Liverpool: a szélső nem akárhogy „intett be” a Realnak

Bár Harvey Elliott még csak 17 esztendős, az angol szélsőt Európa szinte összes nagy csapata megpróbálta szerződtetni. Sokáig úgy tűnt, a Real Madrid lesz a befutó, ám 2019 nyarán a fiatal játékos úgy döntött, a Fulhamtől a Liverpoolhoz igazol. És mint kiderült, nem volt épp hétköznapi, ahogy ezt a madridiak tudtára adta.

BL: Clattenburg elismerte, hibázott a 2016-os döntőben Ramos góljánál

Mark Clattenburg, a 2016-os Real Madrid–Atlético Madrid Bajnokok Ligája-döntő angol játékvezetője a Daily Mailben írt jegyzetében elismerte, hogy csapatával együtt hibázott, amikor az első félidőben szabályosnak ítélte Sergio Ramos vezető gólját, és azt is elárulta, mit mondott Pepének, a királyi klub védőjének, amikor a második játékrész elején tizenegyest ítélt az Atlético javára. A 45 éves bíró a Real Madrid korábbi portugál középhátvédjéről bővebben is beszélt.

BL: az Ajax élcelődött, Sergio Ramos nem hagyta szó nélkül – képek

Szerdán a holland élvonalbeli Ajax felelevenítette a 2018–2019-es idényből a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddönő visszavágóját, amelyen a később az elődöntőig menetelő amszterdamiak 4–1-re kiütötték a címvédőt a Santiago Bernabéuban. A közösségi oldalon a hollandok az egyik bejegyzésben odaszúrtak Sergio Ramosnak, aki frappáns választ adott.

Spanyolország: „Megleptek Ramos vezetői és személyes képességei”

A spanyol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya elismerően beszélt csapatkapitányáról, a Real Madridot erősítő Sergio Ramosról, beszélt a 2021-re eltolt Európa-bajnokságról és a spanyol-mali kettős állampolgár Adama Traoréról is.

Real Madrid: Ramosnak ez jelenthet előnyt a tárgyalásnál?

Sergio Ramos jelenlegi szerződése 2021 nyarán lejár a Real Madridnál, a hosszabbítás előkészítése már folyamatban van a Marca beszámolója szerint.

El Clásico: Setién csalódott, Zidane nagyon örült Vinícius góljának

Zinédine Zidane elégedetten, Quique Setién csalódottan értékelt a vasárnap esti Real Madrid–Barcelona (2–0) spanyol bajnoki mérkőzés után.

El Clásico: Messi a történelem egyik legnagyobbja – Ramos

A hétvége legjobban várt mérkőzése alighanem a vasárnapi Real Madrid–Barcelona lesz. A hazaiak csapatkapitánya, Sergio Ramos az ellenfél zsenijéről, Lionel Messiről és saját klubja vezetőedzőjéről, Zinédine Zidane-ról is beszélt.

BL: „Mindenki látta, hogy Gabriel Jesus meglökte Ramost”

Nem viselte jól a Manchester City elleni BL-kudarcot Vinícius Júnior, a Real Madrid játékosa. A 19 esztendős támadó úgy érzi, a játékvezetőknek is köze van ahhoz, hogy az angol csapat diadalmaskodott.

BL: Sergio Ramos beállította a piros lapok rekordját

Profi pályafutása során 26-odszor állították ki Sergio Ramost, a Real Madrid labdarúgóját, akinek szerdán a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első mérkőzésén (1–2) az olasz Daniele Orsato mutatta fel a piros lapot.

BL: öt perc alatt fordított a Man. City Madridban – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán a Manchester City Gabriel Jesus 78. percben szerzett góljával egyenlített, majd Kevin De Bruyne tizenegyesével fordított a 83. percben a Real Madrid otthonában. Ráadásul a 86. percben Sergio Ramost kiállították.

Labdarúgás: Sergio Ramos futballozni szeretne az olimpián

Sergio Ramos a spanyol olimpiai futballcsapat tagjaként szeretne részt venni a tokiói ötkarikás játékokon.

A Celta Vigo megviccelte a Real Madridot

A spanyol La Ligában a listavezető Real Madrid nagy meglepetésre nem tudta legyőzni odahaza a Celta Vigót, a mérkőzés 2–2-re végződött.

Spanyol Szuperkupa: intelligens Valverde, panenkázni vágyó Ramos – visszhangok

Csapattársai mellett az ellenfél edzője, Diego Simeone is elismerően szólt a meccs emberének választott, a hajrában kiállított Federico Valverdéről. A spanyol Szuperkupa-győztes Real Madridnak azonban az ifjú uruguayi mellett is volt két nyerőembere, legalábbis a társak nyilatkozata alapján: Thibaut Courtois és Rodrygo. Utóbbinak, mint kiderült, Toni Kroos adta a tuti tippet...

Zidane 10: a Real Madrid nyerte meg a spanyol Szuperkupát!

A Real Madrid lett a spanyol Szuperkupa győztese, miután Szaúd-Arábiában tizenegyesekkel legyűrte az új lebonyolítású torna döntőjében az Atlético Madridot.

El Clásico: Ramos állítja, a Real Madrid két tizenegyest nem kapott meg

Mint ismert, nem született gól az idény első el Clásicóján, az FC Barcelona és a Real Madrid 0–0-ra végzett egymással a Camp Nouban a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójából szerdán bepótolt mérkőzésen. A két vezetőedző, Ernesto Valverde és Zinédine Zidane nem elégedetlen a döntetlennel, ahogy a fővárosiak csapatkapitánya, Sergio Ramos sem, bár ő úgy véli, csapata nem kapott meg két egyértelmű tizenegyest az első félidőben.

La Liga: Sergio Ramos betalált, így tartja a lépést Messivel

Sergio Ramos, a Real Madrid csapatkapitánya szerdán megszerezte első gólját a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság mostani idényében, ezzel az FC Barcelonát erősítő Lionel Messihez hasonlóan a legutóbbi 16 kiírás mindegyikében betalált legalább egyszer.

Gálázott a Real Madrid, Benzema duplán százados lett

A papírformának megfelelően a Real Madrid fölényes győzelmet aratott a kiesés ellen harcoló Leganés ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 11. fordulójában.

Spanyolország: Sergio Ramost egymillió euróra büntette az adóhatóság

Sergio Ramost, a Real Madrid sztárfutballistáját egymillió euróra büntette meg a spanyol adóhatóság, mert 2012 és 2014 között a kelleténél kevesebb adót fizetett.

Real Madrid: Mindhalálig kitartunk Zidane mellett – Ramos

A spanyol és a nemzetközi sajtót bebolyongta hétfőn a hír: megingott a Real Madrid francia vezetőedzőjének, Zinédine Zidane-nak a posztja, és sokan már az utód személyét is tudni vélik: José Mourinho térhet vissza Madridba. Sergio Ramos szerint nincs oka a változtatásnak.

Kép: Sergio Ramos érdekesen jelezte, hogyan várja a meccset

Két hét után folytatódik a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga), a válogatott mérkőzések miatti szünetet követően pedig az éllovas Real Madrid csapatkapitánya, Sergio Ramos már alig várja a folytatást, amit elég érdekes képpel illusztrált Twitter-oldalán. A királyi gárda szombaton 21 órakor a Mallorca vendégeként lép pályára a La Ligában.