U21: elkészült a magyar rendezésű Eb selejtezőjének sorsolása

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) kedden a svájci Nyonban elkészítette a 2021-es U21-es Európa-bajnokság selejtezőjének csoportbeosztását. A két év múlva esedékes tornának Magyarország és Szlovénia ad otthont, a két házigazdának nem kell részt vennie a kvalifikációban.

MLSZ: 2021-ben Magyarország és Szlovénia rendezi az U21-es Eb-t!

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának hétfői ülésén döntés született arról, hogy 2021-ben Magyarország és Szlovénia rendezheti meg közösen az U21-es Európa-bajnokságot.

Puskás Akadémia: mentő vitte el, eltört a játékos lába

Spandler Csaba, a Puskás Akadémia NB I-es labdarúgója szárkapocscsonttörést szenvedett, szerdán operálják a székesfehérvári Szent György Kórházban – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

U21-es Eb-selejtező: a törökök elleni vereséggel zártunk

Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott gyakorlatilag tét nélküli meccsen zárta az Eb-selejtezősorozatot a törökök ellen, ám nem sikerült szépre a búcsú: a mieink hiába szereztek vezetést az első félidőben, a vendégek fordítani tudtak, és 2–1-re megnyerték a találkozót. Magyarország ezzel a negyedik helyen végzett a csoportban.

Hiába vezetett az U21-es válogatott a törökök ellen, kikapott

DVTK: súlyos sérülés, fél évre kidőlt az U-válogatott játékos

Elülső és hátsó keresztszalag-szakadást szenvedett Makrai Gábor, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK játékosa a Málta–Magyarország (2–1) U21-es Eb-selejtezőn.

U21-es Eb-sel.: gól a 91. percben, kikaptunk Máltán

Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott idegenben 2–1-re kikapott Máltától az Európa-bajnoki selejtezősorozat 6. csoportjában.

Ezúttal mi kaptunk gólt a ráadásban, Málta legyőzte az U21-es válogatottat

U21: megvan a keret az utolsó két Eb-selejtezőre

Októberben véget ér a 2019-es U21-es labdarúgó Európa-bajnokság selejtezője, a magyar válogatott Málta és Törökország ellen zárja a sorozatot.

U21: Nem tiszteltek minket a belgák és a játékvezetők sem – Varga Kevin

A magyar U21-es válogatottnak a Belgium elleni meccs előtt már csak matematikai esélye maradt az Eb-szereplés kiharcolására, a sima 3–0-s vereség után pedig már az sem. A mérkőzés után az NSO Tv stábjának Varga Kevin és Michael Boris szövetségi edző értékelte a mérkőzést és az Európa-bajnoki selejtezőt. A DVSC futballistája szerint az egész sorozatra jellemző volt, hogy hadilábon álltak a szerencsével és a kétes szituációkból rendre rosszul jöttek ki. Michael Boris szót ejtett a saját jövőjéről is.

U21: kikaptunk Belgiumtól, biztosan lemaradunk az Eb-ről

Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott az itthoni mérkőzésen is 3–0-ra kikapott Belgiumtól, ezzel eldőlt, hogy biztosan nem lesz ott az Európa-bajnokságon.

U21-es Eb-selejtező: a magyar válogatott kikapott Svédországban

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 1–0-s vereséget szenvedett Falkenbergben Svédországtól Európa-bajnoki selejtezőn. Ezzel gyakorlatilag eldőlt, hogy Michael Boris csapata nem lesz csoportelső, és nem lehet ott a 2020-as tokiói olimpián.

U21-es válogatott: „Mindent vagy semmit” – ez a jelszó Svédországban

Bízik a svédországi bravúrban Michael Boris, a magyar U21-es labdarúgó-válogatott szövetségi edzője, aki a magyar nyelvtanról, az itthoni képzés fejlesztéséről és a kapitányokról is beszélt.

U21-es válogatott: kétgólos előnyről ikszeltünk Azerbajdzsánban

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 3–3-as döntetlent játszott Azerbajdzsánnal felkészülési mérkőzésen. A mieink a szünetben 2–0-ra, míg a második félidő közepén még 3–1-re vezettek, de a házigazdának sikerült egyenlítenie.

U21-es Eb-sel.: a mieink egy lépéssel távolabb a kijutástól

Csütörtökön egy mérkőzést rendeztek az U21-es magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőcsoportjában: a svédek a két gólt szerző Carlos Strandberg vezérletével 4–0-ra megverték idegenben Máltát, s ezzel élre álltak.

U21-es Eb-sel.: a 97. percben esett góllal távolabb kerültünk a 2. helytől

A magyar válogatott csoportjában Svédország idegenben 1–0-ra legyőzte Ciprust U21-es Európa-bajnoki selejtezőn. A vendégek győztes találatát a 97. percben a Malmö középhátvédje, Franz Brorsson szerezte, aki először volt eredményes a nemzeti együttesben ebben a korosztályban. A mérkőzés portugál játékvezetője a gól után kiállította a ciprusiak kapusát, Andreasz Hrisztodulut.

U21-es Eb-sel.: a magyar válogatott kikapott Belgiumban

A 10. perctől kezdve emberhátrányban játszó U21-es magyar labdarúgó-válogatott Louvainben 3–0-ra kikapott Belgiumtól, így elveszítette a veretlenségét az Európa-bajnoki selejtezősorozat 6. csoportjában

80 perc emberhátrány sok volt – kikapott az U21-es válogatott

U21-es Eb-sel.: négyet vágott a magyar válogatott Ciprusnak

A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 4–0-ra legyőzte Ciprust az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, így öt mérkőzés után továbbra is veretlenül áll a 2019-es korosztályos Európa-bajnokság selejtezőjének 6. csoportjában.