NB I: fordulat! Újpest helyett Mezőkövesdre igazolt a DVSC csatára

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a DVSC csatárát, Takács Tamást. A 28 éves játékos három évre szóló megállapodást kötött a borsodi alakulattal.

Újpest: megegyeztek a DVSC-vel a csatárról, vele még tárgyalnak

Ahogy arról lapunkban beszámoltunk, nagy esély mutatkozik rá, hogy Takács Tamás, a Debreceni VSC labdarúgója Újpesten folytatja.

NB I: megszületett a debreceni támadó, Takács Tamás kisfia

A dvsc.hu tájékoztatása szerint szombaton 23 óra 53 perckor megszületett a csapat 28 éves támadójának, Takács Tamásnak elsőszülött kisfia, aki a Nolen nevet kapta szüleitől. A klubhonlap információi szerint anyuka és gyermeke is jól van.

Lanzafame duplája egy pontot ért a Ferencvárosnak

A Ferencváros sokáig emberhátrányban futballozva 2–2-re végzett odahaza a Debreceni VSC ellen a labdarúgó NB I 10. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.

Elszórakozta a győzelmet a Loki, kis szerencsével ikszelt a Hali

Egy ponttal (1–1) távozott a Haladás a helyzetek garmadáját elpazarló Debrecen otthonából a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén.

DVSC: „Friss házas vagyok, úgyhogy nem éltem még át ilyen gyűrűmizériát”

Őrült kezdés után izgalmas mérkőzés és őrült hajrá: a gyűrűmizériát követően sokáig jobban játszott az MTK, de a 95. percben egyenlített a házigazda Debreceni VSC a labdarúgó NB I 5. fordulójának nyitó mérkőzésén. A találkozó után az NSO Tv stábja Takács Tamással beszélgetett, természetesen az a bizonyos gyűrű is szóba került.

DVSC–MTK: őrült kezdés, őrült hajrá, hatgólos mérkőzés

Őrült kezdés után izgalmas mérkőzés és őrült hajrá: a gyűrűmizéria után sokáig jobban játszott az MTK, de a 95. percben egyenlített a házigazda Debreceni VSC a labdarúgó NB I 5. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Debrecen: ötös! Paks: ötös…

A mostanában a bajnokságban gyengélkedő Debreceni VSC öt gólt lőtt az otthonában régóta veretlen Paksnak a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

NB I: a DVSC csatára termelte legsűrűbben a gólokat

Az NB I őszi szezonjában a játékpercekhez viszonyítva a debreceni Takács Tamás termelte a legsűrűbben a gólokat, már ami a legalább öt gólt szerző labdarúgókat illeti.

Vasas: nem jár ötös az 1–5-ösért…

A Szusza Ferenc Stadionban folytatódott a Vasas pocsék sorozata, az előző idény bronzérmese hat mérkőzése óta nyeretlen, most a Debrecentől kapott ki 5–1-re.

Sorozatban kilencedszer győzte le a Lokit a Videoton

Kiegyenlített, hajtós első félidőt követően felülkerekedett ellenfelén, és 5–2-re legyőzte a hazai pályán játszó Debrecent a Videoton a labdarúgó NB I tizenhatodik fordulójának záró mérkőzésén. A hajdúságiak Vidi elleni vereségszériája már 2015 óta tart, szombat este zsinórban kilencedszer kaptak ki a fehérváriaktól. Hasonló sorozatra még nem volt példa a párharc történetében – ellenkező előjellel sem.

DVSC: megsérült góllövés közben, műtét várhat rá

A DVSC labdarúgócsapatának több játékosa is megsérült az Újpest elleni szombati bajnoki mérkőzésen (1–1) – adta hírül a debreceni klub honlapja.

Felkészülés: Takács és Tisza duplázott, a DVSC ötöt vágott

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC felkészülési mérkőzésen 5–2-re legyőzte az ukrán élvonalbeli NK Veres Rivnét a pallagi edzőközpontban.

DVSC: felépült súlyos sérüléséből a csapattársába rúgó támadó

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC a hivatalos honlapján adott tájékoztatást Takács Tamás állapotáról.

NB I: csapattársába rúgott, részleges bokaszalag-szakadást szenvedett

Több hétre harcképtelenné vált Takács Tamás, a labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen játékosa.

DVSC: visszatér a kölcsönadott csatár Nyíregyházáról

Megkezdte a felkészülést az előttünk álló szezonra a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC – írja a klub hivatalos honlapja. Visszatér a Lokihoz a tavasszal Nyíregyházán kölcsönben szereplő Takács Tamás, a hajdúságiaktól pedig távozik Osváth Attila és Braniszlav Danilovics – mindketten kölcsönben voltak, visszatérnek klubjukhoz.

NB II: orrtörés után már játszhat a Szpariban a volt NB I-es csatár

Takács Tamás speciális maszkban léphet pályára vasárnap a Nyíregyházában a Békéscsaba elleni NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzésen – számolt be róla a szabolcsi klub honlapja.

NB II: a Nyíregyháza nyerte a szabolcsi rangadót

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a Nyíregyháza a szabolcsi rangadón Kónya Márk és Takács Tamás góljával 2–0-ra legyőzte a Kisvárdát.

NB II: az élvonalból érkezett 25 éves csatár a Szparihoz

A Nyíregyháza Spartacus a tavaszi idényre szerződtette Takács Tamást, a Debrecentől távozó 25 éves középcsatárt.