NB II: három év után visszatért a középső védő Soroksárra

Három év után visszatért a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár SC-hez Gengeliczki Gergő, aki korábban majd' ötvenszer már pályára lépett a XXIII. kerületiek mezében – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: a Szpari kikapott a BVSC-től, hatot vágott a Csákvár

A siófoki felkészülési torna mellett több másodosztályú labdarúgócsapat is edzőmérkőzést játszott szerdán. A Csákvár hatott vágott az NB III-as Tatabányának, míg az Ajka öttel küldte haza a szintén harmadosztályú Sopront. A Nyíregyháza otthon kapott ki a BVSC-től, a DEAC nem bírt a DVSC II-vel, a Soroksár pedig legyőzte az ESMTK-t.

FTC: három fiatallal szerződést hosszabbított a klub

A Ferencváros hivatalos honlapján közölte, három fiatal játékosával is szerződést hosszabbított, hozzátéve, hogy az új idényben mind a hárman Soroksáron futballoznak majd.

NB II: visszatért Soroksárra a korábbi másodosztályú gólkirály

Három év után visszatért a Soroksár másodosztályú labdarúgócsapatához Lovrencsics Balázs – tudtuk meg a klub honlapján közzétett videóból.

NB II: Csíkszeredáról érkezett fiatal támadó a Soroksárhoz

A Soroksár NB II-es labdarúgócsapata megszerezte a több klubtól is csábított erdélyi támadót, Magyari Szilárdot – számolt be róla a XXIII. kerületiek honlapja, illetve a The Path Sports Management Facebook-oldala.

NB II: Völgyi Dániel és még két játékos távozik Soroksárról

Pál András, Völgyi Dániel és Molnár Róbert szerződése lejártával, tehát június 30-val távozik a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár SC-től – számolt be róla a klub honlapja.

FTC: hosszabbítottak az NB II-be kölcsönadott kapusukkal

Szerződést hosszabbított 19 éves kapusával, Oroszi Istvánnal a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetősége – adta hírül hivatalos honlapján a zöld-fehér klub.

Budafok: a Soroksártól érkezett középpályás – hivatalos

A Budafokhoz szerződött a legutóbbi két idényt a Soroksárnál töltő Lőrinczy Attila, jelentette be előbbi klub a hivatalos honlapján. A 26 éves középpályás így újra az NB I-ben játszhat.

NB II: a két feljutó mellett a Szentlőrinc is megkapta a licencet

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Elsőfokú Licencadó Bizottságának első, pénteki ülésén az NB III-ból feljutó két csapat, a Pécsi MFC és a Debreceni EAC mellett a harmadosztály legjobb másodikjaként végző Szentlőrinc SE is NB II-re érvényes licencet kapott.

NB II: „A soroksári labdarúgás legnehezebb időszaka következik”

Videointerjút adott a Soroksár honlapjának Dragóner Attila, a labdarúgó NB II-ben szereplő klub ügyvezetője. A sportszakember hangsúlyozta, hogy a soroksári labdarúgás legnehezebb időszaka következik most, de előremenekülnek, és partnereik, támogatóik segítségével igyekeznek úrrá lenni a gondokon. Az még nem tisztázott, hogy mekkora költségvetésből gazdálkodnak majd a jövőben, de a klub filozófiájából nem engednek, illetve a támadófutballról sem mondanak le.

NB II: felfüggesztették a Soroksár önkormányzati támogatását

Soroksár önkormányzata a járványveszély-helyzetre hivatkozva felfüggesztette a Soroksár SC támogatását.

„Központilag lebutított meccs” – a legjobb NB II-es értékelések

Olvasóink kedvelt időtöltése – a hozzászólások legalábbis erről tanúskodnak – a labdarúgó NB II meccsei után adott edzői nyilatkozatok böngészése. A koronavírus-járvány okozta kényszerszünetben kigyűjtöttünk néhányat az aktuális idény eddigi 28 fordulója során a Nemzeti Sportnak adott legfrappánsabb, legmeglepőbb, illetve legviccesebb szakvezetői értékelések közül. Önnek melyik volt a kedvence?

Videó: „Ez a meccs annyira kellett a magyar labdarúgásnak, mint a koronavírus”

A pénteki Gyirmót FC Győr–Soroksár (0–0) NB II-es bajnoki után már idéztük a soroksári csapatkapitány, Gyömbér Gábor kritikus nyilatkozatát, amelyet azóta az M4 Sport a Facebookon is közzétett.

NB II: a Soroksárral sem bírt a tavasszal nyeretlen Gyirmót

A labdarúgó NB II 28. fordulójában a Gyirmót FC Győr hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Soroksárral és továbbra is nyeretlen a tavasszal.

NB II: kikapott az MTK a Barcikától, nyert a Hali Soroksáron

Vesztesen távozott a listavezető MTK Putnokról, a Kazincbarcika ideiglenes otthonából a labdarúgó NB II 27. fordulójában. A kora délutáni mérkőzéseken a Haladás idegenben 4–1-re lelépte a Soroksárt, a Budaörs Tatabányán fölényesen verte a Siófokot, míg a Dorog ugyancsak pályaválasztóként a Gyirmótot győzte le.

A Barcika elkapta az MTK-t, az Ajka a Budafokot, hat pontra a feljutástól a Vasas

A  Vasas lett a 27. forduló nyertese a labdarúgó NB II-ben. Bene Ferenc együttese magabiztosan kerekedett a Nyíregyháza fölé, sorozatban az ötödik győzelmét aratta. Mivel a listavezető MTK alulmaradt Putnokon a Kazincbarcika vendégeként, a második Budafok pedig elbukott Ajkán, Feczesinék már csak hat pontra vannak a feljutástól. Újabb veresége miatt szinte borítékolható az edzőváltás az ETO-nál, akárcsak a Dorogon betliző Gyirmótnál. Az alsóházban a Haladás idegenben kiütötte a Soroksárt, a sereghajtó Vác pedig a Tiszakécskét, így a szombathelyiek már nincsenek kieső helyen.

NB II: a 95. percben szerzett góllal nyert a Budafok; győzött a Vasas

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a Budafok a 95. percben szerzett góllal győzött a Soroksár otthonában. A Vasas a Kazincbarcika vendégeként, Putnokon nyert, míg a Tiszakécske megverte a Nyíregyházát. A Szolnok a Siófok, míg a Budaörs a Haladás ellen mentett pontot a 90. percben.

Kikapott Ajkán az MTK, a Budafok a 95. percben szerzett góllal nyert Soroksáron

A labdarúgó NB II 25. fordulójában az FC Ajka hazai pályán meglepetésre 2–0-ra legyőzte az MTK-t, míg a Budafok a 95. percben szerzett góllal nyert a Soroksár otthonában. A Vasas a Kazincbarcika vendégeként, Putnokon diadalmaskodott, a Tiszakécske megverte a Nyíregyházát. A Szolnok a Siófok, míg a Budaörs a Haladás ellen mentett pontot a 90. percben. Az ETO hazai pályán kapott ki a Szegedtől, a Csákvár remizett a Gyirmóttal, a Vác a Békéscsaba otthonában szerzett pontot.

NB II: ajkai bravúr Nyíregyházán, fölényes Haladás-siker

Megtáltosodtak az alsóházi együttesek a labdarúgó NB II 24. fordulójában. A Szolnok Gyirmóton, az Ajka Nyíregyházán tudott nyerni, pedig Kis Károly együttese még egy büntetőt is kihagyott. A Haladás hármat vágott a Csákvárnak, a Kazincbarcika pedig az utolsó pillanatokig vezetett az ETO ellen, ám meg kellett elégednie a döntetlennel. Ugyancsak meglepetés, hogy hazai pályán sem tudta begyűjteni a három pontot a két élcsapat, a Budafok és a Siófok.

Feczesin mesterhármast rúgott, csak ikszelt az MTK, a Budafok és a Siófok

Feltámadtak az alsóházi együttesek a labdarúgó NB II 24. fordulójában. A Szolnok Gyirmótról, az Ajka Nyíregyházáról vitte haza a három pontot, és fölényesen nyert a kieső helyen álló Haladás is a Csákvár ellen. Kétgólos hátrányból, vitatott tizenegyessel a hosszabbításban mentett pontot az ETO a Kazincbarcika átmeneti otthonában, Putnokon. Nem ment viszont a dobogósoknak, az éllovas MTK a Békéscsabával, a második Budafok a Doroggal, a harmadik Siófok a Szeged-Csanáddal ikszelt hazai pályán. A Vasas Feczesin Róbert triplájával hátrányból győzte le a Tiszakécskét, és feljött a negyedik helyre.