Serie A: olasz válogatott szélsőt igazolt a Lazio – hivatalos

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio szerződtette Manuel Lazzarit.

DVTK: az U-válogatottat olasz élvonalbeli klub teszteli

A Center Sport menedzseriroda a hivatalos Facebook-oldalán tudatta, hogy az U16-os válogatott labdarúgót, Kispál Tamást az olasz élvonalbeli SPAL teszteli.

Serie A: az Udinese majdnem elszórakozta háromgólos előnyét

Az Udinese 3–2-re legyőzte a SPAL-t az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában.

Serie A: majdnem botlott a Napoli; először nyert idegenben a kiesőjelölt

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában a Napoli a 88. percben szerzett góllal 2–1-re nyert a SPAL vendégeként. A nápolyiak a 84. percig 1–0-ra vezettek, ám a hazaiak büntetőből egyenlítettek. Carlo Ancelotti csapata négy perccel később biztossá tette a három pont sorsát.

Serie A: rekordgyőzelmet aratott Veronában a SPAL

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában a SPAL idegenben 4–0-ra kiütötte az idény végén már biztosan búcsúzó Chievót.

Serie A: CR nélkül kikapott, de vasárnap bajnok lehet a Juventus

Az olasz élvonalbeli bajnokság 32. fordulójában a SPAL hazai pályán meglepetésre 2–1-re legyőzte a listavezető Juventust, amely így egyelőre nem biztosította be újabb bajnoki címét. A vendégek gólját a fiatal támadó, Moise Kean szerezte, a szezonban hatodik alkalommal volt eredményes. Ha a Napoli vasárnap nem tud nyerni a Chievo otthonában, bajnok lesz a Juventus.

Juventus: Allegri nem kockáztatja C. Ronaldo játékát

Massimiliano Allegri, a Juventus labdarúgócsapatának vezetőedzője megerősítette, hogy pihentetni fogja Cristiano Ronaldót szombaton (15.00), a SPAL elleni idegenbeli olasz bajnokin.

Serie A: emberhátrányban is győzni tudott az Udinese

Az Udinese és a Cagliari is győzni tudott hazai pályán az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában. Előbbi az Empolit verte meg 3–2-re, utóbbi pedig a SPAL-t 2–1-re.

Serie A: a SPAL megtréfálta a Romát, ez Ranieri első veresége

A SPAL nagy meglepetésre 2–1-re legyőzte a Romát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 28. fordulójában.

Serie A: az Inter három meccs után visszatért a győztes útra

Az olasz bajnokság 27. fordulójában az Inter megtörte három mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát, a második félidőben szerzett két góllal 2–0-ra legyőzve a SPAL-t. Az Atalanta a Sampdoria vendégeként, a Torino a Frosinone otthonában gyűjtötte be a három pontot.

Serie A: argentin csúcstalálkozó Udinében, kikaptak Nagyék

Az Udinese Nagy Ádám együttesét, a Bolognát, míg a Sampdoria a SPAL-t győzte le 2–1-re az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. A Genoa hiába futballozott majd' egy órán át emberelőnyben, nem tudott gólt szerezni a Frosinone ellen (0–0). Schäfer András nem került be a genovai csapatba.

Serie A: gólt kaptak, de 11-est lőhettek; VAR-atlan fordulattal nyert a Fiorentina

A Fiorentina 4–1-re legyőzte idegenben a SPAL-t, miután a 74. percben még úgy tűnt, a ferrarai együttes megszerzi a vezetést és 2–1-re meg is nyerheti a mérkőzést. Végül visszanézték az akciót, a gólt nem adták meg, a labdaszerzést viszont szabálytalannak találták, így tizenegyeshez jutott a firenzei csapat, amit be is lőtt.

Serie A: emberhátrányban szerzett pontot a Torino

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójának vasárnapi játéknapján a 65. percben emberhátrányba kerülő Torino gól nélküli döntetlent játszott a SPAL otthonában.

Serie A: Batistuta nyomdokain a csatár; rangadót nyert a Napoli

A Nagy Ádámot nélkülöző Bologna 1–1-es döntetlent játszott a SPAL otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában. A magyar válogatott középpályást nem cserélték be. A Napoli 2–1-re megnyerte odahaza a Lazio elleni rangadót.

Serie A: öt meccs után távozik a volt Arsenal-védő

Az olasz élvonalbeli SPAL labdarúgócsapata hivatalos honlapján tudatta, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Johan Djourouval.

NB II: Serie A-s klubhoz igazolt a ZTE 17 éves támadója

Az NB II-es Zalaegerszegi TE hivatalos honlapján bejelentette, hogy 17 esztendős támadója, Horváth Krisztofer a tavasszal kölcsönben az olasz élvonalbeli SPAL-nál szerepel.

NB II: Serie A-s klub érdeklődik a ZTE tehetsége iránt

A ZTE FC NB II-es labdarúgócsapata már Törökországban edzőtáborozik. Nem tartott a csapattal az együttes 17 éves játékosa, Horváth Krisztofer, mivel érdeklődik iránta az olasz Serie A-ban szereplő SPAL – számolt be róla a zaol.hu.

Serie A: Higuaín góljával fordított a Milan a SPAL ellen

A Milan a 13. percben hátrányba került hazai pályán a SPAL ellen, de fordítani tudott, és Gonzalo Higuaín góljával legyőzte vendégét a Serie A 19. fordulójában.

Serie A: Schick volt a Roma nyerőembere; nyert a Torino

Az AS Roma hazai pályán 3–1-re legyőzte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában. Patrik Schick előbb tizenegyest harcolt ki, majd maga is betalált. A Torino 3–0-ra nyert saját közönsége előtt, utóbbi az Empolit győzte le magabiztosan.

Serie A: képtelen kikapni a sereghajtó – már 4 pontja van

A sereghajtó Chievo gól nélküli döntetlent játszott a SPAL csapatával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójában.