Női vízi ob I: 7 másodperccel a vége előtt egyenlített az UVSE az FTC ellen

A hat mérkőzéséből hatot megnyerő, listavezető Ferencváros és az öt meccs után szintén százszázalékos UVSE 12–12-es döntetlent játszott egymással a női vízilabda ob I rangadóján. A zöld-fehérek az utolsó negyedben már három góllal is vezettek az ötszörös címvédő ellen, ám a lilák hét másodperccel a vége előtt Szücs Gabriella találatával egyenlíteni tudtak.

Női vízilabda Euroliga: nehéz csoportba került az UVSE

Az UVSE spanyolországi, a Dunaújváros görögországi, a BVSC pedig olaszországi csoportba került a női vízilabda Euroliga csoportkörének keddi sorsolásán.

Női vízilabda: parádés gólt rúgott az újpesti center az Euroligában

Az elmúlt hétvégén játszotta az UVSE női vízilabdacsapata az Euroliga-selejtezőjét, amelyen mindhárom mérkőzését megnyerte, s csoportelsőként jutott tovább. A hétvégi minitorna egyik legszebb gólját a magyar válogatott center, Parkes Rebecca szerezte, aki a holland Tetteroo ellen 15–6-ra megnyert meccsen lábbal volt eredményes.

Női vízi Euroliga: négyből három magyar csapat továbbment

Négyből három magyar csapat jutott tovább a női vízilabda Euroliga első selejtezőköréből; a minitornákon az UVSE házigazdaként, a Dunaújváros pedig Rómában lett csoportelső, míg a BVSC Berlinben mindent eldöntő találkozón harcolta ki a további szereplést, a Ferencváros azonban három vereséggel búcsúzott.

Női vízi Euroliga: az UVSE és a Dunaújváros is továbbjutott

Második mérkőzését is elveszítette a Ferencváros a női vízilabda Euroliga első selejtezőkörében: a szombati játéknapon a zöld-fehér csapat a spanyol Mataróval szemben maradt alul négy góllal. Később győzött az UVSE és a Dunaújváros is, amivel mindkét együttes továbbjutott.

Férfi vízi MK: nagy győzelmet aratott az FTC és az OSC

A BENU férfi Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésein a győzött a Miskolc, az OSC és az FTC is, a Szolnok pedig ikszelt a ZF-Eger ellen.

Férfi vízi ob I: az UVSE vendégeként nyert a Miskolc

A Miskolc 14–7-re győzött az UVSE vendégekét a férfi vízilabda ob I szerdai mérkőzésén.

Férfi vízi ob I: 21 gólig meg sem állt a Ferencváros

A Ferencváros 21–9-es, kiütéses sikert ért el a Tatabánya ellen, a Szolnoki Dózsa pedig 9–6-ra verte az UVSE-t a férfi vízilabda ob I 3. fordulójában, az alapszakasz A-csoportjában, míg a B-csoportban a ZF-Eger 17–6-ra múlta felül a Kaposvárt. A nemzetközi porondon érdekelt csapatok közül a Bajnokok Ligája szombati selejtezőjére készülő OSC és az Eurokupában a múlt hétvégén továbbjutó Miskolc is fölényes győzelmet aratott.

Női vízi Euroliga: ellenfeleket kaptak a magyar csapatok

Kisorsolták a női vízilabda Euroliga 2019–2020-as idénye első selejtezőkörének párosítását: a magyar bajnok UVSE házigazdaként spanyol, francia és holland csapattal találkozik majd.

Férfi vízi ob I: a címvédő nem kegyelmezett az UVSE-nek a pólóderbin

Csak az első és az utolsó negyed alakult igazán szorosan a Ferencváros és az UVSE összecsapásán a férfi vízilabda ob I 2. fordulójának pénteki mérkőzésén. A címvédő zöld-fehérek 18–9-re legyőzték Benedek Tibor együttesét.

Női vízi ob I: sorozatban ötödször bajnok az UVSE!

Az UVSE a párharc első két mérkőzéséhez hasonlóan a döntő harmadik meccsén is négygólos győzelmet aratott a Dunaújváros felett (11–7), így 3–0-s összesítéssel, sorozatban ötödször nyerte meg a magyar női vízilabda-bajnokságot.

Férfi vízilabda ob I: OSC–FTC párharc lesz a bajnoki döntőben

OSC–Ferencváros párharcot rendeznek a férfi vízilabda ob I döntőjében. Az elődöntőben mindkét csapatnak egy mérkőzés kellett ahhoz, hogy lezárja a párharcát. Az OSC 11–10-re legyőzte a Szolnokot, az FTC pedig 11–9-re az Egert. Ezzel mindkét klub 9–0-s pontkülönbséggel jutott a bajnoki fináléba.

Női vízilabda ob I: egy lépésre a címvédéstől az UVSE

Kiegyenlített első két negyed után az UVSE a harmadikban ellépett a Dunaújvárostól a női vízilabda ob I döntőjének második meccsén, 9–5-re nyert, és szombaton bajnok lehet.

Női vízi ob I: sima UVSE-siker a döntő első mérkőzésén

Az UVSE hazai pályán magabiztos, 13–9-es sikert aratott a Dunaújváros ellen a női vízilabda ob I fináléjának első mérkőzésén.

Női vízi ob I: UVSE is bejutott a bajnoki döntőbe

A Dunaújváros után az UVSE biztosította a helyét a női vízilabda ob I fináléjában: a címvédő fővárosiak az elődöntő második, szerdai mérkőzésén is magabiztosan nyertek a Ferencváros ellen. A döntő az egyik fél harmadik győzelméig tart majd.

Női vízi LEN-kupa: az UVSE kikapott a döntőben, így 2. lett

A magyar bajnok UVSE a második helyen végzett a női vízilabda LEN-kupában, miután az oroszországi négycsapatos finálé döntőjében 10–8-ra kikapott az olasz Orizzonte Cataniától.

Női vízilabda LEN-kupa: az orosz Kirisi a bronzérmes

A házigazda Kirisi legyőzte szombaton a spanyol Sant Andreu együttesét a női LEN-kupa oroszországi négycsapatos fináléjában, ezzel bronzérmesként zárta a sorozatot.

Női vízi LEN-kupa: a házigazda legyőzésével döntős az UVSE

A házigazda orosz Kirisi legyőzésével a magyar bajnok UVSE bejutott a döntőbe a női vízilabda LEN-kupa oroszországi négycsapatos fináléjában.

Vízilabda: Oroszországban vívja a négyes döntőt az UVSE

Az oroszországi Kirisiben vívja a LEN-kupa négyes döntőjét áprilisban az UVSE női vízilabdacsapata.

Női vízi Euroliga: a LEN-kupában folytatja az UVSE

A hazai döntetlen után egygólos vereséget szenvedett az UVSE női vízilabdacsapata a Padova otthonában az Euroliga negyeddöntőjének szombati visszavágóján, így nem jutott be a négyes döntőbe.