Tenisz: a cincinnati fináléban Keys legyőzte Kuznyecovát

Az amerikai Madison Keys nyerte meg a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyét.

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

US Open: Cibulková sérülés miatt visszalépett, a 2004-es bajnok indulhat

Szvetlana Kuznyecova a főtáblán indulhat az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open), miután Dominika Cibulková visszalépett.

Tenisz: Kuznyecova nem kapott vízumot, visszalépett

A címvédő orosz Szvetlana Kuznyecova nem kapott vízumot az Egyesült Államokba, ezért vissza kellett lépnie a hétfőn kezdődő 250 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású washingtoni kemény pályás női tenisztornától.

US Open: három GS-bajnok is szabadkártyát kapott

A US Openen 2016-ban nyertes Stan Wawrinka tavaly nem védhette meg a címét térdsérülése miatt, és hosszú kihagyás után idén tért csak vissza, jelenleg pedig mindössze a 151. a ranglistán.

Tenisz: megtört a jég, megvan Kuznyecova 18. tornagyőzelme

A tornagyőzelemre 2016 októbere óta váró Szvetlana Kuznyecova nyerte a női döntőt a washingtoni kemény pályás teniszversenyen, míg San Joséban a román Mihaela Buzarnescu diadalmaskodott.

Australian Open: eldőlt, kihagyja a tornát a sztár

Szvetlana Kuznyecova nem indul a januári ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mert megműtötték a csuklóját.

Australian Open: S. Williams és Kuznyecova játéka is kérdéses

Egyelőre kérdéses, hogy pályára lép-e a januári ausztrál nyílt teniszbajnokságon a női címvédő Serena Williams, aki szeptember elsején adott életet első gyermekének.

Wimbledon: Babosék döntő szettben kikaptak a 16 között

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős három játszmában kikapott (6:3, 6:7, 6:3) a Szvetlana Kuznyecova, Kristina Mladenovic duótól a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyének harmadik fordulójában, így nem jutott be a legjobb nyolc közé.

Roland Garros: Nadal és Djokovics is ott van a nyolc között

A kilencszeres bajnok Rafael Nadal remek játékkal jutott be a negyeddöntőbe a Párizsban zajló Francia nyílt teniszbajnokságon.

Tenisz: Kerber nyolcaddöntős, Kuznyecova meccslabdáról fordított

A hétfőtől újra világelső Angelique Kerber bejutott a nyolcaddöntőbe a madridi salakpályás tenisztorna női versenyében, Karolina Plískovának ugyanakkor nem volt ilyen jó napja.

Tenisz: Federert Indian Wellsben sem lehetett megverni – megvan a 25. Masters!

Az Australian Open-címvédő Roger Federer két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte honfitársát, a szintén svájci Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel 2004, 2005, 2006 és 2012 után ötödször nyerte meg az „ötödik Grand Slam-tornaként” is emlegetett versenyt.

Tenisz: Babos legyőzője nyerte az Indian Wells-i tornát

A 3. fordulóban Babos Tímeát búcsúztató orosz Jelena Vesznyina nyerte meg az Indian Wells-i női tenisztornát, a döntőben 6:7, 7:5, 6:4-re verte meg honfitársát, Szvetlana Kuznyecovát.

WTA-vb: megkérdezte, mennyi az állás, majd bejutott a döntőbe

A szlovák Dominika Cibulková és a világelső német Angelique Kerber jutott be a női teniszezők világbajnokságán.

WTA-vb: Kuznyecova jutott elsőként tovább, Muguruza kiesett

Az orosz Szvetlana Kuznyecova jutott be elsőként a Szingapúrban zajló női tenisz-világbajnokság elődöntőjébe.

Videó: a világsztár merészet húzott, meccs közben esett a hajának

Az orosz Szvetlana Kuznyecova három játszmában legyőzte a címvédő lengyel Agnieszka Radwanskát a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság első fordulójában, hétfőn.

Tenisz: Del Potro 33 hónap után döntős, Goffin elszúrta

A címvédő orosz Szvetlana Kuznyecova két játszmában (6:2, 6:1) legyőzte az ausztrál Daria Gavrilovát a moszkvai kemény pályás női tenisztorna döntőjében, ezzel megelőzte Konta Johannát a vb-kvalifikációs rangsorban, és utolsó játékosként biztossá tette helyét a szingapúri világbajnokságon.

Tenisz: Kuznyecova egy újabb lépéssel közelebb a vb-hez

Az első helyen kiemelt orosz Szvetlana Kuznyecova bejutott a moszkvai kemény pályás tenisztorna női versenyének döntőjébe, így továbbra is van esélye arra, hogy ott legyen a szingapúri WTA-világbajnokság mezőnyében.

Tenisz: Babos nagy csatában kikapott Kuznyecovától

A kilencedik helyen kiemelt Babos Tímea a negyeddöntőben kikapott Szvetlana Kuznyecovától a moszkvai kemény pályás tenisztorna női versenyében.

Tenisz: Babos negyeddöntős Moszkvában, jöhet a világsztár

A kilencedik helyen kiemelt Babos Tímea bejutott a negyeddöntőbe a moszkvai kemény pályás női tenisztornán.