Tottenham: mélyen a zsebükbe kellett nyúlni, hogy kirúghassák Pochettinót

Mint arról korábban beszámoltunk, Mauricio Pochettinót öt év után menesztette a Tottenham Hotspur a kispadról, helyette pedig José Mourinhót nevezte ki új menedzsernek. Az argentin szakember 2018-ban írt alá ötéves szerződést, így a klubnak mélyen a zsebébe kellett nyúlnia, hogy kifizesse a végkielégítését.

Tottenham: Mourinho lett Pochettino utódja – hivatalos

José Mourinho váltja a Tottenham Hotspurnél Mauricio Pochettinót a kispadon, jelentette be a klub hivatalos honlapján.

PL: a léc alá bombázott a Spurs ellen az MU-szélső – videó!

Ander Herrera indítása után Henrih Mhitarjan bombázott a léc alá, a Manchester United ezzel a góllal szerezte meg a vezetést a Tottenham Hotspur ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 15. fordulójában. Ez volt az első találat egy örmény játékostól a PL történelmében.

PL: Djilobodji-hiba után Kane győztes gólja, majd sérülése

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójának záró mérkőzésén a Tottenham Harry Kane góljával 1–0-ra legyőzte a Sunderlandet. A válogatott támadó megsérült, idő előtt le kellett cserélni, Adnan Januzajt pedig kiállította a játékvezető a hajrában.

Európa-liga: itt a divatszurkolók álma, a „hibridmez” – kép

Ha ismer esetleg olyan futballdrukkert, aki az alapján választ csapatot, hogy melyik klub áll jobban, van egy tökéletes ajándékötletünk! A Borussia Dortmund az Európa-ligában a Tottenham Hotspurrel csatázik a nyolcaddöntőben, aki pedig nem akar kedvencet választani a párharcból, annak elkészült ez a hibrid trikó, amire az eBay-en lehet licitálni.

PL: A Spurs elleni volt a szezon legjobb Chelsea-je – Mourinho

Mint beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójában a Chelsea 0–0-s döntetlent játszott a Tottenham Hotspur otthonában. A találkozó után a két menedzser értékelt.

PL: se D. Costa, se kapura lövés 68 percig – megint nem nyert a Chelsea

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójában a Chelsea 0–0-s döntetlent játszott a Tottenham Hotspur otthonában.

PL: egy pont a Burnley ellen, a Spurs egyre távolabb Európától

Küzdelmes mérkőzésen gól nélküli döntetlent játszott egymással a Burnley és a Tottenham az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 31. fordulójában. A meccs legizgalmasabb pillanatai Michal Vorm és Danny Ings nevéhez fűződtek: a Spurs kapusa háromszor is bravúrosan hárította a Burnley csatárának lövéseit.

Spurs: a PSG kölcsönbe elvinné Adebayort - sajtóhír

A Sky Sports információi szerint a PSG a télen szerződtetné Emmanuel Adebayort. A togói labdarúgót a nyárig vinnék el kölcsönbe a Tottenhamtől, amellyel már fel is vették a kapcsolatot. Sőt, a támadót a QPR is szívesen látná.

Premier League: a Spurs hajrágóllal nyert Swansea-ban

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójában a Tottenham Spurs hajrában szerzett góllal nyert a Swansea City vendégeként.

PL: 20 ezer fontra büntették a Tottenhamet és az Aston Villát

Az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) 20-20 ezer fontra (9.7 millió forint) büntette a Tottenham Hotspur és az Aston Villa csapatát a két együttes egymás elleni bajnoki mérkőzésén történtek miatt.

Spurs: a Real kivetette a hálóját a francia kapusra - sajtóhír

Angol sajtóhírek szerint a Real Madrid kinézte magának a Tottenham Spurs kapusát, Hugo Llorist. A 27 éves francia labdarúgóért a januári átigazolási időszakban 24 millió eurós ajánlatot készülnek tenni. Amennyiben nem jön össze az üzlet, úgy a nyáron visszatérnének rá.

PL: a Liverpool súlyos verést mért a Tottenhamre

A Liverpool magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a Tottenham otthonában az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) harmadik fordulójának vasárnapi rangadóján. Minden szem a „vörösök” mezében debütáló Mario Balotellire szegeződött, de a gólokat Sterling, Gerrard és Moreno szerezték, miközben két liverpooli klubrekordot is hozott a találkozó, amely a Spurs első bajnoki vereségét jelentette a szezonban.

A Liverpool Londonban harmadolta fel a Tottenhamet

A Liverpool magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a Tottenham otthonában az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) harmadik fordulójának vasárnapi rangadóján.

Az Arsenal történelmi góllal győzte le a Tottenhamet

Az angol labdarúgó bajnokság 30. fordulójának záró mérkőzésén az Arsenal 1–0-ra nyert a Tottenham otthonában, így az őszi siker után a tavasszal is megnyerte (és kapott gól nélkül zárta) az észak-londoni derbit, előbbi mintegy hét év után sikerült ismét a White Hart Lane-en. Tomás Rosicky  egy irgalmatlan nagy góllal már a második percben megszerezte vezetést az „ágyúsoknak”, amire a hármas sípszóig nem volt válasza a Spursnek, így a Chelsea-től elszenvedett vereség után újabb rangadót veszített Tim Sherwood együttese.

Premier League: a Chelsea a végére ütötte ki a Tottenhamet

Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 29. fordulójának rangadóján a Chelsea 4–0-ra legyőzte a Tottenham együttesét, ezzel újabb fontos rangadót nyert meg, megerősítve vezető helyét a tabella élén. Az első félidőben még tartotta magát a Spurs, de a második játékrészben emberelőnybe kerültek és nem kegyelmeztek a „kékek": Eto'o, Hazard és Demba Ba (2) góljaival a végére kiütéses győzelmet arattak a londoni derbin.

Londoni derbi: a Chelsea nyert, de saját magát ütötte ki a Spurs

PL: Adebayor szállította a Spurs győzelmét Swansea-ben

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában a Tottenham Hotspur a duplázó Emmanuel Adebayor vezetésével nyert a Swansea vendégeként. A házigazdák temérdek lehetőséget puskáztak el, leginkább magukat okolhatták, hogy a 71. percre már háromgólos hátrányban voltak. Onnantól pedig már erejük és hitük sem nagyon maradt. A forduló rangadóját, a 17 órakor kezdődő Chelsea–MU rangadót a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti!

A német válogatott égett a Tottenham kapufalövő-versenyén

Kissé túlvállalta magát a Premier League-ben szereplő Tottenham Hotspur három fiatal tehetsége. A nyáron az Ajaxtól a londoni klubhoz érkezett Christian Eriksen, Szalai Ádám korábbi csapattársa, Lewis Holtby és a saját nevelésű fiatal támadó, Harry Kane nem mindennapi kapufázós megmérettetésre készült: a szabályok értelmében a győzelemhez a léc eltalálása után a visszapattanó lasztit még a levegőben fenékbe durrantva a kapuba kellett juttatni. Hamar feladták a próbálkozást.