Asztalitenisz: már hatodik hete önkéntes karanténban a férfi válogatott két tagja

Március közepe óta önkéntes karanténban van Nyírbátorban a magyar férfi asztalitenisz-válogatott két alapembere, Szudi Ádám és Majoros Bence.

Asztalitenisz: búcsúzott a nyolc között a Szudi, Pergel páros

Az olimpiai részvételért harcoló Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros a negyeddöntőben fejezte be szereplését a Dohában zajló asztalitenisz World Tour-versenyen.

Asztalitenisz: a Szudi, Pergel vegyes páros negyeddöntős Dohában

Az olimpiai részvételért harcoló Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros bejutott a negyeddöntőbe a Dohában zajló asztalitenisz world tour versenyen, ezzel a kvalifikáció szempontjából újabb értékes világranglistapontokat szerzett.

Asztalitenisz: Szudi megvédte címét, a nőknél Madarász a bajnok

A férfiaknál a címvédő Szudi Ádám, a nőknél pedig a legutóbb két éve diadalmaskodó Madarász Dóra nyerte az egyes küzdelmeket az asztaliteniszezők országos bajnokságán, Kecskeméten.

Asztalitenisz: nem jutott a négy közé az Ecseki, Szudi páros

Az Ecseki Nándor, Szudi Ádám páros a budapesti World Tour-verseny péntek délelőtti negyeddöntőjében 3:0-ra kikapott indiai ellenfelétől, ezzel a teljes magyar csapat számára befejeződött a budapesti World Tour-verseny.

Asztalitenisz: vége a rossz sorozatnak, nyert az Ecseki, Szudi duó

Férfi párosban a negyedik helyen kiemelt Ecseki Nándor, Szudi Ádám kettős négy játszmában legyőzte svéd ellenfelét, így a péntek délelőtti negyeddöntőben már az éremért játszhat.

Asztalitenisz: kiesett a Szudi, Pergel páros Budapesten

Az olimpiai részvételre jó eséllyel pályázó Szudi Ádám, Pergel Szandra kettősnek nem sikerült megismételnie a tavalyi bravúrt, amikor is ezüstérmet szerzett a budapesti World Tour-versenyen. Ezúttal a nyolcaddöntőben búcsúzott.

Asztalitenisz: sem Ecseki, sem Szudi nem jutott főtáblára Budapesten

Ecseki Nándornak és Szudi Ádámnak sem sikerült feljutnia a főtáblára egyesben a BOK Csarnokban zajló asztalitenisz World Tour-versenyen, szerdán este mindketten hat szettben kaptak ki a selejtező utolsó fordulójában.

Asztalitenisz: a Szudi, Pergel páros egyelőre nem szerzett olimpiai kvótát

Szudi Ádám és Pergel Szandra három játszmában (7:11, 3:11, 4:11) kikapott a negyeddöntőben tajvani ellenfelétől az olimpiai kvalifikációs asztalitenisz World Tour-döntőn, így a magyar vegyes páros egyelőre nem szerzett kvótát a tokiói játékokra.

Asztalitenisz: tajvaniakkal küzd Szudi és Pergel az olimpiáért

Szudi Ádám és Pergel Szandra a negyeddöntőben a második helyen kiemelt tajvani duót kapta ellenfélül a csütörtökön kezdődő olimpiai kvalifikációs asztalitenisz World Tour-döntőn, melyen a legjobb négy vegyes páros kvótát szerez a tokiói játékokra.

Asztalitenisz: nem sikerült a bravúr, búcsúzott az Ecseki, Szudi duó

Bár döntő szettre kényszerítette a világ élvonalához tartozó esélyesebb ellenfelét, végül kikapott és kiesett a negyeddöntőben az Ecseki Nándor, Szudi Ádám duó a Linzben zajló asztalitenisz World Tour-viadal férfi páros versenyében.

Asztalitenisz: negyeddöntős az Ecseki, Szudi duó Linzben

Az Ecseki Nándor, Szudi Ádám duó bejutott a legjobb nyolc közé a férfi párosok versenyében a Linzben zajló asztalitenisz World Tour-viadalon.

Asztalitenisz Eb: Majoros csodája ellenére is vereség a svédektől

Majoros Bence legyőzte ugyan a vb-ezüstérmes, világranglista-9. Mattias Falckot, ám ez sem volt elég a svédek elleni sikerhez, a 3:1-es vereséggel férficsapatunk a B-csoport harmadik helyén zárt, és nem jutott be a negyeddöntőbe.

Asztalitenisz Eb: kikapott a románoktól a férfiválogatott

Nem sok hiányzott a bravúrhoz, de végül papírforma eredmény született, férfi asztalitenisz-válogatottunk a nantes-i kontinensbajnokság első napján 3:1-es vereséget szenvedett az előrébb rangsorolt románoktól.

Asztalitenisz WT: az elődöntőben kikapott az Ecseki, Szudi páros

A pénteki elődöntő jelentette a végállomást az Ecseki Nándor, Szudi Ádám páros számára az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának csehországi állomásán, Olomoucban.

Asztalitenisz: kiesett a negyeddöntőben a Szudi, Pergel duó

A pénteki negyeddöntő a végállomást jelentette a Szudi Ádám, Pergel Szandra duónak a vegyes párosok versenyében az asztaliteniszezők world tour sorozatának dél-koreai állomásán, Puszanban.

Asztalitenisz: vb-ezüstérmest győzött le a Szudi, Pergel páros

A World Tour-sorozat dél-koreai állomásának eddigi legnagyobb szenzációját szolgáltatta a Szudi Ádám, Pergel Szandra kettős, amely a vegyes párosok nyolcaddöntőjében 3:1-re nyert a budapesti vb-n ezüstérmet szerző Josimura Maharu, Isikava Kaszumi duó ellen.

Európai Játékok: kikapott és kiesett a Szudi, Pergel páros

A Szudi Ádám, Pergel Szandra duó némi meglepetésre három szettben kikapott vasárnap fehérorosz ellenfelétől a vegyes párosok első fordulójában a minszki Európai Játékok asztalitenisz-versenyében. A szám győztese olimpiai indulási jogot szerez Tokióra, de a magyaroknak ezzel elszállt az esélye, hogy övék legyen a kvóta.

Európai Játékok: elkészült a sorsolás asztaliteniszben

Elkészítették pénteken a szombaton kezdődő, olimpiai kvótaszerző asztalitenisz-verseny sorsolását a minszki Európai Játékokon.

Asztalitenisz WT: hiába volt kiemelt, kikapott a Szudi, Pergel páros

A jövő héten kezdődő minszki Európai Játékokra készülő Szudi Ádám, Pergel Szandra vegyes páros kikapott a nyolcaddöntőt jelentő első fordulóban az asztaliteniszezők szapporói, kiemelt kategóriás world tour versenyén.