La Liga: nyert a Valencia, így negyedikként indulhat a BL-ben

A Valencia 2–0-ra legyőzte a Real Valladolidot a labdarúgó La Liga utolsó, 38. fordulójában.

La Liga: egygólos Real-siker a Villarreal ellen

A Real Madrid hazai pályán 3–2-re legyőzte a Villarrealt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában.

Mariano Díaz duplázott, a Real Madrid legyőzte a Villarrealt

A Real Madrid 3–2-es sikert aratott hazai pályán a Villarreal felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában, így még maradt esélye, hogy odaérjen a második helyre a tabellán. Mariano Díaz duplázott a találkozón.

La Liga: egy ponttal gazdagodott a Villarreal és az Huesca is

A spanyol bajnokság 35. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott egymással a Villarreal és az Huesca, utóbbi legutóbbi hat bajnokijából ötször döntetlent játszott, míg a Villarreal három győztes bajnoki után ikszelt.

La Liga: a Villarreal otthon nyert, a Valencia idegenben

A Villarreal 2–1-re legyőzte a Leganést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában. A Valencia a nap záró találkozóján 2–1-re nyert a Real Betis ellen.

A Frankfurt 39 év után újra nemzetközi kupa elődöntőjében

Az Európa-liga negyeddöntője visszavágóinak meglepetését az Eintracht Frankfurt szolgáltatta: az első meccsen összeszedett kétgólos hátrányát ledolgozva továbbjutott, és 39 év után készülhet ismét nemzetközi kupa elődöntőjére. A Slavia Praha szép halált halt a Stamford Bridge-en, a Chelsea otthonában, a három gól azonban még a győzelemhez is kevés volt. A Valencia biztosan jutott a négy közé a Villarrealt ismét legyőzve.

La Liga: fontos győzelmet aratott a Villarreal

Fontos mérkőzést nyert meg a kiesés elkerüléséért harcoló Villarreal, amely a La Liga 32. fordulójában idegenben 1–0-ra legyőzte a rivális Gironát, így két ponttal elhagyta a veszélyes zónát.

El: minimális előnyben a Chelsea; az elődöntő kapujában a Benfica

Óriási lépést tett a továbbjutás felé a portugál Benfica a labdarúgó Európa-ligában, miután a negyeddöntő első meccsén 4–2-re legyőzte a német Eintracht Frankfurtot. A Chelsea egygólos előnyből várhatja a Slavia Praha elleni visszavágót. A Valencia a hosszabbításban kétszer is betalált a Villarreal ellen, s 3–1-re nyert a spanyol párharc első meccsén.

El: a negyeddöntő 1. mérkőzéseinek eredménykövetése – ÉLŐ!

A negyeddöntőjéhez érkezett a labdarúgó Európa-liga, kövesse az első mérkőzések alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!

A torpedó újratöltve – egy spanyol kiscsapat az európai nagycsapatok közt

Ha valaki első pillantásra kiscsapatot keres az Európa-liga negyeddöntőjének mezőnyében, valószínűleg a Slavia Praha tűnik elsőként szembe. Mégis, a kakukktojás az európai színpadon sokkal ismertebb, megszokott név mögött rejtőzik. A Villarreal CF egy alig több mint ötvenezres lélekszámú spanyolországi kisvárost képvisel, és immár hetedik (!) alkalommal jutott a legjobb nyolc közé az UEFA-kupában, majd az Európa-ligában.

La Liga: Lo Celso hozta a három pontot a Betisnek

A spanyol bajnokság 31. fordulójának utolsó mérkőzésén a Betis három bajnoki után újra győzni tudott, miután hazai pályán 2–1-re legyőzte a Villarrealt.

Villarreal–Barcelona: nyolcgólos mérkőzés, csillagos ötös!

A Villarreal és a Barcelona is vezetett két góllal a másik ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 30. fordulójában rendezett mérkőzésen, de a vége döntetlen lett: 4–4!

Topligák: Monaco, Schalke, Villarreal – egy év alatt magasról a mélybe

Hajrájukhoz közelednek az európai topligák, s ezúttal azt vizsgáltuk meg, melyek azok az együttesek, amelyek egy idénnyel ezelőtt még remekeltek (sőt a nemzetközi porondon is indulhattak), most viszont csak hazájuk bajnoki tabellájának hátsó részében találhatók. A fordítottjára is kíváncsiak voltunk: kik azok, akik újoncként, egy éve éppen bennmaradóként vagy szimplán pocsékul teljesítőként ezúttal már a magasban szárnyalnak.

La Liga: kétgólos hátrányból nyert a Celta Vigo

Kétgólos hátrányból fordítva győzött 3–2-re a Celta Vigo a Villarreal ellen a kiesés elkerüléséért küzdő csapatok találkozóján a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának szombati játéknapján.

Arsenal–Napoli az Európa-liga negyeddöntőjében, összejöhet az „angol” finálé

Pénteken kisorsolták a negyeddöntő párosítását a labdarúgó Európa-ligában. A „slágermeccs” egyből az elején kialakult, az olasz Napoli az angol Arsenalt kapta meg. A Chelsea a Slavia Prahával csap össze, rendeznek spanyol párharcot is a legjobb nyolc között, a Villarreal ugyanis a Valenciával játszik.

BL/El: minden információ a pénteki sorsolásról egy helyen!

Pénteken Nyonra szegeződik a futballimádók tekintete: déltől a Bajnokok Ligájában, 13 órától az Európa-ligában sorsolnak. Március 15-én nem csupán a negyeddöntők programját, hanem a teljes ágrajzokat is megismerjük.

Európa-liga: hosszabbításban verte ki a Sevillát a Slavia

Kevesen hitték volna a múlt heti, spanyolországi 2–2 után, hogy a Slavia–Sevilla mérkőzésen hosszabbítás lehetséges. A felek azonban megismételték az eredményt, végül a hazaiak 120 perc után 4–3-ra nyertek és bejutottak az Európa-liga legjobb nyolc csapata közé.

El: büntetőt hibázott az Inter, nem született gól Frankfurtban

Nem bírt egymással a német ötödik és az olasz negyedik, vagyis az Eintracht Frankfurt és az Internazionale az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, amely gól nélküli döntetlent hozott Németországban. Meglepetésre a Sevilla sem tudott győzni, a spanyolok a Slavia Prahát fogadták, az összecsapás 2–2-vel ért véget, és a Valencia sem szerzett megnyugtató előnyt az FK Krasznodar ellen (2–1). Örülhetett viszont a Villarreal, amely szentpétervári 3–1-es sikerével fél lábbal talán már túl is jutott a Zeniten, valamint a Napoli, amely 3–0-ra verte meg a Salzburgot. A Dinamo Zagreb hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Benficát.

La Liga: újabb vereség, egyre mélyebben a Villarreal

A Deportivo Alavés 2–1-re legyőzte a Villarrealt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában.

La Liga: Morata első atléticós gólja rögvest sikerrel párosult

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában az Atlético Madrid a papírformának megfelelően legyőzte a Villarrealt.