Skaliczki László: Mindig jókor kaptam az életben a feladatokat

A Vác férfi kézilabdacsapatát irányító korábbi szövetségi kapitánnyal, Skaliczki Lászlóval beszélgettünk az elmúlt évtizedekről, a változásokról, a Szeged és a Veszprém szerepéről, edzői céljairól és ambícióiról.

Férfi kézi NB I: Csurgón sem szerzett pontot az újonc

A Csurgó hat góllal legyőzte a sereghajtó Vácot a férfi kézilabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: magabiztos Komló-győzelem Vácon

A Komló a mérkőzést végig kézben tartva magabiztos győzelmet aratott Vácon a férfi kézilabda NB I egyetlen pénteki mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: hétgólos előnyről sem tudott nyerni a Tatabánya

Az első félidőben már hét góllal is vezetett a Tatabánya férfi kézilabdacsapata a Vác otthonában, és még másfél perccel a lefújás előtt is három volt az előnye, de a hazaiak óriási hajrát produkálva 29–29-re mentették a mérkőzést.

Férfi kézi NB I: pontot ért a Vácnak a legvégén szerzett gól

A Cegléd 25–25-ös döntetlent ért el hazai pályán a Váccal szemben a férfi kézilabda NB I-ben. A vendégek az 51. percben még 22–18-ra vezettek, de a legvégén mégis Marko Davidovic gólja kellett az egyenlítéshez, ami így egy pontot ért a Vácnak.

Férfi kézi: Skaliczki László a váciak új edzője januártól

Edzőváltást jelentett be pénteken a Vác férfi kézilabdacsapata, amellyel Skaliczki László fél plusz egy éves megállapodást kötött.

Férfi kézi NB I: a Füred otthon, a Gyöngyös idegenben nyert

A Balatonfüred 30–26-ra nyert otthon a Budakalász ellen, míg a Gyöngyös a Vác vendégeként győzött 25–24-re a K&H férfi kézilabdaliga első fordulójában.

Férfi kézi: a Vác horvát beállóst és magyar szélsőt igazolt

Jelentősen átalakul a K&H férfi kézilabdaligában 10. helyen végző Váci KSE kerete a nyáron.

Férfi kézi NB I: nem szereztek pontot a vendégcsapatok

Mind a négy szombati mérkőzésen hazai győzelem született a K&H férfi kézilabdaliga alapszakaszában.

Férfi kézi NB I: a Szeged lesimázta a Vác elleni bajnokit

A K&H férfi kézilabda liga 18. fordulójában a Mol-Pick Szeged remek második félidei játékkal 39–19 megverte a Vácot.

Férfi kézi NB I: a Csurgó két góllal kikapott Vácon

A Vác 26–24-re nyert hazai pályán a Csurgó ellen a K&H férfi kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésén.

Férfi kézi NB I: a Komló otthon, a Füred idegenben nyert

A Komló 25–20-ra nyert a Vác ellen a K&H férfi kézilabdaliga 9. fordulójában, míg a Balatonfüred a Balmazújváros vendégeként győzött 33–23-ra.

Férfi kézi NB I: győzelmével az ötödik az újonc Budakalász

Az újonc Budakalász 27–26-ra nyert Vácon a férfi kézilabda NB I nyolcadik fordulójában, így az előkelő ötödik helyen áll a tabellán.

Férfi kézi: hazai győzelemmel kezdte az idényt a Vác

Hazai győzelemmel kezdte a férfi kézilabda NB I-et a Váci KSE: Zsiga Gyula csapata a félidei 10–10 után 21–18-ra győzte le a Balmazújvárost.

Férfi kézi: tunéziaival pótolják a „késő” egyiptomi kapust Vácon

Az elmúlt bajnokságban eddigi legjobb helyezését elérő Váci KSE férfi kézilabdacsapata júniusban egy évre szerződtette a riói olimpián is részt vevő Egyiptom 175-szörös válogatott kapusát, Karim Hendavit.

Férfi kézi NB I: nyert a Veszprém, jöhet a szegedi „döntő”

A férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésén az MVM Veszprém hazai pályán 36–15-re legyőzte a Váci KSE-t, így kétpontos előnyből várhatja a „bajnoki döntő” visszavágójának megfelelő a Mol-Pick Szeged elleni összecsapást.

Férfi kézi NB I: 12 góllal nyert a Veszprém Vácon

Az MVM Veszprém 33–21-re nyert a Vác vendégeként a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásában.

Férfi kézi: így jutott a Vác a másodosztályból a felsőházba

Miután a férfi kézilabda NB I alapszakaszának záró fordulójában a Tatabánya hazai pályán, nagy csatában legyőzte a Gyöngyöst, eldőlt, hogy – története során először – az egyik újonc, a Váci KSE gárdája jut be a felsőházi rájátszásba. Mivel a közvélemény eddig jobbára csak a Dunakanyar-régió kisvárosának női együttesét ismerte, cikkünkben igyekszünk bemutatni a férficsapat történetét és aktuális sikereinek titkát.

Férfi kézi NB I: 11 Bartók-gól; otthon nyert a Vác és a Komló

A férfi kézilabda NB I szombati játéknapján a Vác, a Komló, a Gyöngyös és a Csurgó is két-két ponttal gazdagodott. A Vác a 11 gólos Bartók Donát vezetésével győzte le négy góllal a PLER-t.

Férfi kézi: ezúttal elmaradt a meglepetés a Zsiga-csapattól

A férfi kézilabda Magyar Kupa negyedik fordulójában a Csurgó idegenben nyert a Vác ellen.