Vuelta: Roglic a szlovénok első háromhetes diadalát aratta

Primoz Roglic nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti körversenyt, ezzel első szlovén kerékpárosként diadalmaskodott háromhetes viadalon.

Vuelta: Roglic növelte előnyét, ismét Valverde a második

Sergio Higuita nyerte meg csütörtökön a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny 18. szakaszát, amelyen a szlovén Primoz Roglic növelte előnyét az összetettben.

Vuelta: Gilbert nyerte a rohanást, Quintana feljött másodiknak

Philippe Gilbert szerdai sikerével az idei második szakaszgyőzelmét ünnepelte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen, míg az összetettben változatlanul a szlovén Primoz Roglic áll az élen, Nairo Quintana pedig feljött a második helyre.

Vuelta: Fuglsang nyert hétfőn, összetettben nőtt Roglic előnye

A dán Jakob Fuglsang nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny 16. szakaszát hétfőn, míg az összetettben éllovas szlovén Primoz Roglic növelte előnyét közvetlen riválisával szemben.

Vuelta: Sam Bennett másodszor nyert szakaszt

Az ír Sam Bennett nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny 14. szakaszát szombaton, összetettben az éllovas szlovén Primoz Roglic előnye nem változott.

Vuelta: szlovén szakaszsiker, a másik szlovén növelte előnyét

A szlovén Tadej Pogacar nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 13. szakaszát pénteken, míg összetettben éllovas honfitársa, Primoz Roglic rajta kívül minden riválisával szemben növelni tudta előnyét.

Vuelta: feladta a versenyt a 2015-ös győztes Fabio Aru

A pénteki 13. szakasz rajtja előtt feladta a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyt a viadal 2015-ös győztese, Fabio Aru.

Vuelta: 100 kilométert vártak a szökésre, Gilbert-é a 12. etap

Philippe Gilbert nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny 12. szakaszát csütörtökön, összetettben a szlovén Primoz Roglic megőrizte első helyét.

Vuelta: hazaért a szökés, spanyol szakaszgyőzelem

Sikeres szökés végén a hazai közönség előtt szereplő Mikel Iturria nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny szerdai, 11. szakaszát. Összetettben a szlovén Primoz Roglic megőrizte első helyét.

Vuelta: marihuánaültetvényt buktatott le a tévés helikopter

A spanyol rendőrség negyven tő marihuánát foglalt le Igualadában a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyt közvetítő televíziós helikopterének segítségével.

Vuelta: Roglic az időfutam győzelmével az élre állt

Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny tizedik szakaszát kedden, ezzel az összetett élére állt.

Vuelta: német szakaszsiker; gazdát cserélt a piros trikó

A német Nikias Arndt nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny nyolcadik szakaszát, míg összetettben a francia Nicolas Edet vette át a vezetést.

Vuelta: Valverde szakaszt nyert, újra Lópezen a piros trikó

A spanyol Alejandro Valverde nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny hetedik szakaszát pénteken, a harmadik helyen végző kolumbiai Miguel Ángel López pedig visszavette a vezetést összetettben.

Vuelta: Herrada szökésből nyert, Teuns átvette a piros trikót

Jesús Herrada szökésből nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny hatodik szakaszát csütörtökön, a második helyen végző Dylan Teuns pedig átvette a vezetést összetettben.

Vuelta 2020: Hollandiából indul a mezőny, Utrecht sporttörténelmet ír

Összesen három etapot rendeznek Hollandiában a spanyol körverseny 2020-as kiírásában. Utrecht lesz az első város, amely mind a három nagy európai körverseny házigazdája volt már.

Vuelta: Viviani nyert Madridban; Yates első háromhetes sikere

A brit Simon Yates nyerte meg a 2018-as Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körversenyt. A 21. szakasz sprintbefutóján Elia Viviani bizonyult a leggyorsabbnak.

Vuelta: Pinot-é az első andorrai etap; Yates eldöntötte?

A francia Thibaut Pinot a második szakaszgyőzelmét aratta a 2018-as spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán. A hegyi befutóval záruló pénteki etapon az összetettben vezető Simon Yates jelentősen növelte az előnyét a riválisai előtt, így nagyon közel került a végső győzelemhez.

Vuelta: sikeres szökésből belga siker, az összetett nem változott

Sikeres szökést követően Jelle Wallays nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 18. szakaszát csütörtökön, ami után az összetett élcsoportja nem változott.

Vuelta: Valverde faragott a hátrányából; Quintana elszállt

A kanadai Michael Woods nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 17. szakaszát. A hat kategorizált emelkedőt is tartalmazó etapon Alejandro Valverde nyolc másodperccel csökkentette hátrányát az összetettben vezető Simon Yatesszel szemben, csapattársa, Nairo Quintana viszont egy percet kapott a riválisaitól.

Vuelta: Pinot a Covadonga királya, Yates növelte az előnyét

A francia Thibaut Pinot nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 15. szakaszát. A kiemelt kategóriás Lagos de Covadongán záruló vasárnapi etapon a piros trikós brit Simon Yates néhány másodperccel növelte az előnyét az összetettben a legnagyobb riválisaival szemben.