?>
NB II: kétgólos hátrányból nyert a Budaörs, idegenben győzött a Soroksár és a Barcika

Sűrűn estek a gólok a labdarúgó NB II 12. fordulójának délutáni mérkőzésein. A Budaörs kétgólos hátrányból felállva 3–2-re verte meg ideiglenes otthonában, Tatabányán a Nyíregyházát. A Soroksár fordulatos, ugyancsak ötgólos meccsen nyert Siófokon, és a Kazincbarcika is három pontot szerzett a Szentlőrinc vendégeként, Kozármislenyben.

Korai góllal nyert a Kazincbarcika az újoncnál

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a kieső helyen álló Szentlőrinc a Kazincbarcikát fogadta. A vendégek hamar megszerezték a vezetést, és mivel a hazai támadók elpuskázták a helyzeteiket, ezt az előnyt a végéig meg is tartotta a borsodi együttes, amely sorrendben negyedik győzelmét aratta a második vonalban.

NB II: hátrányból nyert a Vasas és a Barcika, Győrben győzött a Szentlőrinc

Megszakadt a Vasas hatmeccses nyeretlenségi sorozata a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A piros-kékek 0–1-ről fordítottak a Szeged ellen, ugyancsak hátrányból szerzett három pontot a Kazincbarcika is a sereghajtó Csákvár ellen. Ez a borsodiak első győzelme az új stadionjukban. A játéknap két nagy meglepetése, hogy az újonc Szentlőrinc az ETO otthonában tudott győzni és a Gyirmót is vesztesen tért haza Ajkáról.

A Szentlőrinc nyerte meg a parázs véget érő győri mérkőzést

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a hazai pályán még veretlen ETO FC Győr a házon kívül nyeretlen újoncot, a Szentlőrincet fogadta. Mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a meccset, amelynek utolsó percében még úgy tűnt, hogy az ETO egyenlíteni tud, de Torvund korábbi találatával a baranyaiak végül mind a három pontot hazavitték.

Megint kikapott a Vasas, vége a Békéscsaba veretlenségének

Öt csapat is vendégként tudott nyerni a labdarúgó NB II 10. fordulójának kilenc mérkőzésén. Bár a listavezető DVSC csak hétfőn lép pályára, így sem tudta pontszámban beérni a Lokit a Békéscsaba, miután a mezőny eddigi egyetlen veretlenje meglepetésre hazai pályán kapott ki a Kazincbarcikától. Hátrányból szerzett három pontot a Nyíregyháza és az ETO, előbbi a Szentlőrincet, utóbbi a sereghajtó Csákvárt verte meg. Váratlan sikert aratott a Dorog Szombathelyen, az pedig lassan már nem is meglepő, hogy újra vereséget szenvedett a Vasas. Ezúttal a Gyirmót bizonyult jobbnak a piros-kékeknél, a kisalföldi gárda pedig ezzel a győzelemmel fellépett a második helyre.

NB II: a hajrában harcolta ki a győzelmet a Budaörs és a Nyíregyháza

A véghajrában dőlt el a pontok sorsa a labdarúgó NB II 10. fordulójának 16 órás mérkőzésein. Az új edző, Márkus Tibor irányította Budaörs Halmai Ádám 88. percben lőtt góljával győzte le Tatabányán a Soroksárt, míg a Nyíregyháza egészen a 82. percig vesztésre állt, végül mégis győztesen távozott a Szentlőrinc ideglenes otthonából, Kaposvárról.

Drámai vereséget szenvedett a Szentlőrinc

A labdarúgó NB II 10. fordulójában az újonc Szentlőrinc a tabella élmezőnyében tanyázó Nyíregyházát fogadta. A találkozó nagy részében a hazaiak irányították is a meccset, vezetést is szereztek, azonban drámai módon a ráadásban fordítani tudott a Szpari.

NB II: koronavírusos két Szpari-játékos, de lesz meccs vasárnap

Két labdarúgója megfertőződött a koronavírussal, ennek ellenére a Nyíregyháza Spartacus vasárnap pályára lép Kaposváron a Szentlőrinc vendégeként az NB II 10. fordulójában – számolt be róla a szabolcsi klub a hivatalos honlapján.

Mezőkövesd: Torvund Alexander NB II-es csapathoz került kölcsönbe

A labdarúgó NB II-ben szereplő Szentlőrinc SE a hivatalos honlapján bejelentette Torvund Alexander és Milos Lakuszics érkezését.

Nem bírt egymással a Dorog és a Szentlőrinc

A labdarúgó NB II hétközi, sorrendben 9. fordulójában a Dorogi FC az újonc Szentlőrincet látta vendégül. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, míg a második játékrészben mindkét csapat eldönthette volna a mérkőzést.

Öt góllal nyert az ETO Barcikán, gólgazdag Loki-siker az Ajka ellen

Az ETO és Loki is öt góllal terhelte meg ellenfele hálóját a labdarúgó NB II 8. fordulójában. A győriek gól nélküli első félidő után a második játékrészben ötször találtak be idegenben a Barcikának, míg a DVSC gólzáporos meccsen verte meg az Ajkát. A délutáni programban három csapatnál is új edző irányított, és mindegyikük – a Kaposvár, a már említett ETO és a Békéscsaba – is győztesen jött le a pályáról. A forduló zárásaként a Vasas kikapott a Siófok otthonában, így nem sikerült Schindler Szabolcs bemutatkozása az angyalföldiek kispadján.

NB II: először nyert a Kaposvár, idegenben szerzett három pontot a Soroksár

Fölényes idegenbeli győzelemmel mutatkozott be Várhidi Péter a Kaposvár kispadján. Az egykori szövetségi kapitány vezette somogyi csapat 3–0-ra nyert a Budaörs vendégeként Tatabányán. A Soroksár is idegenben, Kozármislenyben tudott győzni az újonc Szentlőrinc ellen.

A Soroksár játékára nem volt ellenszere a Szentlőrincnek

A labdarúgó NB II 8. fordulójában az addig  14. pozíciót elfoglaló, nyáron felkerült Szentlőrinc a két hellyel előtte álló Soroksárt fogadta. Bár a találkozó nagy részében a pályaválasztók kontrollálták a játékot, két megingás, illetve két gyors soroksári akció elegendő volt, hogy a baranyai gárda ne szerezzen pontot.

NB II: a Budaörs ötöt vágott Ajkán, három kiállítás a baranyai derbin

A Budaörs fölényes ajkai győzelme volt a labdarúgó NB II 7. fordulójának legnagyobb meglepetése. A forduló előtt sereghajtó Szeged 0–1-es hátrányból felállva verte meg a Siófokot, a Pécs pedig úgy hozta a baranyai rangadót a Szentlőrinccel szemben, hogy közel fél órát tíz emberrel játszott. Három forduló után győzött ismét a Nyíregyháza, a Kaposvár pedig nem bírt otthon a Haladással, amely a hajrában büntetőt hibázott.

A Budaörs idegenben ütötte ki az Ajkát, hátrányból nyert a Szeged

A szombati Vasas–Debreceni VSC (1–1) rangadó után vasárnap kilenc mérkőzést játszottak a labdarúgó NB II 7. fordulójában. A legváratlanabb eredmény a Budaörs kiütéses diadala volt Ajkán, a forduló előtt sereghajtó Szeged pedig hátrányból felállva gyűrte le a Siófokot. Hiába vezetett egy félidő után két góllal az ETO Debrecenben, szünet után fordítottak az újonc egyetemisták, a győriek pedig kilenc emberrel fejezték be az összecsapást. A mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon lépett fel, és győztesen távozott. Az esti programban Pécsen megyei rangadót játszottak, melyen a hazaiak úgy nyertek 2–0-ra a Szentlőrinc ellen, hogy közel félórát emberhátrányban játszottak.

A Pécs nyerte meg a kiállításokkal tarkított baranyai derbit

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Pécsi MFC vendége a szintén újonc és szintén baranyai Szentlőrinc volt. A mérkőzés második felében elszabadultak az indulatok, a játékvezető háromszor is felmutatta a piros lapot – a hazaiak meg 2–0-ra nyertek.

Kikapott a Vasas, a Siófok legyőzte a Gyirmótot – ez történt az NB II 6. fordulójában!

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a Vasas 3–1-re kikapott a Budaörs vendégeként, Tatabányán. A Debrecen simán megverte otthon a Szegedet, az Ajka pedig vereséget szenvedett a Haladástól. A Siófok legyőzte a Gyirmótot, a Szolnok ismét nyert hazai pályán, míg a megbízott edző, Király József által felkészített ETO a Nyíregyháza ellen szerezte meg első sikerét.

NB II: kikapott a Vasas a Budaörstől, újra botlott a Kaposvár

A labdarúgó NB II 6. fordulójának délutáni mérkőzésein a Vasas 3–1-re kikapott a Budaörstől, a tavasszal még NB I-es Kaposvár pedig ugyanilyen különbséggel maradt alul az újonc Szentlőrinccel szemben.

Felőrölte az újonc Szentlőrinc az ötlettelen Kaposvárt

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a Szentlőrinc a nyáron az NB I-ből kihulló Kaposvárral csapott össze Kozármislenyben. A második félidőben az újonc túlnőtt riválisán, így megérdemelten szerezte meg a három pontot.

Megint kiütéssel nyert az FC Ajka

Kissé szerencsés módon szerzett vezetést, de az első gólt követően esélyt sem adott a vendég Szentlőrincnek az FC Ajka vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. Az ajkaiak negyedik sikerüket aratták a szezonban.