?>
NHL: 62 milliós szerződést kötött a Vegas a bajnok védővel

Az NHL-ben szereplő Vegas Golden Knightsnál folytatja a pályafutását Alex Pietrangelo.

NHL: kétmeccses hátrányból egyenlített a címvédő

A címvédő St. Louis Blues hétfőn ismét nyert a Vancouver Canucks ellen (3–1), és ezzel négy mérkőzést követően kiegyenlítette a két csapat párharcát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában. A Tampa Bay Lightning, a Boston Bruins és a hétfőn kiütéses győzelmet arató Colorado Avalanche immár 3–1-re vezet a maga párharcában.

NHL: a legutóbbi két bajnok is a kiesés felé sodródik

A New York Islanders és a Vancouver Canucks is 2–0-ra növelte előnyét a Stanley-kupa legutóbbi két győztesével szemben vívott playoffpárharcában.

NHL: a címvédő vereséggel nyitotta a rájátszást

A Vancouver Canucks 5–2-re legyőzte a címvédő St. Louis Bluest az NHL rájátszásának első fordulójában.

NHL: idénybeli leghosszabb sikersorozatát építi a bajnok

Sorozatban nyolcadik mérkőzését is megnyerte a St. Louis Blues az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL): a kedd hajnalban a New York Rangers otthonában 3–1-re nyerő bajnoki címvédőnek ennél hosszabb sikersorozata még nem volt ebben a szezonban, sőt pillanatnyilag az egész mezőnyben ez a leghosszabb élő győzelmi széria.

NHL: szívrohama után Bouwmeester már nem játszik a szezonban

A címvédő St. Louis Blues játékosa, Jay Bouwmeester már nem lép jégre az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) jelenlegi szezonjában azután, hogy két hete szívrohamot kapott a kispadon.

NHL: Bouwmeester pacemakert kapott, St. Louisba repült

Szívritmus-szabályozóval él tovább a St. Louis Blues olimpiai bajnok jégkorongozója, Jay Bouwmeester, aki múlt héten az Anaheim elleni idegenbeli mérkőzésen összeesett a kispadon.

NHL: zuhanórepülésben a címvédő – sorozatban öt zakó!

Sorozatban ötödik vereségét szenvedte el a címvédő St. Louis Blues, amely a Nashville Predators otthonában kapott ki 2–1-re az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

NHL: összeesett az olimpiai bajnok, félbeszakadt a meccs

Félbeszakadt az Anaheim Ducks–St. Louis Blues mérkőzés az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali programjában, miután a vendégek egyik játékosa, Jay Bouwmeester rosszul lett a cserepadon.

NHL: a Flames ellen tudott újra nyerni a címvédő

Három elvesztett találkozó után a Calgary Flames otthonában, szétlövést követően nyert újra a címvédő St. Louis Blues az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

NHL: 8 meccses nyeretlenségi szériát zárt le Kovalcsuk gólja

Ilja Kovalcsuk góljának köszönhetően a Montreal Canadiens hosszabbítás után 2–1-re legyőzte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel véget vetett nyolcmeccses nyeretlenségi szériájának.

NHL: három meccs után újra nyert a Blues, a Tampa megszórta a Vancouvert

Megszakította rossz sorozatát a Nyugati főcsoport éllovasa, a St. Louis Blues, amely három mérkőzés után ismét győzni tudott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Tampa Bay Lightning 9–2-re ütötte ki a Vancouver Canucksot, a New York Islanders hosszabbításban múlta felül a New Jersey Devilst.

NHL: kiütötték a címvédő Bluest; ráadás után kapott ki a Pens

A Blue Jackets, a Lightning, a Devils, a Sharks, a Panthers és a Maple Leafs is idegen környezetben tudott nyerni az NHL legutóbbi játéknapján. A Colorado 7–3-ra kiütötte a címvédő St. Louist, de a Canucks is hétszer volt eredményes a Blackhawks ellen. Kilencgólos találkozón győzött a Golden Knights.

NHL: a címvédő vereséggel búcsúzott 2019-től

Az Arizona Coyotes hazai pályán 3–1-re nyert a címvédő St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának tavalyi utolsó játéknapján, amivel véget ért a vendégek nyolc mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata.

NHL: sorozatban ötödször nyert a St. Louis Blues

Az észak-amerikai profi jégkorong bajnokság legutóbbi játéknapján a a címvédő és a Nyugati Főcsoport listavezetője, a St. Louis Blues sorozatban ötödik sikerét aratva nyert a San Jose Sharks otthonában, míg a Chicago Blackhawks úgy győzött 5–3-ra a Colorado Avalanche otthonában, hogy nyolc és fél perccel a vége előtt még 3–1-re a hazaiak vezettek.

NHL: remek csatárteljesítmény, a címvédő lefékezte a Coloradót

David Perron három góljára építve a címvédő St. Louis Blues hazai jégen 5–2-re nyert az előző kilenc találkozóján pontot szerző Colorado Avalanche ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: a Dallas ellen győzött a St. Louis, szétlövéssel nyert a Golden Knights

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) az Arizona Coyotes szétlövéssel kapott ki a Vegas Golden Knights otthonában. Sima győzelmet aratott a Columbus Blue Jackets és a Nashville Predators, a St. Louis Blues pedig idegenben verte meg a Dallas Starst.

NHL: a címvédő St. Louis legyőzte a Tampa Bayt

A címvédő St. Louis Blues hazai pályán legyőzte az előző szezon alapszakaszát toronymagasan megnyerő Tampa Bay Ligthningot az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

NHL: a Montreal meglepte a listavezető Capitalst

A Montreal Canadiens idegenben 5–2-re legyőzte az NHL-ben listavezető Washington Capitalst. A Nyugati főcsoport legjobbja, a bajnoki címvédő St. Louis is vereséget szenvedett, a Columbus Blue Jackets vendégeként maradt alul hosszabbítás után. A Boston rangadót nyert Torontóban, míg a Pittsburgh kikapott a New Jerseytől, amely ezzel elmozdult a legutolsó helyről.

NHL: a címvédő hosszabbításban őrizte meg veretlenségét

A címvédő St. Louis Blues sorozatban hetedik győzelmét szerezte a Calgary Flames elleni hosszabbításban az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.