Férfi vízi BL: szorosan indult, aztán magabiztos szolnoki győzelem

Négygólos győzelmet aratott péntek este a Szolnoki Dózsa idegenben a férfi vízilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában, ezzel pedig továbbra is továbbjutást érő helyen áll. A berlini Spandau sokáig megnehezítette a magyar csapat dolgát, a végére azonban nem maradt kérdés (14–10).

Férfi vízi MK: az OSC lesz az FTC ellenfele a döntőben

A Ferencváros után az A-Híd OSC-Újbuda jutott be a férfi vízilabda Magyar Kupa fináléjába, mivel az elődöntőben 11–9-re legyőzte a PannErgy-Miskolcot.

Férfi vízi MK: sima sikerrel jutott a döntőbe az FTC

A Ferencváros bejutott a férfi vízilabda Magyar Kupa fináléjába, mivel a szombati elődöntőben 13–8-ra legyőzte a Szolnoki Dózsát. A szombat esti második elődöntőben az OSC 11–9-re legyőzte Miskolcot.

Férfi vízi BL: a Szolnok sokáig tartotta a lépést a Juggal, de kikapott

A férfi vízilabda Bajnokok Ligájában a Szolnoki Dózsa sokáig szoros meccset játszott a horvát Jug Dubrovnik otthonában, de a harmadik negyed végére háromgólos hátrányba került, és ez döntőnek bizonyult.

Férfi vízi ob I: a Szolnok könnyedén nyert Szegeden

A Szolnok hat góllal bizonyult jobbnak a Szegednél a férfi vízilabda ob I pénteki játéknapján.

Jótékonyság: összefogás az uszodában, másfél milliót gyűjtöttek

Ugyan a férfi vízilabdacsapat kikapott, Eger és a vízilabdacsalád győztesen hagyta el az uszodát szombaton, hiszen jótékonysági süteményvásárral több mint másfél millió forintot gyűjtött Kovács Máténak.

Férfi vízi BL: nagy csatában győzte le horvát ellenfelét a Szolnok

A Szolnok hazai medencében nagy csatában, 5–4-re legyőzte a horvát Jadran Split együttesét a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek ötödik fordulójában az A-csoportban.

Férfi vízilabda BL: hazai pályán is kikapott a Szolnok

Az otthon játszó Szolnok nem bírt a görög Olympiakosszal a férfi vízilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában: a pénteki játéknapon a Tisza-parti csapat egygólos vereséget szenvedett.

Férfi vízi ob I: hibátlan maradt a Szolnok és az Újbuda is

Hétgólos győzelmet aratott a Szolnok hazai medencében a Debrecen felett a férfi vízilabda ob I hatodik fordulójának szombati nyitó mérkőzésén.

Férfi vízi BL: elszenvedte első vereségét a Szolnok

A Szolnoki Dózsa 14–10-re kikapott a spanyol Barcelonetától a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában.

Férfi vízi MK: nagy győzelmet aratott az FTC és az OSC

A BENU férfi Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésein a győzött a Miskolc, az OSC és az FTC is, a Szolnok pedig ikszelt a ZF-Eger ellen.

FÉRFI VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2019–2020

A BL-főtáblán minden csapat 14 mérkőzést vív 2019. október 7. és 2020. május 20. között. A két csoportból az első négy jut a nyolcas döntőbe.

Férfi vízi BL: a második meccsét is megnyerte a Szolnok

A Szolnoki Dózsa 14–12-re nyert a montenegrói Jadran Carine otthonában a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

Férfi vízi BL: Varga Dénesé a hét legszebb gólja – VIDEÓ

Ferencváros és a Szolnok is győzelemmel kezdett a férfi vízilabda BL-ben. Péntek délelőtt a Bajnokok Ligája hivatalos Facebook-oldalán megosztotta az első forduló öt legszebb gólját, amelyben láthatjuk Varga Dénest (FTC) és Djordje Lazicsot (Szolnoki Dózsa) is.

Férfi vízi BL: háromgólos sikerrel kezdett a Szolnok

A Szolnok hazai pályán 13–10-re legyőzte a Szintyez Kazanyt a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

Férfi vízi ob I: megszorongatta a Szolnokot a Tatabánya

A sereghajtó Tatabánya megszorongatta a Szolnokot a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, de nem tudott pontot szerezni ellenfelétől. A címvédő Ferencváros is győzött, akárcsak a B-csoportban az OSC.

Férfi vízi ob I: 21 gólig meg sem állt a Ferencváros

A Ferencváros 21–9-es, kiütéses sikert ért el a Tatabánya ellen, a Szolnoki Dózsa pedig 9–6-ra verte az UVSE-t a férfi vízilabda ob I 3. fordulójában, az alapszakasz A-csoportjában, míg a B-csoportban a ZF-Eger 17–6-ra múlta felül a Kaposvárt. A nemzetközi porondon érdekelt csapatok közül a Bajnokok Ligája szombati selejtezőjére készülő OSC és az Eurokupában a múlt hétvégén továbbjutó Miskolc is fölényes győzelmet aratott.

Férfi vízi BL: visszalépett a Steaua, főtáblás a Szolnok

A Szolnoki Dózsa férfi vízilabdacsapata rögtön a főtáblán kezdheti meg szereplését a Bajnokok Ligája 2019–2020-as idényében.

Férfi vízi ob I: a Szolnok lett a harmadik, s indulhat a BL-ben

A Szolnok idegenben hat góllal, 13–7-re legyőzte az Egert a férfi vízilabda ob I-ben, a harmadik helyért zajló párharc második mérkőzésén, s mivel az első összecsapáson is nyert, kettős sikerrel megszerezte a harmadik helyet a bajnokságban.

Férfi vízi BL: ötgólos vereséggel búcsúzott a Szolnok

A Szolnoki Dózsa 15–10-re kikapott a Jadran Splittől a férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának utolsó fordulójában.