szerzett a Watford ellen. A „vörösöknél” Sadio Mané duplázott, a második gólja pedig különösen szépre sikerült: a szenegáli válogatott támadó sarokkal lőtte a labdát a kapuba.

PL: a korábbi Barca-támadó klasszikus mesterhármast szerzett

A Watford sima, 5–1-es győzelmet aratott a Cardiff City otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 27. fordulójában. A pénteki játéknap másik mérkőzésén a West Ham fordítani tudott a Fulham ellen.

FA-kupa: a Wolves ellen folytatja az MU – a negyeddöntő párosításai

A Chelsea–Manchester United (0–2) mérkőzés után kisorsolták a 2018–2019-es angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőit. Elkerülte egymást a két még versenyben maradt második ligás csapat; a favoritok közül a Manchester City a Swansea-hoz, a Manchester United a Wolverhampton Wanderershez utazik.

FA-kupa: a Watford az első 2019-es negyeddöntős

Az angol élvonalban szereplő Watford jutott be elsőként az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, miután pénteken Étienne Capoue góljával legyőzte a másodosztályú Queens Park Rangerst.