Erste Liga: vezetett Brassóban, de szétlövéssel kikapott az UTE

Az éllovas Csíkszereda a Dunaújvárost, a második helyezett Ferencváros a gyergyóiakat győzte le, a DEAC gólzáporos meccset nyert meg Bécsben, míg az Újpest szétlövés után kapott ki a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

Jégkorong: eltiltották a bunyózó újpestit, akit a bíró vitt földre

Vasárnap este játszották a Megyeri úton a UTE–Vienna Capitals II Erste Liga bajnoki mérkőzést, amelynek utolsó előtti percében, 7–3-as hazai vezetésnél némi csetepaté bontakozott ki a két csapat játékosai között.

Jégkorong Visegrádi Kupa: simán kikapott otthon az Újpest

A saját közönsége előtt játszó Újpest ötgólos vereséget szenvedett az érsekújvári együttestől a jégkorong Visegrádi Kupa keddi mérkőzésén.

Erste Liga: az FTC az utolsó pillanatokban döntött az UTE ellen

A Ferencváros hosszabbításban nyert a fővárosi rivális Újpest vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Jégkorong: az Újpest kilenc gólt kapott a Popradtól

Már a 3. percben hátrányba kerültek és végül a szépítő gól sem jött össze a lila-fehéreknek a jégkorong Visegrádi Kupa harmadik játéknapján a HK Poprad vendégeként.

U17: „Az UTE–FTC az el Clásico” – az újpestiek elhunyt társuk jelenlétét is érezték

Az U17-es I. osztályú labdarúgó-bajnokság osztályozó mérkőzésének visszavágóján a Ferencváros hátrányból fordítva nyert 2–1-re az UTE ellen, így megőrizte élvonalbeli tagságát. A találkozón ott járt az NSO Tv stábja is és beszélgetett a szomorú újpestiekkel (az FTC nem járult hozzá, hogy játékosait vagy a szakmai stáb tagjait mikrofonvégre kapjuk) a szezonról, a derbi hangulatáról, illetve a csapat nemrég elhunyt játékosáról is.

U17: bombagólt kapott, de bennmaradt a Ferencváros utánpótlása

Az U17-es I. osztályú labdarúgó-bajnokság osztályozó mérkőzés visszavágóján a II. osztályban 2. helyen záró UTE és az I. osztályban utolsó előtti, 7. helyen záró Ferencváros 17 évesekből álló csapata találkozott egymással, hogy eldöntsék: jövőre melyik klub három kiemelt korosztályos együttese (U16, U17, U19) szerepelhet az élvonalban. Szoros csörte után végül a zöld-fehérek örülhettek.

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt az UTE U17-es játékosa

Az UTE Labdarúgó Akadémia a Facebook-oldalán számolt be róla, hogy az U17-es csapat játékosa, Molnár Emánuel Erik tragikus hirtelenséggel elhunyt.

Női röplabda Extraliga: 9 év után döntőben a Nyíregyháza

Roppant küzdelmes csatában a Nyíregyháza harmadszor is legyőzte az UTE-t a női röplabda Extraliga elődöntőjében, így kilenc év elteltével ismét bejutott a bajnoki döntőbe, amelyben a Békéscsaba lesz az ellenfele.

Női röplabda: az UTE lett az alapszakasz másodikja

A címvédő Békéscsaba győzelemmel zárta az Extraliga alapszakaszát, miután hazai pályán négy játszmában nyert a Nyíregyháza ellen.

Erste Liga: a MAC és a Brassó az elődöntő küszöbén

A MAC és a Corona Brasov is nyert a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének ötödik fordulójában.

Erste Liga: egyenlített a Brasov, vezet a Fradi

A Brassó hazai pályán 5–3-ra legyőzte az Újpestet a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében hétfőn, így összesítésben 2–2-re alakította az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot. Az ötödik mérkőzést csütörtökön rendezik Budapesten.

Erste Liga: söpréssel máris elődöntőben a Csíkszereda

A Csíkszereda 3–0-ra legyőzte a vendég Dunaújvárost a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében vasárnap, így összesítésben 4–0-ra megnyerte a párharcot, és bejutott az elődöntőbe.

A DVTK szurkolói egy élménnyel szegényebbek lesznek

A labdarúgó NB I tavaszi rajtját felvezető sorozatunk harmadik részében a hazaköltözésre még várni kénytelen DVTK-val, a sok mindenre régóta váró Újpesttel és a gyors döntéseket nem halogató, Supka Attilával rögtön mély vízbe ugró Honvéddal foglalkozunk.

Újpest: hiába a jogerős ítélet, ragaszkodnak az új címerhez?

Noha a cégbíróság másodfokon az UTE-nak adott igazat a címerügyben, az Újpest FC-nél továbbra is ragaszkodnak az új címerhez – számolt be róla a Blikk.

Jégkorong: 2019-re új jégpályát kap az UTE

Tavasszal elhelyezik az UTE új jégpályájának alapkövét, és ha elkészülnek a létesítmények, 2019 őszétől új szakasz kezdődhet a csapat életében – nyilatkozta Zsigmond Barna Pál szakosztályelnök.

Újpest: az UTE elindítja a végrehajtást a címerügyben

Elindítja a végrehajtást a címerügyben az Újpest FC-vel szemben az UTE – olvasható a klub hivatalos közleményében.

Erste Liga: kikapott a MAC, ismét élre állt a DVTK

Hétfőn a DVTK legyőzésével ugyan átvette a vezetést a MAC Budapest a jégkorong Erste Ligában, a fővárosiak azonban pénteken 6–3-as vereséget szenvedtek Dunaújvárosban, míg a miskolci együttes simán megverte az újpestieket, és ismét az élre állt.