?>
Női kézi: Zdravko Zovko a Siófok új vezetőedzője – hivatalos

Mint ismert, hétfőn a Siófok KC női kézilabdacsapata hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozik az együttes vezetőedzői posztjáról Bent Dahl, akinek utódját a klub hamarosan bejelenti. Utóbbi kedd kora délután meg is történt: a Balaton-partiak új vezetőedzője Zdravko Zovko, a Győri Audi ETO KC korábbi másodedzője.

Női kézilabda NB I: a Siófok hat góllal nyert a Vác ellen

A női kézilabda NB I 10. fordulójának egyetlen megrendezett szombati mérkőzésén a Siófok KC hat góllal nyert a Váci NKSE ellen (28–22).

Női kézilabda NB I: a Győr kiütötte a Vácot, újra kikapott a Siófok

A Győri ETO hazai pályán 43–19-re legyőzte a Vácot a női kézilabda NB I-ben, míg az MTK meglepetésre két góllal felülmúlta a Siófokot.

Női kézi NB I: a Siófok pont nélkül maradt Debrecenben

A női kézilabda NB I új idényét gyengén kezdő DVSC kezd magára találni, ezúttal hazai pályán győzte le az egyik élcsapatot, a Siófokot. A Balaton-partiak Bent Dahl vezetőedző és Nerea Pena nélkül 30–25-re maradtak alul.

Női kézi NB I: edzője és kulcsjátékosa nélkül lép pályára a Siófok vasárnap

A Siófok KC norvég vezetőedzője, Bent Dahl, és egyik kulcsjátékosa, a spanyol Nerea Pena sem lesz ott a Balaton-partiaknál a Debrecen elleni kézilabda-bajnokin. A távollét okairól maga a vezetőedző számolt be.

Női kézi NB I: Siófokon nyert rangadót a Győri ETO

A női kézilabda NB I 6. fordulójában nagy rangadónak ígérkezett a Siófok–Győri ETO mérkőzés, hiszen az előző, csonka idényben a Siófok öt góllal nyert. Ezúttal azonban a Siófoknak esélye sem volt, mert a vendégek a második félidőben állva hagyták a hazaiakat, és kilencgólos különbséggel győztek.

Rangadónak indult, könnyed győri győzelem lett belőle

Női kézi NB I: a Siófok biztosan nyert a Boglári Akadémia ellen

A Siófok 13 góllal, 34–21-re győzött a Boglári Akadémia-SZISE otthonában a női kézilabda NB I egyetlen pénteki mérkőzésén.

Női kézi NB I: a Siófok megverte a Fehérvárt is – de nagyon

A Siófok 42–20-ra legyőzte hazai környezetben az Alba Fehérvárt a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén.

Női kézi NB I: tíz góllal nyert az FTC és a Siófok

A Ferencváros és a Siófok is tíz góllal nyert idegenben a női kézilabda NB I-ben, előbbi a Mosonmagyaróvárt, utóbbi a vezetőedzőjét nélkülöző Szombathelyt múlta felül.

Női kézi: megsérült a Siófok válogatott irányítójának térde

A Siófok női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy magyar válogatott irányítója, Tóth Gabriella több hétig tartó kihagyás elé néz.

Női kézi: a Győr a Vácot, az FTC az Érdet, a Siófok az Óvárt verte meg

A Győri Audi ETO 36–28-ra verte meg a Vácot a két női kézilabdacsapat felkészülési mérkőzésén. A Ferencváros eközben Érden lépett pályára, és 34–18-ra győzött a nyáron jelentősen átalakított, megfiatalodott házigazda ellen. A Siófok szintén idegenben tette próbára magát, a Mosonmagyaróvár otthonában 15–15-ös első félidő után három találattal, 32–29-re nyert.

Női kézi: két góllal nyert a Győr a Siófok elleni rangadón

Hazai környezetben 29–27-re győzte le felkészülési mérkőzésen a Győri Audi ETO a Siófokot. A vendégek az utolsó percig meccsben voltak, sőt nem sokkal a vége előtt egyenlíteni is tudtak, de végül vereséget szenvedtek.

Kézilabda: a Szeged 16, a Siófok 11 góllal győzött

Szombat délután felkészülési mérkőzést vívott a Mol-Pick Szeged férfi és a Siófok női kézilabdacsapata is: Juan Carlos Pastor együttese 16 góllal győzte le az Orosházát (43–27), míg Bent Dahl lányai 11-gyel verték meg az MTK-t.

Női kézi NB I: élcsapattól vett kölcsön kapust a Szombathely

Csapó Kincső, a Siófok KC fiatal kapusa kölcsönben a szintén a női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathelyben játszik a 2020–2021-es idényben.

Női kézi: Tomori visszatért, szoros siófoki siker Kaproncán

A Siófok női kézilabdacsapata hétfőn Kaproncán vívott felkészülési mérkőzést, és 29–28-ra nyert a Podravka ellen. A találkozón közel hat hónap után lépett pályára a térdsérüléséből felépülő Tomori Zsuzsanna.

Női kézi: Magasra teszik a mércét – a Siófok a Győrt és az FTC-t is legyőzné

A balatoniak új német válogatott kapusa szerint reális esélyük van legyőzni a Győrt és a Ferencvárost is.

Női kézi: a Győr és a Siófok is csapatépítőt tartott – képek

A Győri Audi ETO KC és a Siófok KC női kézilabdacsapata is csapatépítő tréningen vett részt.

Női kézi: Életem egyik legjobb döntése volt Siófokra igazolni – Moen

Élete egyik legjobb döntésének tartja, hogy elfogadta a Siófok női kézilabdacsapatának ajánlatát a két idény után hazatérő norvég edző, Tor Odvar Moen.