Serie A: Ranieri ezúttal Genovában lett Di Francesco utódja

A Sky Sports Italia és az ANSA hírügynökség jelentése szerint Claudio Ranieri megállapodott a Sampdoriával, s 2021 nyaráig szóló szerződést kötött a genovai labdarúgóklubbal.

Serie A: a Roma 100 perces meccsen, VAR-on bukta el a három pontot

Az Atalanta 3–1-es győzelmet aratott a Lecce felett, ezzel továbbra is őrzi harmadik helyét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában. A Bologna fordulatos mérkőzésen játszott 2–2-s döntetlent a Lazióval. A másik római csapat, a Roma szintén ikszelt, ezúttal a Cagliarival nem bírt el hazai pályán.

Roma: súlyosan megsérült az olasz válogatott védő

Az AS Roma pénteki edzésén megsérült Davide Zappacosta olasz válogatott védő. A Chelsea 27 éves kölcsönjátékosa keresztszalag-szakadást szenvedett a jobb térdében.

El: ikszeltek Holmanék, a Roma nem bírt a „farkasokkal”

Holman Dávid és Guzmics Richárd csapata, a Slovan Bratislava 2–2-es döntetlent játszott a Braga vendégeként a labdarúgó Európa-liga K-csoportjának 2. fordulójában. A magyar légiósok közül Holman kezdőként 68 percet kapott, Guzmicsot nem nevezték. A kvartett másik meccsén a Wolverhampton a 93. percben döntött a Besiktas vendégeként.

Roma: megsérült a középpályás, heteket hagy ki

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Roma hivatalos honlapján tudatta, hogy megsérült Henrih Mhitarjan.

Serie A: a Romának még a kihagyott 11-es is belefért, hengerelt a Lazio

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnap 15 órakor kezdődő három meccséből kettőt a hazaiak nyertek meg, a Lazio a Genoa, az Udinese a Bologna ellen, viszont a Roma győzni tudott a Lecce vendégeként, még úgy is, hogy Alekszandr Kolarov tizenegyest hibázott.

Teqball: A legszívesebben Ronaldinhót választanám csapattársamnak – Cafu

A kétszeres brazil világbajnok jobbhátvéd bízik abban, hogy hazája válogatottja már Katarban visszatér a csúcsra, és elmondta, Zsóri Dániel megérdemelten kapta meg a Puskás-díjat.

Serie A: megvan a Roma első veresége is az idényben

Az Atalanta idegenben 2–0-ra legyőzte a Romát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában.

Olaszország: ismét válogatott lehet a vb-győztes legenda – sajtóhír

Lapértesülés szerint a nyáron a Boca Juniorshoz szerződő Daniele De Rossi meghívót kap az olasz válogatott októberi mérkőzéseire.

Serie A: négyet vágott a Napoli; Dzeko a 94. percben döntött

A Roma 2–1-es győzelmet aratott a Bologna otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában. A „farkasok” győztes gólját Edin Dzeko fejelte a 94. percben, már emberhátrányban. A Napoli a duplázó Fernando Llorente vezérletével simán nyert az újonc Lecce vendégeként (4–1).

El: sima sikerrel kezdett a Roma; óriási pofont kapott a Mönchengladbach

A Roma 4–0-ra legyőzte a török Istanbul Basaksehirt a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában, a J-csoportban. A kvartett másik meccsén a Borussia Mönchengladbach óriási meglepetésre otthon kapott egy négyest az osztrák Wolfsberger AC-tól.

BL: a Barcelona és Luis Suárez is megtörné rossz szériáját

A Barcelona a Dortmund otthonában kezdi meg a Bajnokok Ligája 2019–2020-as idényét. A katalánok az idénybeli első idegenbeli sikerükre hajtanak, az Athletic Bilbao vendégeként 1–0-ra kikaptak, az Osasuna ellen pedig 2–2-re végeztek.

Serie A: megvan a Roma első győzelme az idényben

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában a Roma hazai pályán 4–2-re legyőzte a Sassuolót.

Roma: két eltűnt gyermek megtalálásában segítettek az igazolások

Tizenegy játékost szerződtetett a nyári átigazolási időszakban az olasz élvonalbeli AS Roma. A fővárosi klub ráadásul egy nemes kezdeményezéssel eltűnt gyermekekre hívta fel a figyelmet minden transzfer bejelentésekor. Ennek (is) köszönhetően két fiatalt megtaláltak a szakszervezetek.

PLexit: Milánó és Róma lett az utolsó napok főszereplője

Itt a vége, huss el véle: a végére értünk szépen lassan az átigazolási időszaknak a labdarúgó topligáknak, ideje számot vetnünk a jött-mentekkel. A francia és a német élvonal utolsó lépései után ma az angol, spanyol, olasz trióval foglalkozunk.

Serie A: Rómában folytatja az Arsenal játékmestere is

A Serie A-ban szereplő Roma labdarúgócsapata a hivatalos honlapján bejelentette Henrih Mhitarjan érkezését.

Bundesliga: Gulácsi csapata kölcsönvette a Roma támadóját

A német élvonalban szereplő RB Leipzig labdarúgócsapata kölcsönvette Patrik Schicket az AS Romától.

Római derbi döntetlennel a kapufák erdejében

Mindjárt a második fordulóban fővárosi rangadót játszottak az olasz Serie A-ban, ugyanis a Lazio fogadta a Stadio Olimpicóban az AS Romát. Ez a meccs leginkább a rengeteg kapufáról lett nevezetes, hiszen a két csapat hatszor is eltalálta, a Lazio négyszer, a Roma kétszer. Bár a meccs nagy részében a Lazio volt veszélyesebb, a helyzeteit kihagyta, így csak egy ponttal kellett megelégednie a veszélyesen kontrázó Roma ellen.

Kész a Juve? Talán, még nagyban „mocorog” az Inter és a Napoli

Elrajtolt a múlt héten az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A, mégpedig nézőcsúccsal, ugyanis 2004, a húszcsapatos bajnokságra való áttérés óta nem volt ilyen magas a nézőszám, átlagosan 26 ezer stadiononként. Az előző két nyitó fordulóra egyaránt 22-22 ezren voltak a helyszínen átlagban kíváncsiak, mi pedig arra voltunk kíváncsiak, hogyan állnak a csapatok egy pár nappal az átigazolási határidő zárása előtt?

Roma: egy év után megválnak a horvát tehetségtől

Az AS Roma labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy évre kölcsönadta Ante Coricot a spanyol másodosztályú Almeríának.