Holman Dávid: Nem számít különösebben, mikor küzdünk meg a DAC-cal

Mindent vinne a 2019–2020-as idényben Holman Dávid: a már szinte biztos bajnoki cím mellett kiemelt célja, hogy a Szlovák Kupát is megnyerje a Slovannal.

DAC: elkerülték a pozsonyi Slovant a kupa elődöntőjében

A Szlovák Labdarúgó-szövetség Dicsőségcsarnokában került sor a Szlovák Kupa elődöntőjének sorsolására. Elkerülte egymást a két rivális klub, a DAC és a Slovan Bratislava.

Légiósok: Hiányzik a régi életünk – Holman Dávid

Kéthetes alapozásra lenne szükség a bajnokság folytatásához a Slovan Bratislava középpályása szerint, aki nem szeretné szurkolók nélkül ünnepelni a remélt aranyérmet.

Fortuna Liga: Kalmár és Holman is az év legjobbjai között

Andraz Sporar nagy fölénnyel lett a Fortuna Liga szakértői szavazásán a 2019-es év legjobb labdarúgója. Ezen a listán Kalmár Zsolt és Holman Dávid is bekerült a top 10-be.

Fortuna Liga: elhalasztották a következő két fordulót

Elhalasztják a következő két fordulót a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Fortuna Liga).

DAC: hazai vereséggel zárták a bajnokság alapszakaszát

A dunaszerdahelyi DAC hazai pályán 1–0-ra kikapott a nagyszombati csapattól a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) szombati játéknapján. Holman Dávid együttese, a Slovan egygólos győzelemmel zárta az alapszakaszt.

DAC: Schäfert kiállították, újra ikszelt a Dunaszerdahely

Második tavaszi bajnoki mérkőzésén is 0–0-t játszott a DAC a szlovák labdarúgó-bajnokság élvonalában, ezúttal a rózsahegyiek otthonában. A dunaszerdahelyiek szombati kezdőcsapatából meglepetésre kimaradt Vida Kristopher és Kalmár Zsolt, igaz, utóbbit a második félidőben becserélte Hélder Cristóvao vezetőedző. Holman Dávid gólpasszal segítette győzelemhez az éllovas Slovant.

Légiósok: Életem legnehezebb alapozásán vagyok túl – Holman

Tetemes előnye birtokában is fárasztó alapozás után kezdi el tavaszi szereplését a címvédő pozsonyi csapat, amelynek magyar légiósa már nyári álma valóra váltásán is fáradozik.

Tipsport Liga: hétgólos meccsen kapott ki a MAC; nyert a DVTK

A DVTK Jegesmedvék 4–2-re legyőzte a szlovák HC Kosicét a jégkorong Tipsport Liga szerdai játéknapján. A MAC Újbuda hétgólos mérkőzésen, hosszabbítás után kapott ki a Slovan Bratislavától.

Fortuna Liga: a Slovan bejelentette Henty szerződtetését

A szlovák élvonal (Fortuna Liga) listavezetőjénél, azaz a Slovan Bratislavában folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától csütörtökön elbúcsúzó Ezekiel Henty – adta hírül a pozsonyi klub hivatalos honlapja. A nigériai labdarúgó 4.5 éves szerződést kötött új csapatával.

PAFC: a Slovan Bratislavánál folytatja Henty – kép

A 26 éves, korábban a Milanban is megforduló Ezekiel Henty a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Slovan Bratislavánál folytatja pályafutását – derül ki a nigériai futballistákkal foglalkozó EaglesTracker bejegyzéséből, amelyen a Puskás Akadémia korábbi támadója a pozsonyi gárda mezével pózol.

Fortuna Liga: nem múlt el edzői vita nélkül a Slovan–DAC meccs

Szócsatába keveredett a két alakulat vezetőedzője a szombati Slovan Bratislava–DAC (2–0) labdarúgó-mérkőzés után – írja az ujszo.com.

Légiósok: Nem tudom elengedni a fülem mellett – Holman a sértő bekiabálásokról

„Nem tudom elengedni a fülem mellett” – mondta a Slovan-tábor magyarokat sértő bekiabálásairól Holman Dávid, a pozsonyiak játékosa, a DAC ellen megnyert rangadó egyik legjobbja.

Fortuna Liga: DAC-vereség Pozsonyban a Slovan ellen

Slovan Bratislava–DAC rangadót rendeztek a szlovák labdarúgó Fortuna Ligában. A bajnokság első két helyén álló együttes összecsapásán a DAC kerülhetett volna előnybe, de Eric Davis tizenegyese kimaradt. Ezután a Slovan magához ragadta az irányítást, és két góllal legyőzte a dunaszerdahelyi csapatot.

Visszavágott a Slovan a DAC-nak, Holman húzóember volt

A gólpasszt jegyző Holman Dávid vezéregyéniségként segítette csapatát, a Slovan Bratislavát 2–0-s győzelemhez a DAC ellen a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Fortuna Liga 18. fordulójában, a pozsonyiak ezzel feledtették szeptemberi dunaszerdahelyi kudarcukat.

Fortuna Liga: három magyar is a forduló álomcsapatában

Vida Kristopher, Kalmár Zsolt és Holman Dávid is bekerült a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) 15. fordulójának az álomcsapatába.

Légiósok: Holman gyönyörű góljával győzött a Slovan – videó

A listavezető Slovan Bratislava a magyar válogatott Holman Dávid góljával 1–0-ra győzött a Zlaté Moravce vendégeként a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.

Videó: ijesztő eset, Holman csapattársa elveszítette az eszméletét

Mint beszámoltunk róla, a Wolverhampton maratoni, 105 percig tartó mérkőzésen múlta felül a Holman Dávidot végig a kispadon tartó Slovant. A mérkőzés hajrájához érkezve ijesztő jeleneteket láthatott a közönség, Raúl Jiménez egy ollózási kísérletnél véletlenül fejbe találta Kenan Bajricot, aki elveszítette az eszméletét, és 11 percen keresztül ápoltak a pályán, majd hordágyon vitték le. A hírek szerint a meccs után tudatánál volt a szlovén futballista, aki tudott kommunikálni a társaival.

Videó: egy percen belül két sárgát kapott a Wolves játékosa

Ritkán látható „bravúrt” hajtott végre Diogo Jota a Slovan Bratislava–Wolverhampton Wanderers Európa-liga-mérkőzésen. A Wolves portugál játékosa a 86. és a 87. percben is kapott egy sárga lapot, így idő előtt mehetett zuhanyozni – szerencséjére csapata így is nyert.

El: hiába vezettek Holmanék, a Wolves győzött

A Holman Dávidot és – még – Guzmics Richárdot is foglalkoztató Slovan Bratislava hazai pályán kikapott 2–1-re a Wolverhampton Wandererstől az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában a K-csoportban. Holman kezdőként lépett pályára, egy sárga lapot kapott, 57 percet játszott; Guzmicsot nem nevezték. Röviden a többi esti meccsről.