NHL: Joe Thornton 40 évesen is vállalja az idényt

A 40 éves Joe Thornton egyéves szerződést írt alá az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő San Jose Sharksnál.

NHL: itt a liga legdrágább védője, Karlsson 8 évre hosszabbított

Nyolcéves szerződést kötött Erik Karlssonnal az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) szereplő San Jose Sharks, a játékos ez idő alatt idényenként 11.5 millió dollárt, vagyis összesen 92 millió dollárt kap a klubjától, s ezzel a liga legjobban fizetett védője lesz.

NHL: megint kiütés, 49 év után újra nagydöntős a St. Louis

A St. Louis Blues hazai jégen 5–1-re legyőzte a San Jose Sharksot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján, ezzel 4–2-re megnyerte a Nyugati főcsoport döntőjét, és 49 év után újra résztvevője lesz a Stanley-kupáért vívandó végső párharcnak.

NHL: mesterhármas és kiütéses vendégsiker a nyugati döntőben

A St. Louis Blues 5–0-ra győzött a San Jose Sharks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjében, a párharc magyar idő szerint hétfő hajnalban megrendezett ötödik mérkőzésén, ezzel először került előnybe (3–2) összesítésben. Jaden Schwartz mesterhármassal járult hozzá a kiütéses diadalhoz.

NHL: assziszt kézzel, megadták, ezzel nyert a San Jose – videó

Erik Karlssonnak a hosszabbítás hatodik percében ütött góljával a San Jose Sharks 5–4-re győzött a St. Louis Blues vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportdöntőjének csütörtök hajnalban lejátszott harmadik mérkőzésén, és ezzel újra vezet az összesítésben.

NHL: győzelemmel kezdte a főcsoportdöntőt a San Jose Sharks

Timo Meier és Logan Couture két-két gólja és egy-egy asszisztja 6–3-as győzelemhez segítette a San Jose Sharks jégkorongcsapatát a St. Louis Blues ellen az NHL Nyugati főcsoportdöntőjének első mérkőzésén.

NHL: nyugati döntős a San Jose Sharks

A San Jose Sharks bejutott a Nyugati főcsoport döntőjébe, miután szerdán 3–2-re legyőzte a vendég Colorado Avalanche csapatát, és így 4–3-as összesítéssel bizonyult jobbnak az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

NHL: megint hetedik meccset kell játszania a San Jose Sharsknak

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság rájátszásában a Colorado Avalanche hosszabbítás után 4–3-ra nyert a San Jose Sharks ellen, így a hetedik mérkőzés dönt a párharc továbbjutójáról. A Boston Bruins 4–2-es összesítéssel búcsúztatta a Columbus Blue Jacketset.

NHL: ismét előnyben a Boston és a San Jose

Másfél perccel a rendes játékidő vége előtt David Pastrnak második találatával 4–3-ra nyert a Boston Bruins a Columbus Blue Jackets ellen az NHL Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és 3–2-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban. A nap másik meccsén Tomás Hertl volt a hős, a cseh center duplájával fordított 2–1-re a San Jose Sharks, és vezet összesítésben 3–2-re a Colorado Avalanche ellen Nyugaton.

NHL: a Boston és a Colorado is egyenlített a párharcában

A Boston Bruins 4–1-re legyőzte a Columbus Blue Jacketset az NHL rájátszásának második körében, a főcsoport-elődöntőben Keleten, ezzel 2–2-re egyenlített a két csapat párharcában. Összesítésben ugyancsak 2–2-re áll a Colorado Avalanche és a San Jose csatája Nyugaton, amelyben a Colorado 3–0-ra nyert a legutóbbi, magyar idő szerint péntek hajnali találkozón.

NHL: jókor jött a mesterhármas, a Sharks visszavette a jussát

Logan Couture mesterhármasával a San Jose Sharks 4–2-re győzött a Colorado Avalanche vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján, ezzel visszavette a pályaelőnyt a Nyugati főcsoportban zajló elődöntős párharcban. A Columbus Blue Jackets ellenben megtartotta helyzeti előnyét, miután idegenbeli sikere után hazai jégen is legyőzte (2–1) a Boston Bruinst.

NHL: eltiltották a bírókat, de ez a Vegason már nem segít

Az NHL a rájátszás második körére felfüggesztette azokat a játékvezetőket, akik a Vegas Golden Knights–San Jose Sharks párharc hetedik mérkőzését vezették. A liga szerint indokolatlanul osztottak ki egy nagybüntetést a Vegasnak – a Sharks az öt perc alatt négy gólt ütött, s hosszabbításban megnyerte a sorsdöntő összecsapást.

NHL: hetedik meccset nyert a Bruins; kilencgólos dráma San Joséban

A Boston Bruins és a San Jose Sharks is a párharc hetedik mérkőzését megnyerve jutott tovább a főcsoport-elődöntőkbe az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

Videó: „fejes gólt” szerzett az NHL-sztár, a fogai bánták

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában a San Jose Sharks Joe Pavelski nem mindennapi, fejes góljával szerezte meg a vezetést a Vegas Golden Knights ellen. A 34 éves játékost egy lövés telibe találta az arcán, majd bepattant a kapuba a korong. A mérkőzést végül a San Jose nyerte meg 5–2-re, ám a különös találat szerzője nem lehetett maradéktalanul boldog, mivel néhány foga eltört a történtek következtében.

NHL: meg tudja-e állítani valaki a döbbenetes formát mutató Tampát?

Az alapszakasz hajrájára fordulva megállapítható, sok minden a várakozásoknak megfelelően alakul, de úgy tűnik, egyre inkább az a kérdés: meg tudja-e állítani valaki a döbbenetes formát mutató Tampát?

NHL: a San Jose átvette a vezetést a nyugati főcsoportban

A San Jose Sharks hosszabbításban szerzett góllal tudott nyerni a vendég St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.

NHL: felülírták Ovecskin tripláját, újra kikapott a Washington

Hiába vezetett két góllal a harmadik harmad derekán, sorozatban hatodszor is kikapott a Washington Capitals az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL): a San Jose Sharks hosszabbítást követően 7–6-ra nyert a fővárosiak otthonában a keddi játéknapon.

NHL: a hajrában kapott ki otthon a Vegas Golden Knights

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján a Vegas Golden Knights hazai pályán 4–2-re kikapott a Minnesota Wildtól, míg a többi mérkőzésen a Nashville Predators, a Los Angeles Kings és a Florida Panthers nyert.

NHL: McDavid bevágta a 100. gólját, méghozzá a legjobbkor

A magát tavasszal nyugdíjazó 66 éves Ken Hitchcock győzelemmel tért vissza a kispad mögé: vezetőedzői kinevezése után néhány órával új csapata, az Edmonton Oilers hosszabbításban 4–3-ra győzött a San Jose Sharks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szerdára virradóra megrendezett egyetlen mérkőzésén.

NHL: nyolcat vágott a Canucks, ilyen kilenc éve nem történt

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján magabiztosan nyert a Vancouver Canucks, míg Joe Thornton vereséggel jubilált az 1500. mérkőzésén.