NBA: az Oklahoma City mindkét sztárját megoperálták

Russell Westbrookot és Paul George-ot, az Oklahoma City Thunder kosárlabdacsapatának legjobbjait megoperálták kedden Los Angelesben.

NBA: Harden 57 és Westbrook 42 pontja sem volt elég a sikerhez

James Harden ötvenhét, Russell Westbrook negyvenkét pontot szórt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján, de mindketten vesztes csapat tagjai voltak: a Houston Rockets a Memphis Grizzlies vendégeként kapott ki 126–125-re hosszabbítás után, míg az Oklahoma City Thunder szintén a ráadásban a Toronto Raptors ellen maradt alul (114–123). A Miami Heat véget vetett a San Antonio Spurs kilencmeccses győzelmi sorozatának (110–105). A Philadelphia 76ers a 37 ponttal és 22 lepattanóval záró, valamint az utolsó percben Kyrie Irvinggel szemben kulcsfontosságú blokkot bemutató Joel Embiid vezérletével megverte a Boston Celticset (118–115), így sorozatban hatodszor nyert.

90 pont alatt tartotta és simán verte az OKC-t a Golden State

A címvédő Warriors leradírozta a pályáról Russell Westbrookot és sima győzelmet aratott Oklahoma Cityben az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajnali rangadóján – igaz, az üldöző Denver is nyert, méghozzá egy újabb kiélezett végjátékban. A Boston és a Jazz nem hibázott, a Washington és a Dallas is győzni tudott hazai pályán, a Portland viszont a meccset és CJ McCollumot is elvesztette San Antonióban, míg a Pelicans Alvin Gentry szarvashibájával kapott ki a Phoenixtől.

NBA: 21–0-s Miami-roham; a GSW megverte a Houstont

A Miami Heat több mint harminc ponttal megverte a vendég Detroit Pistons csapatát az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján. A hazaiak 21–0-s teljesítménnyel nyitották a második félidőt, ami hozzájárult ahhoz, hogy ebben az idényben az eddigi legnagyobb különbségű győzelmüket aratták.

George dobásával, dupla hosszabbításban verte meg az OKC a Jazzt

Közel kilencven pontot termelt a Paul George-Russell Westbrook páros a Thunder és a Jazz találkozóján az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában és a rangadót végül George dobásával, kétszeri hosszabbításban sikerült behúznia az OKC-nek. Nem hibázott a Pacers és a Nuggets, fontos győzelmet aratott a Hornets, a Pistons, a Timberwolves és a Clippers, a Toronto pedig Kawhi Leonard labdaszerzésével nyomta le a San Antoniót.

NBA: George és Westbrook – 88, OKC és Jazz – 295 pont

Az észak-amerikai prof kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján nem mindennapi meccset hozott az Oklahoma City Thunder és a Utah Jazz összecsapása. A szezon alighanem egyik legjobb mérkőzése végig nagyon szorosan alakult, 295 pontot hozott, és kétszeri hosszabbításban dőlt el a hazaiak javára, az OKC egyetlen ponttal, 148–147-re győzött, köszönhetően az ellenállhatatlanul játszó, 88 pontig jutó Paul George (45), Russell Westbrook (43) párosnak.

Megégett az OKC New Orleansban, Anthony Davis megsérült

A második félidőre elvesztette Anthony Davist, de a Holiday, Randle páros vezetésével így is meglepetést okozott a Pelicans az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, mivel legyőzte a nagy formában érkező Thundert. A másik meglepetést a New York jegyezte, DeAndre Jordanék sorozatban tizennyolc vereség után nyertek Atlantában, míg a Magic lejátszotta a pályáról a széteső Charlotte-ot.

NBA: Westbrook tripla duplája ellenére kikapott az Oklahoma

Russell Westbrook tripla duplát ért el (44 pont, 11 assziszt, 14 lepattanó), de csapata, az Oklahoma City Thunder 131–122-es vereséget szenvedett idegenben a New Orleans Pelicanstól az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Westbrook NBA-rekordot döntött, de George még őt is túlragyogta

Russell Westbrook megdöntötte Wilt Chamberlain rekordját, de Paul George még nála is nagyobbat játszott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali játéknapján – a két szupersztár vezetésével a Thunder természetesen meg is verte a Portlandet és tovább üldözi a Denvert a nyugati tabellán. A listavezető Bucks Jannisz Adetokunbo visszatérésével, a nagy rivális Toronto Kawhi Leonard kosarával nyert, nem hibázott a Pacers és a Rockets, újra győzött a Detroit, a Clippersnek viszont Lou Williams 45 pontos estéje sem volt elég az üdvösséghez Minnesotában.

NBA: Westbrook 50 esztendős ligarekordot döntött meg

Russell Westbrook sorozatban a tizedik mérkőzésén is tripla duplát ért el, ezzel egyedülálló tettet vitt végbe az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) történetében. Az Oklahoma City Thunder világklasszisa hétfő este 21 ponttal, 14 lepattanóval és 10 assziszttal segítette 120–111-es győzelemhez csapatát a Portland Trail Blazers ellen.

NBA: az OKC legyőzte a Houstont, Westbrook félelmetes szériája

Az Oklahoma City Thunder nyerte meg az NBA legutóbbi játéknapjának rangadóját, miután szoros mérkőzésen 117–112-re legyőzte a Houston Rocketset. Russell Westbrook, az OKC sztárja tripla duplát (21 pont, 12 lepattanó, 11 assziszt) jegyzett – az irányítónak ez volt sorozatban a kilencedik találkozója, amelyen tripla duplázott, ezzel beérte a legendás Wilt Chamberlaint, aki 1968-ban tudott hasonlóan félelmetes sorozatot produkálni. Kikapott a Milwaukee Bucks, melyben nem lépett pályára Antetokounmpo, de nem tudott nyerni a Boston Celtics sem.

Westbrook és George is remekelt, az OKC lenyomta a Portlandet

Nagyszerűen játszott a Thunder két szupersztárja, a Trail Blazers végig futott az eredmény után az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali rangadóján – a Toronto közben újabb győzelmet aratott Kawhi Leonard nélkül, a Mavericks megverte a Clipperst, míg a Minnesota ezúttal nem adott esélyt a Phoenixnek.

NBA: Westbrook újabb tripla duplája nagy győzelmet ért

Paul George 36 ponttal, Russell Westbrook az idénye 14. tripla duplájával (29 pont, 10 lepattanó, 14 assziszt) vezette sikerre az Oklahoma City Thundert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján. A Portland ellen hazai pályán rangadót nyerő, a Nyugati főcsoport harmadik helyén álló Thundernek ez volt sorozatban a harmadik győzelme.

A Rockets megállította a Spurst, Westbrook faultjával nyert az OKC

Nagyot küzdve, James Harden 39 pontjával győzte le a San Antoniót a Houston az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, míg az OKC Paul George 43 egysége mellett egy kőkemény fault miatt tudott nyerni Salt Lake Cityben. Kevin Durant dobása döntött a címvédő Warriors javára a Dallas ellen, simán kikapott a Denver Los Angelesben, a Milwaukee-t is szétszedte a Miami, nem sok esélye volt a ligaelső Torontónak Philadelphiában, Washingtonban pedig három hosszabbítást játszott a Wizards és a Suns.

NBA: Westbrook tripla duplával, Harden 47 ponttal volt vezér

Győzött a címvédő Golden State Warriors, zsinórban harmadszor nyert a nyugati sereghajtó Phoenix Suns, óriási ütközetet vívott egymással az LA Clippers és a Portland Trail Blazers, Russell Westbrook tripla duplával (13 pont, 16 lepattanó, 11 assziszt) vezette sikerre az Oklahoma City Thundert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, és elemében volt James Harden, a Houston Rockets vezére is, aki – idénybeli hatodik negyvenpontos produkcióját elkönyvelve – 47 pontot termelt a Utah Jazz ellen nagy csatában megnyert meccsen.

NBA: Westbrook 107. tripla duplája; a Spurs 48 pontos hátrányban is volt…

Negyvenegy pontot, közte franchise-rekordot jelentő tíz triplát bombázott be az Orlando ellen Damian Lillard, a Blazers így fontos hazai győzelmet jegyzett az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. A Houston viszont újabb vereséget könyvelhetett el, ezúttal a Dallas szedte ízekre James Hardenéket, a Spurs még nagyobb pofonba nézett bele Minnesotában, nem hibázott viszont a Bucks, a Sixers és a nyugati éllovas Clippers sem – eközben Russell Westbrook sikerre vitte az OKC-t és utolérte Jason Kiddet egy NBA-örökranglistán.

NBA: Westbrook visszatérése sem segített a Thunderen

Még szeptember közepén esett át kisebb térdműtéten Russell Westbrook, de visszatérése sem segített az Oklahoma City Thunderen, amely harmadik meccsét is elveszítette az NBA alapszakaszában, ezúttal a Sacramento Kingstől kapott ki. Westbrook azért kitett magáért, 32 pontja mellett leszedett 12 lepattanót és kiosztott nyolc asszisztot is.

NBA: Westbrook túl a műtéten, nem tudni, mikor játszhat

Térdműtéten esett át Russell Westbrook, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Oklahoma City Thunder sztárjátékosa, akire legalább négyhetes kihagyás vár.

NBA: Durant eldöntötte, marad a Golden State-nél

A Golden State Warriors kiscsatára két éve meghúzta azt a lépést, amely hozzásegítette élete első és második bajnoki címéhez.

NBA: Westbrook nehezen viselte a kiesésüket – videó

Russell Westbrook nehezen viselte, hogy csapata, az Oklahoma City Thunder kiesett az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásának első körében. Az irányító összekapott a Utah Jazz szurkolóival.