Női kosár Euroliga: a Sopron magabiztos sikerrel kezdett

A Sopron tizenhárom pontos (66–53) győzelmet aratott Franciaországban a Montpellier vendégeként a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának első fordulójában.

Női kosár NB I: a jól kezdő TFSE esélytelen volt a címvédő ellen

Az Atomerőmű huszonkét ponttal, 85–63-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I-ben. A TFSE-MTK-nak a Sopron, a Ceglédnek a ZTE ellen nem jött be a jó kezdés, mindkét csapat a megnyert első negyed után nagy pontkülönbséggel kapott ki.

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a TF meglepte a PEAC-ot

A címvédő Sopron hatalmas verésben (90–45) részesítette vendégét, a Ceglédet a női kosárlabda NB I 2. fordulójának szombati játéknapján. A Szekszárd és a TFSE-MTK idegenben nyert, utóbbi meglepetésre – 94-ig jutva – tíz pontot vert a PEAC-ra.

Női kosár NB I: győzelemmel kezdett a bajnoki címvédő Sopron

A női kosárlabda NB I első fordulójának szombati játéknapján a címvédő Sopron Basket sima győzelmet aratott a Csata ellen, a Cegléd majdnem 40 ponttal verte a Pécsi 424-et, míg az előző idény bronzérmese a ZTE közel harmincpontos vereséget szenvedett a Szekszárd otthonában.

Kosár NB I: a férfiak és a nők is szeptember végén kezdenek

A férfi és a női kosárlabda NB I alapszakaszának 1. fordulóját is szeptember végén rendezik a magyar szövetség (MKOSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint.

Női kosárlabda: sorsoltak az Euroligában és az Európa-kupában

A magyar bajnok Sopron Basket kosárlabdacsapata a női Euroliga előző idényében döntős orosz Dinamo Kurszkkal is találkozik a kupasorozat 2019–2020-as kiírásának csoportkörében. Sorsoltak az Európa-kupában is.

Női kosár Eb: Turner Yvonne az olimpiát vette célba a magyar válogatottal

Az elmúlt három évben számtalanszor láttuk Turner Yvonne-t a Sopron Basket nyerőembereként, most a csütörtökön kezdődő Eb-n a magyar válogatottban is nagy feladatok várnak rá.

Női kosár: Oroszországban folytatja a Soprontól távozó Íniguez

A magyar bajnok Sopron Basket női kosárlabdacsapatától távozó Roberto Íniguez az orosz Dinamo Kurszk edzője lesz – erősítette meg a gárda ügyvezető igazgatója.

Női kosár: Oroszországba igazol a Sopron egyik legjobbja

Három Sopronban töltött év után az orosz női kosárlabda-bajnokság bronzérmeséhez, a Nagyezsda Orenburghoz szerződik Turner Yvonne.

Női kosár: a ZTE-től érkezik a Sopron új vezetőedzője

A Sopron Basket női kosárlabda-csapatának hétfő esti szurkolói ankétján Török Zoltán ügyvezető bejelentette, hogy a bajnoki címvédő vezetőedzője a következő szezonban Gáspár Dávid lesz, aki a mögöttünk álló évadban a Zalaegerszeggel bronzérmes lett a bajnokságban.

Női kosárlabda: távozik a bajnok Sopron vezetőedzője

Távozik posztjáról Roberto Íniguez, a bajnok Sopron Basket női kosárlabdacsapatának vezetőedzője.

Női kosár NB I: nem hibázott, bajnok lett a Sopron

Megnyerte a harmadik mérkőzést a Sopron Basket női kosárlabdacsapata a DVTK elleni döntőben, ezzel története során 13. alkalommal lett bajnok.

Női kosár NB I: egy győzelemre az aranyéremtől a Sopron

Nem tudta megszorítani az Aluinvent DVTK női kosárlabdacsapata a Sopron Basketet a bajnoki döntő második mérkőzésén, a vendégek 62–45-re nyertek, és 2–0-ra vezetnek a három győzelemig tartó párharcban.

Női kosár NB I: soproni győzelemmel kezdődött a döntő

Pénteken megkezdődött a női kosárlabda-bajnokság döntője, amelynek első meccsén az idényben otthon veretlen Sopron Basket 74–60-ra verte az Aluinvent DVTK-t. A második mérkőzésre április 29-én, hétfőn, Miskolcon kerül sor. Az alsóházban a PINKK-Pécsi 424 legyőzte az MTK-t, ezzel a fővárosi csapat az utolsó helyen végzett és kiesett az élvonalból.

Női kosár NB I: zalai gálával jutott döntőbe a Sopron

A címvédő Sopron Basket bejutott a női kosárlabda NB I döntőjébe, mivel az elődöntő második felvonásán is legyőzte a ZTE-t. A 90–62-es siker során Alekszandra Crvendakics 29, Candice Dupree 18 pontot szerzett a bajnoknál.

Női kosár NB I: a Sopron leiskolázta a ZTE-t az elődöntő első meccsén

A címvédő Sopron Basket kiütéses győzelemmel kezdte meg a női kosárlabda NB I elődöntőjét, hazai pályán 35 ponttal nyert a ZTE ellen.

Női kosár Euroliga: negyedik helyen végzett a Sopron

A Sopron a bronzérem megszerzésének reményében lépett pályára a cseh USK Praha ellen az Euroliga négyes döntőjében, de a rengeteg eladott labda miatt nem sikerült a cél teljesítése, mert a csehek 11 ponttal nyertek.

Sok volt az eladott labda, negyedik lett a Sopron az Euroligában

A Sopron a bronzérem megszerzésének reményében lépett pályára a cseh USK Praha ellen az Euroliga négyes döntőjében, de a rengeteg eladott labda miatt nem sikerült a cél teljesítése, a csehek 11 ponttal nyertek.

Női kosár Euroliga: El kell felejteni a vereséget, a csalódást – Casas

A Sopron Basket 26 éves spanyol hátvédje, Queralt Casas úgy érzi, csak rajtuk múlik, hogy megszerzi-e az Euroliga-bronzérmet a cseh USK Praha ellen a final four házigazdája.

Női kosár: Székely Norbert szerint javult a Sopron

Székely Norbert, a női válogatott szövetségi kapitánya szerint a pénteken 81–59-re elvesztett elődöntő ellenére a Sopron Basket minden eddiginél közelebb járt a bravúrhoz a kosárlabda Euroliga négyes döntőjében.