U19-es Eb-selejtező: döntetlen Koszovó ellen

A magyar U19-es válogatott Eb-selejtezőn a Szlovénia felett aratott győzelem után Koszovó ellen jelentős fölényben játszott, de gólt nem tudott szerezni, így még nem dőlt el, hogy sikerül-e a továbbjutás a csoportból. A harmadik meccsen, Ausztria ellen a döntetlen is elég a továbbjutáshoz.

Még nem jutottak tovább az U19-esek a Koszovó elleni döntetlennel

A magyar U19-es válogatott Eb-selejtezőn a Szlovénia elleni győzelem után Koszovó ellen jelentős fölényben játszott, de gólt nem tudott szerezni, így még nem dőlt el, hogy sikerül-e a továbbjutás a csoportból. A harmadik meccsen, Ausztria ellen a döntetlen is elég a továbbjutáshoz.

U19-es Eb-selejtező: agyrázkódás után gólpassz, onnantól se kép, se hang

Győzelemmel kezdte a magyar U19-es válogatott az Eb-csoportselejtezőit Szlovénia ellen. Az NSO Tv stábja a találkozó után beszélgetett Németh Antal szövetségi edzővel, illetve a csereként beálló Kiss Tamással, aki előbb egy ollózás után agyrázkódást szenvedett, majd kiosztotta a győztes gólpasszt, végül le kellett cserélni – nincs sok emléke a pályán töltött 20 percéről.

U19-es Eb-selejtező: Fölkeltem, és elkezdett a szlovén rajoskodni – Szoboszlai

A másfél évvel ezelőtt az U17-es Európa-bajnokság hatodik helyét megszerző korosztály győzelemmel kezdte U19-es Európa-bajnoki selejtezőcsoportját Szlovénia ellen. Az NSO Tv stábja a találkozó után a két gólszerzővel, vagyis a Red Bull Salzburgban pallérozódó Szoboszlai Dominikkal, illetve az Ajaxban futballozó Schön Szabolccsal beszélgetett. Előbbi felelevenítette összeakaszkodását az egyik szlovén játékossal, míg utóbbi már az AS Romában játszó amszterdami tehetségről, Justin Kluivertről is beszélt.

Videó: tombolt a lelátó – így ünnepeltek a szurkolókkal Szoboszlaiék

Győzelemmel kezdte a magyar U19-es válogatott az Eb-csoportselejtezőit Szlovénia ellen. Az egész mérkőzésen parádés hangulatot teremtő szurkolók a végén együtt ünnepeltek Szoboszlai Dominikékkal. Nézze meg az NSO Tv videójában, hogyan!

Szoboszlai győzelemre vezette az U19-es válogatottat Szlovénia ellen

A másfél éve az U17-es Európa-bajnokság hatodik helyét megszerző korosztály győzelemmel kezdte U19-es Európa-bajnoki selejtezőcsoportját Szlovénia ellen. Németh Antal csapata ugyan az első félidőben hátrányba került, de a második játékrészben sikerült a fordítás.

U19-es Eb-sel.: hétgólos meccset nyert a magyar válogatott

Az U19-es magyar labdarúgó-válogatott rendkívül izgalmas és fordulatos találkozón 4–3-ra legyőzte a házigazda Macedóniát az Európa-bajnoki selejtező elitkörének 2. csoportjában. A kvartett másik mérkőzésén Anglia 3–0-ra megverte Lettországot, így az utolsó forduló eredményeitől függetlenül megnyerte a csoportot – ez azt is jelenti, hogy a mieink biztosan nem lesznek ott a júliusi kontinenstornán.

Őrült meccset nyert az U19-es válogatott, de az Eb elúszott

Az U19-es magyar labdarúgó-válogatott egy rendkívül izgalmas és fordulatos találkozón 4–3-ra legyőzte a házigazda Macedóniát az Európa-bajnoki selejtező elitkörének 2. csoportjában. A kvartett másik mérkőzésén Anglia 3–0-ra legyőzte Lettországot, így az utolsó forduló eredményeitől függetlenül megnyerte a csoportot – ez azt jelenti, hogy a mieink biztosan nem lesznek ott a júliusi kontinenstornán.

U19-es Eb: nem a jobbik csapat nyert az izraeli edző szerint

Az U19-es izraeli labdarúgó-válogatott szövetségi edzője, Eli Ohana a mieink elleni vereség (2–1) után úgy nyilatkozott, ezen az Európa-bajnoki találkozón szerencséje volt Mészöly Géza csapatának, ezért nyert.