Férfi kosár NB I: a Szolnok a Zalaegerszegtől is kikapott

Ante Nazor irányításával a második mérkőzését is megnyerte a ZTE kosárlabdacsapata a férfi NB I-ben: a zalaegerszegi együttes pénteken a Szolnok vendégeként győzött 78–73-ra.

Férfi kosár NB I: Szegeden győzött a Fehérvár; a DEAC meglepte a Szolnokot

A Fehérvár nyolc ponttal kerekedett vendéglátója, a Szeged fölé a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A PVSK VEOLIA 89–59-re kiütötte a Jászberényt, míg a DEAC hazai pályán 81–68-ra győzte le a Szolnoki Olajt.

Férfi kosár NB I: a Körmend nyerte a rangadót Szolnokon

A férfi kosárlabda NB I vasárnap esti mérkőzésén a harmadik helyen álló Körmend az eggyel mögötte álló Szolnok otthonában a negyedik negyedben fordítva aratott 87–84-es győzelmet.

Férfi kosár NB I: a Szolnok nyerte a megyei derbit Jászberényben

Első alkalommal irányította a Jászberény NB I-es férfi kosárcsapatát Miljan Csurovics, a múlt hét végén kinevezett vezetőedző – írhatnánk, de a szükséges papírok hiányában nem ő ült a kispadon, hanem a másodedző, Lo Elhadji Malick. Mindenesetre nem sikerült túl jól a Csurovics-éra első meccse: a Szolnok elleni megyei derbin 21 pontos vereséget szenvedett a csapat, ráadásul a négyből három negyedben is csak tíz pontig jutott, így továbbra is sereghajtó.

Vojvoda kevesebbet játszik, de elfogadta, hogy ennyi idővel kell jól sáfárkodnia

Összességében jól érzi magát Olaszországban a magyar válogatott hátvéd, Vojvoda Dávid, aki nem tagadja, hiányoznak neki a nemzetközi kupameccsek, de megbékélt azzal, hogy csapatával egyelőre „csak” a kupadöntőért harcol.

Férfi kosár NB I: tovább építette győzelmi sorozatát a Szolnok

A Szolnok hazai pályán 94–69-re lelépte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I 13. fordulójának vasárnapi játéknapján, így győzelmi sorozata már négy meccset számlál. Az Egis Körmend szintén odahaza 91–71-re verte a Kaposvárt, és megerősítette pozícióját a tabella második helyén. Az Atomerőmű erős hajrával gyűrte le a Szegedet, az Alba Fehérvár hosszabbítást követően kikapott a jó passzba kerülő, egymás után harmadszor nyerő Sopron otthonában, míg az Oroszlány magabiztosan győzött a sereghajtó Jászberény vendégeként.

Férfi kosár NB I: 100-ig jutott a Szolnok, nyert a Körmend is

A Szolnok és a Körmend hazai pályán, a Zalaegerszeg idegenben győzött a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: győzelemmel kezdett az új szolnoki edző

A megelőző két idegenbeli bajnokiját elveszítő Szolnok 90–69-re győzött a Szeged vendégeként a férfi kosárlabda NB I 12. fordulójának pénteki mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: már nem Alekszics az Olaj edzője

Felbontotta Dragan Alekszics vezetőedző szerződését a Szolnoki Olajbányász – jelentette be a klub a hivatalos Facebook-oldalán. A klubvezetés egyúttal megállapodott a csapat szakmai munkájának irányításáról a 39 esztendős szlovén edzővel, Gasper Potocnikkal.

Férfi kosár NB I: a Szolnok sem tudta megállítani a Falcót

A Falco hazai pályán 81–63-ra legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a mezőnyt. A Körmend – többek között egy 32–3-as negyeddel – simán megverte a sereghajtó Jászberényt, újabb nagy skalppal gazdagodott az Oroszlány, az Atomerőmű másfél másodperccel a vége előtt szerezte a győztes kosarat Sopronban, míg az Alba Fehérvár egy híján száz pontig jutva nyert a DEAC ellen.

Férfi kosár NB I: a KTE legyőzte a Körmendet, az újonc az Olajt

A Kecskemét egy ponttal, 75–74-re legyőzte a Körmendet a férfi kosárlabda NB I 7. fordulójának pénteki rangadóján, míg Oroszlányban az OSE Lions meglepetésre 77–64-re megverte a Szolnokot.

Férfi kosár NB I: Zalaegerszegen győzött a Szolnok

A Szolnok 11 ponttal győzött a Zalaegerszeg vendégeként a férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

Férfi kosár NB I: a Körmend esélyt sem adott a Szolnoknak

Az eddig hibátlan Egis Körmend hazai pályán fogadta a Szolnoki Olajbányászt a férfi kosárlabda NB I 3. fordulójában. A találkozó lényegében az első negyedben eldőlt, ezután sem tudtak feljebb zárkózni a vendégek.

Férfi kosár NB I: javított a Szolnok, újra nyert az Alba

Az első fordulóban meglepő hazai vereséget szenvedő Szolnok 89–75-re verte vendégét, a szomszédvár Jászberényt a férfi kosárlabda NB I 2. fordulójának szombati játéknapján. A nyitány Olaj-ütője, az Alba Fehérvár nem könnyen, de legyőzte az Atomerőműt is (88–83), és ugyancsak elkönyvelte első sikerét a ZTE, amely a Kaposvár otthonában kezdte meg a bajnokságot (76–82).

Férfi kosár NB I: idegenben győzte le az Alba a Szolnokot

Elképesztő dobóteljesítménnyel verte meg idegenben a sokoldalú Alba a negyven perc alatt egyszer sem vezető és roppant ideges Szolnokot a nyitó forduló slágermeccsén.

Férfi kosár NB I: harc a trónért! Fél tucatnál is több dobogóesélyessel indul az idény

Pénteken a Szolnok–Alba rangadóval rajtol az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság, a nyitány megadja az alaphangot az előttünk álló, várhatóan végig kiélezett versenyfutásnak.

Férfi kosár NB I: sérülés Szolnokon, visszatérő Jászberényben

Kézközépcsonttörést szenvedett a Szolnoki Olajbányász erőcsatára, Juhos Levente. A megyei rivális Jászberénybe visszatér Djordje Pantelics.

Férfi kosár NB I: új időszámítás kezdődik Szolnokon

Nemcsak az arcok, a stílus is más lesz: dinamikus, pörgős játék jellemzi majd az újjáalakuló Szolnokot.

Férfi kosárlabda: Olajbányász néven indul a Szolnok

Szolnoki Olajbányászként szerepel a jövőben a nyolcszoros bajnok, immár önkormányzati tulajdonban lévő szolnoki férfi kosárlabdacsapat – jelentette be Szalay Ferenc polgármester.

Férfi kosár: Szolnokra távozott a magyar bajnok centere

Benke Szilárd szerződtetése és Váradi Benedek hosszabbítása után most távozóról számolt be a férfi kosárlabda NB I-et megnyerő Falco – Tóth Norbert Szolnokon folytatja pályafutását.