La Liga: bajnokavatás elnapolva – ötgólos rangadót nyert az Atlético

Az Atlético Madrid hazai pályán 3–2-re legyőzte a Valenciát, ezzel megakadályozta, hogy a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójában matematikailag is biztossá váljon a Barcelona bajnoki címe.

La Liga: a Villarreal otthon nyert, a Valencia idegenben

A Villarreal 2–1-re legyőzte a Leganést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában. A Valencia a nap záró találkozóján 2–1-re nyert a Real Betis ellen.

El: az Arsenal és a Frankfurt kezdhet hazai pályán – az elődöntő menetrendje

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) már korábban elkészítette az Európa-liga elődöntőjének menetrendjét, ennek alapján az első mérkőzéseket május 2-án, a visszavágókat május 9-én rendezik. Az első körben az Arsenal és az Eintracht Frankfurt léphet pályára saját közönsége előtt, előbbi a Valenciát, utóbbi a Chelsea-t fogadja.

A Frankfurt 39 év után újra nemzetközi kupa elődöntőjében

Az Európa-liga negyeddöntője visszavágóinak meglepetését az Eintracht Frankfurt szolgáltatta: az első meccsen összeszedett kétgólos hátrányát ledolgozva továbbjutott, és 39 év után készülhet ismét nemzetközi kupa elődöntőjére. A Slavia Praha szép halált halt a Stamford Bridge-en, a Chelsea otthonában, a három gól azonban még a győzelemhez is kevés volt. A Valencia biztosan jutott a négy közé a Villarrealt ismét legyőzve.

La Liga: fontos győzelmet aratott a Villarreal

Fontos mérkőzést nyert meg a kiesés elkerüléséért harcoló Villarreal, amely a La Liga 32. fordulójában idegenben 1–0-ra legyőzte a rivális Gironát, így két ponttal elhagyta a veszélyes zónát.

El: minimális előnyben a Chelsea; az elődöntő kapujában a Benfica

Óriási lépést tett a továbbjutás felé a portugál Benfica a labdarúgó Európa-ligában, miután a negyeddöntő első meccsén 4–2-re legyőzte a német Eintracht Frankfurtot. A Chelsea egygólos előnyből várhatja a Slavia Praha elleni visszavágót. A Valencia a hosszabbításban kétszer is betalált a Villarreal ellen, s 3–1-re nyert a spanyol párharc első meccsén.

El: a negyeddöntő 1. mérkőzéseinek eredménykövetése – ÉLŐ!

A negyeddöntőjéhez érkezett a labdarúgó Európa-liga, kövesse az első mérkőzések alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!

La Liga: megszakadt a 17 meccses veretlenségi sorozat

A Rayo Vallecano vetett véget a Valencia 17 mérkőzést számláló veretlenségi sorozatának, a madridi együttes 2–0-ra legyőzte ellenfelét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában.

La Liga: a Real Madrid kikapott a Valencia otthonában

A Valencia 2–1-re legyőzte odahaza a Real Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 30. fordulójában, Zinédine Zidane elszenvedte első vereségét a csapattal második madridi korszakában. A valenciaiak immáron 17 tétmérkőzés óta veretlenek.

Hét új emberrel a fedélzeten kikapott a Real Madrid

A Valencia 2–1-re legyőzte odahaza a Real Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 30. fordulójában, Zinédine Zidane elszenvedte első vereségét a csapattal második madridi korszakában. A valenciaiak immáron 17 mérkőzés óta veretlenek.

La Liga: 10/10 – a biztos lábú ítélet-végrehajtó okozta a Sevilla vesztét

A Valencia 1–0-ra legyőzte idegenben a Sevillát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Gullit ingyen sem kellett, Maradona inkább katona lett, nem a Juventusé

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel szoktuk vigasztalni magunkat és egymást, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, pár lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. NEMRÉG INDULÓ SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK. ÍME, A MÁSODIK RÉSZ!

Indul a hosszú hajrá – Liverpool vagy City? BL-be jut a Getafe?

A márciusi Európa-bajnoki selejtezők miatt megtartott bajnoki szünetet követően megkezdődik az európai bajnokságok hosszú hajrája. A csapatoknak másfél hónapjuk maradt arra, hogy megmaradt energiájukat összeszedve vágtassanak egyet a bajnoki cím, a BL-szereplés vagy a bennmaradás reményében. Ebben a részben a Premier League és a La Liga helyzetét elemezzük.

Valencia: Batman miatt perlik a klubot, kemény válasz jött

Egészen hihetetlen per kezdődött: a DC Comics le akarja vetetni a Valencia labdarúgócsapatának címeréből a denevért, mondván, az gyanúsan hasonlít Batman denevérjeléhez.

Arsenal–Napoli az Európa-liga negyeddöntőjében, összejöhet az „angol” finálé

Pénteken kisorsolták a negyeddöntő párosítását a labdarúgó Európa-ligában. A „slágermeccs” egyből az elején kialakult, az olasz Napoli az angol Arsenalt kapta meg. A Chelsea a Slavia Prahával csap össze, rendeznek spanyol párharcot is a legjobb nyolc között, a Villarreal ugyanis a Valenciával játszik.

BL/El: minden információ a pénteki sorsolásról egy helyen!

Pénteken Nyonra szegeződik a futballimádók tekintete: déltől a Bajnokok Ligájában, 13 órától az Európa-ligában sorsolnak. Március 15-én nem csupán a negyeddöntők programját, hanem a teljes ágrajzokat is megismerjük.

La Liga: a Sevilla újra megízlelhette a győzelem ízét

A Valencia 3–2-re legyőzte idegenben a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában. A Sevilla odahaza 5–2-re megverte a Real Sociedadot, az Enisz Bardival felálló Levante pedig 1–0-ra kikapott a Villarrealtól, amely sikerével elmozdult a kiesőzónából.

El: a Napoli simán legyőzte Szoboszlai Dominik csapatát

A Napoli 3–0-ra verte meg vendégét, a Salzburgot csütörtök késő este a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Nyert hazai pályán a Valencia is, igaz, csak egy góllal az FK Krasznodar ellen (2–1).

La Liga: Rodrigo ismét betalált, újra nyert a Valencia

A spanyol La Liga 26. fordulójának utolsó vasárnapi mérkőzésén a Valencia 2–0-ra legyőzte az Athletic Bilbaót és ezzel négy egymást követő döntetlen után aratott ismét győzelmet az élvonalban, egyúttal már zsinórban a nyolcadik bajnokiján nem talál legyőzőre.

Király-kupa: Rodrigo gólja döntőt ért a Valenciának

Bánhatja a három hete hazai pályán elszórt kétgólos előnyt a Betis, amely a Király-kupa elődöntőjének visszavágóján 1–0-s vereséget szenvedett, így a Valencia jutott be a Barcelona elleni fináléba.