Forbes: Messi volt a legjobban kereső sportoló az elmúlt egy évben

Lionel Messi, az FC Barcelona argentin labdarúgója volt a legjobban kereső sportoló az elmúlt egy évben az amerikai Forbes magazin kedden publikált rangsora szerint.

NBA: a kanadai rapper újabb „ámokfutása”, beszólt a GSW-sztárnak

Drake, a híres zenész, aki óriási Toronto Raptors-szurkoló, ezúttal sem bírta ki műsor nélkül, s a kanadaiak Golden State Warriors elleni nagydöntőjének első meccsén (118–109) Stephen Curryn trollkodott, de összeszólalkozott Draymond Greennel, a címvédő sztárjával is.

NBA: Raptors vagy Warriors? – hajnalban kezdődik a döntő!

Magyar idő szerint péntek hajnali három órakor érdemes lesz mindenkinek a Sport Tv képernyőjére tapadni, azoknak is, akik egyébként csak elvétve nézik az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) küzdelmeit, hiszen kezdődik a Toronto Raptors–Golden State Warriors finálé, a nagydöntő, amely mindig érdekes.

NBA: Curry megint 35 pont felett, harmadszor is nyert a GSW

A Golden State Warriors a két hazai győzelem után az első idegenbeli meccsét is megnyerte a Portland Trail Blazers ellen (110–99) az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportjának döntőjében, így már 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NBA: a GSW Durant nélkül is kiütötte a Hardenéket a rájátszásból

A címvédő Golden State Warriors nagyszerű utolsó negyedének köszönhetően idegenben 118–113-ra legyőzte a Houston Rocketset az NBA rájátszásában, a Nyugati főcsoport elődöntőjében szombat hajnalban, ezzel összesítésben 4–2-re megnyerte a párharcot, s bejutott a főcsoportdöntőbe.

NBA: Curry álomkosara ellenére kikapott a Warriors – videó

A címvédő Golden State Warriors 111–105-re kikapott a lendületben lévő, zsinórban kilencedszer nyerő San Antonio Spurs vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján.

90 pont alatt tartotta és simán verte az OKC-t a Golden State

A címvédő Warriors leradírozta a pályáról Russell Westbrookot és sima győzelmet aratott Oklahoma Cityben az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajnali rangadóján – igaz, az üldöző Denver is nyert, méghozzá egy újabb kiélezett végjátékban. A Boston és a Jazz nem hibázott, a Washington és a Dallas is győzni tudott hazai pályán, a Portland viszont a meccset és CJ McCollumot is elvesztette San Antonióban, míg a Pelicans Alvin Gentry szarvashibájával kapott ki a Phoenixtől.

NBA: Curryék simán verték az OKC-t; Devin Booker 40 pontja

A nyugati éllovas Golden State Warriors 110–88-as győzelmet aratott az Oklahoma City Thunder vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A címvédőnél Stephen Curry 33 pontig jutott. A Denver Nuggets 102–100-ra nyert az Indiana Pacers ellen, Nikola Jokics 26 pontot szórt, míg a Phoenix Suns izgalmas mérkőzésen, hosszabbítás után verte meg 138–136-ra a New Orleand Pelicanst a 40 pontot elérő Devin Booker vezérletével.

Csaknem húszpontos hátrányból nyert a Lakers a Houston ellen

A harmadik negyedben sima Rockets-győzelem nézett ki az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának nyugati rangadóján hajnalban, a folytatásban azonban LeBron Jamesék playoffüzemmódba kapcsoltak, fordítottak és nagyon fontos sikert arattak James Hardenék ellen. A listavezető Bucks nagy csatában gyűrte le a Bostont, a címvédő GSW szintén minimális különbséggel múlta felül a Sacramentót, remek centermunkával nyert a Portland, a Sixers pedig Joel Embiid hiányában verte meg a Miamit.

NBA: Curry történelmet írt; Harden megint elérte a 30 pontot

Stephen Curry vezérletével a Golden State Warriors hazai környezetben 125–123-ra megverte a Sacramento Kingset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) első játéknapján a charlotte-i All Star-gála óta. A GSW klasszisa 36 pontot szórt, és NBA-rekordot állított fel azzal, hogy egy idényen belül az ötödik különböző meccsén is eljutott legalább tíz tripláig.

NBA: egy újonc lett a zsákolóbajnok, Shaqet is átugrotta – videó

Az NBA-ben szereplő Oklahoma City Thunder újonc tehetsége, Hamidou Diallo lett a 2019-es év zsákolóbajnoka.

NBA: James Durantot, Antetokunmpo Curryt választotta elsőként az All Star-drafton

LeBron James Kevin Durantot, Jannisz Antetokunmpo pedig Stephen Curryt választotta elsőként az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) All Star-gálájának játékosbörzéjén.

NBA: száguld a Golden State, Curry újra történelmet írt

Nincs megállás, sorozatban a 11. mérkőzését is megnyerte a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a rövid keleti túrája végére érő címvédő játszi könnyedséggel söpörte félre útjából (132–100) a Keleti főcsoport élmezőnyéhez tartozó Indiana Pacerst a hétfői játéknapon.

NBA: megint nem volt ellenszer Curryre és a GSW-re

Stephen Curry remekelt, a címvédő Golden State Warriors pedig idegenben legyőzte a Washington Wizardsot 126–118-ra. Az Oklahoma City a New Orleans ellen diadalmaskodott, a Portlandnek nem jelentett gondot a Phoenix legyűrése. Továbbra sem a Lakersnek LeBron James nélkül – a Los Angeles-iek ezúttal a Minnesota Timberwolvestól kaptak ki simán.

Videó: Curry ziccer közben esett el, és az csak a kezdet volt…

A legnagyobbak is tudnak hibázni! Erre bizonyíték Steph Curry alábbi mozdulatsora is a Los Angeles Lakers elleni alapszakaszmeccsen az NBA-ben. A Golden State Warriors klasszis kosarasa ziccer közben esett óriásit, majd egy hárompontossal próbálkozott, amiből pedig óriási „homály” lett…

NBA: Harden tripla duplát ért el; a GSW majd’ 150 pontig jutott

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Houston Rockets a tripla duplát elérő (43 pont, 12 assziszt, 10 lepattanó) James Harden vezérletével 141–113-ra legyőzte a 43. meccséből 35.-et elveszítő Cleveland Cavalierst.

NBA: Curry 42 pontjával, szoros meccsen győzött a GSW

A címvédő Golden State Warriors szoros végjátékban, 127–123-ra győzött az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján, Stephen Curry 42 ponttal járult hozzá a GSW sikeréhez. A Nyugati főcsoportot vezető Denver a Charlotte ellen nyert, a keleti éllovas Milwaukee viszont hazai pályán vereséget szenvedett a főcsoportban 2. helyen álló Toronto elleni rangadón.

NBA: ezt a bírói bakit is elbírta a Rockets – videó

Óriási mérkőzést nyert meg idegenben a Houston Rockets kosárlabdacsapata, amely az NBA legutóbbi játéknapján hosszabbítás után 135–134-re verte meg a Golden State Warriorst. Pedig a hazaiak egy szabálytalan kosárral majdnem hozták a meccset.

Curry szállította a GSW győzelmét, kikapott a Lakers és az OKC

Steph Curry dobásával nyerte a Clippers elleni hazai rangadót a Golden State az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában és az OKC hazai vereségének köszönhetően előrébb is lépett a tabellán. Kikapott a Lakers is, méghozzá szintén otthon, megtörte rossz szériáját a Boston, tovább robog a Heat és a Hawks, megint nyert a Kings, hosszabbításban gyűrte le a Dallast a Portland.

NBA: Curry utolsó másodperces villanásával nyert a GSW

Megszerezte szezonbeli 23. győzelmét a Golden State Warriors az NBA-ben, miután az alapszakasz legutóbbi játéknapján egy utolsó másodperces kosárral 129–127-re nyert a Los Angeles Clippers ellen. Hazai pályán kapott ki a Los Angeles Lakers, nem hibázott a Boston Celtics, hosszabbítás után szenvedett vereséget a Dallas Mavericks.