PL: Salán gúnyolódtak a lelátón, kitilthatják a drukkereket

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójának szombati játéknapján Cardiff City 2–1-re nyert a Southampton otthonában. A walesi együttesnek ez volt az első mérkőzése azóta, hogy hivatalossá vált, Emiliano Sala holttestét emelték ki a lezuhant és elsüllyedt repülőből, így ezúttal is megemlékeztek az elhunyt argentin labdarúgóról – két hazai szurkoló azonban gúnyolódni kezdett a lelátón, ezzel hergelve a vendégszektorban lévőket.

Videó: pillanatok alatt kiállíttatta magát a válogatott csatár

Az angol élvonalbeli Crystal Palace labdarúgójának, Wilfried Zahának és csapatának jól indult a Southampton elleni hétközi bajnoki, hiszen 1–0-s előnyben volt a londoni együttes a szünetben. A 77. percben azonban egyenlített a Soton az angol középpályás, James Ward-Prowse révén. A 87. percben a két gólszerző kakaskodott, és az elefántcsontparti válogatott csatár húzta a rövidebbet. Miután kapott egy sárgát, megtapsolta a játékvezetőt, így rögtön jött a második is, aztán villant a piros.

Serie A: Angliából igazolt Európa-bajnok védőt az Inter

A Southampton portugál válogatott védője, Cédric Soares az Internazionaléban folytatja pályafutását – jelentette be hivatalos honlapján a milánói együttes. A 2016-os Európa-bajnok-csapat tagja egyelőre az évad végéig, kölcsönbe kerül Olaszországba, majd az Inter nyáron 11 millió euróért cserébe meg is vásárolhatja.

FA-kupa: Lampardék ismét nagy skalpot gyűjtöttek – 32 között a Derby

A Derby County kétgólos hátrányból állt fel a második félidőben és mentette hosszabbításra a Southampton elleni, megismételt összecsapást az angol labdarúgó FA-kupában. A gól nélküli hosszabbítást követően pedig tizenegyesekkel kiharcolta a továbbjutást is a legjobb 32 közé.

PL: hozta a kötelezőt a Liverpool – Szalah volt a nyerőember

A Liverpool 1–0-ra legyőzte a Brightont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában.

Chelsea: Sarri nem elégedett támadói teljesítményével

Az angol élvonalbeli Chelsea menedzsere, Maurizio Sarri csapata támadójátékára panaszkodott, miután a kékek szerdán a kieső helyen álló Southampton ellen csak egy sovány 0–0-t tudtak elérni.

PL: nagy meglepetés, a Southampton pontot rabolt a Chelsea-től

A Chelsea gól nélküli döntetlent játszott a Southamptonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 21. fordulójában.

PL: egy félidő alatt döntött a City Southamptonban

Az angol élvonalbeli bajnokság 20. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésein a Manchester City simán győzött a Southampton otthonában, míg a Burnley hazai pályán nyert a West Ham United ellen.

PL: Felipe Anderson duplájával nyert a West Ham

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójának záró mérkőzésén a West Ham United idegenben 2–1-re legyőzte a Southamptont.

PL: 22 meccs után kapott ki az Arsenal; idegenben nyert a Chelsea

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában az Arsenal ötgólos meccsen kapott ki a Southampton otthonában, míg a Chelsea a Brightont idegenben legyőzve örülhetett a három pontnak.

PL: Gulácsi volt edzőjét kinevezték, a Spurs ellen még nem ül le a padra

Az angol Premier League-ben a 18. helyen álló Southampton az osztrák Ralph Hasenhüttlt nevezte ki menedzsernek.

PL: a volt Vidi-edző lehet a Soton új menedzsere – sajtóhír

Angol és olasz sajtóértesülések szerint a Premier League-ben szereplő Southampton Paulo Sousát szeretné a hétfőn menesztett Mark Hughes utódjának.

PL: Gulácsi korábbi edzője az angol élvonalban – sajtóhír

Ralph Hasenhüttl lehet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Southampton menedzsere.

PL: iksz az MU-val, távoznia kellett a Soton menedzserének

Sorozatban tíz nyeretlen bajnoki után hétfőn menesztették posztjáról Mark Hughest, az angol labdarúgó-bajnokság 18. helyén álló Southampton menedzserét.

PL: felállt 0–2-ről, de így sem nyert a Manchester United

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójában a Manchester United idegenben csupán 2–2-re végzett a Southamptonnal.

Angol Ligakupa: teljessé vált a negyeddöntő mezőnye

A Leicester City gól nélküli rendes játékidő és hosszabbítás után tizenegyesekkel 6–5-re legyőzte a Southamptont az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében, így utolsó csapatként bejutott a legjobb nyolc közé.

PL: „Ez egy vicc! Ha ez a világ legjobb ligája...” – kifakadt a csatár

Nem bírt egymással a Southampton és a Watford (1–1) az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. A döntetlennel a hazaiak lehetnek elégedetlenebbek, egy vitatható bírói döntés ugyanis két ponttól fosztotta meg őket – legalábbis a látszólag szabályos gólt szerző Charlie Austin szerint.

PL: Sterling és Agüero megint megállíthatatlan volt

A Manchester City 6–1-re verte hazai pályán a Southamptont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. Sterling két góllal és két gólpasszal, Agüero egy találat mellett két assziszttal zárta a mérkőzést.

PL: tovább menetel a Man. City, hozta a kötelezőt a Spurs

A címvédő Manchester City könnyedén, 5–0-ra legyőzte a Burnleyt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójában. Hozta a kötelezőt a Tottenham is.

PL: Hazard remekelt, a Chelsea újabb három pontot gyűjtött

A Chelsea folytatta remek szereplését az angol Premier League-ben: a londoni csapat a Southampton vendégeként nyert 3–0-ra, így továbbra is veretlen a bajnokságban.