?>
BL: Szoboszlai gólt lőtt, nyert idegenben a Salzburg

Kedden megkezdődött a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének a rájátszása. Szoboszlai Dominik góllal járult hozzá a Salzburg a Maccabi Tel-Aviv otthonában kivívott győzelméhez.

BL: újabb fertőzöttek Szoboszlaiék selejtezős ellenfelénél

További két labdarúgó produkált pozitív koronavírustesztet a Maccabi Tel-Avivnál, amely este a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató Salzburgot fogadja a Bajnokok Ligája selejtezőjében.

BL: 13 fertőzött a Szoboszlaiék ellen készülő Maccabinál – sajtóhír

Helyi sajtóhírek szerint 13 személynek pozitív lett a koronavírustesztje a Maccabi Tel-Aviv labdarúgócsapatánál.

Légiósok: Szoboszlai betalált, csapata három góllal nyert

A 6. perctől emberhátrányban futballozó Red Bull Salzburg 4–1-re nyert az Altach ellen az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2. fordulójában. Szoboszlai Dominik a hazai együttes első találatát szerezte, a 35. percben tizenegyesből egyenlített.

Szoboszlai gólt lőtt, a Salzburg tíz emberrel is simán nyert

BL: idegenben kezd a Fradi, Szoboszlai és Lang csapata is

Kialakult a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffköre, a selejtező utolsó fordulójában már kétmérkőzéses párharcokon át lehet kiharcolni a továbbjutást, ami már a főtáblát éri. A csoportkörbe jutásért vívott párharcban a Ferencváros, Szoboszlai Dominik Salzburgja és Lang Ádám Omoniája is idegenben kezd.

Légiósok: Szoboszlai, Napoli, 40 millió – most erről ír az olasz sajtó

A La Gazzetta dello Sport beszámolója szerint a Napoli ismét harcba száll a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgójáért, Szoboszlai Dominikért.

Légiósok: Vadócz klubja ikszelt, Szoboszlaié tíz góllal nyert

Az uruguayi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában Vadócz Krisztián együttese, a Penarol idegenben gól nélküli döntetlent játszott a River Plate-tel. A magyar középpályást nem cserélték be a mérkőzésen.

Válogatott: Sohasem lennék tiszteletlen Rossival – Szoboszlai

A bátorság volt a jó játék kulcsa a Törökország ellen bombagólt szerző 19 esztendős középpályás szerint, aki az oroszok ellen sem akart tiszteletlen lenni a lecserélése után.

RB Salzburg: koronavírus-fertőzött egy visszatérő labdarúgójuk

Az osztrák bajnok Red Bull Salzburg hétfő késő este a hivatalos honlapján bejelentette, hogy egy labdarúgójuk pozitív koronavírustesztet adott. A Nemzeti Sport Online megtudta, nem Szoboszlai Dominikről van szó.

Ausztria: a riválisok szerint ismét a Salzburg nyeri a bajnokságot

Az osztrák labdarúgó-bajnokság élvonalában érdekelt csapatok vezetőedzői egyöntetűen úgy vélik: Szoboszlai Dominik csapata, a Red Bull Salzburg megvédi címét a következő szezonban.

Videó: válogatott 2, U19 2, U17 4, Salzburg 4, Liefering 2 – Szoboszlai szabadrúgásgóljai!

Mint ismert, a magyar labdarúgó-válogatott Szoboszlai Dominik szenzációs szabadrúgásgóljával 1–0-ra legyőzte idegenben Törökországot a Nemzetek Ligája 1. fordulójában. Ennek apropóján pedig a transfermarkt.de és az mlsz.hu statisztikáit alapul használva összeszedtük az eddigi ilyen módon lőtt góljait.

Légiósok: Szoboszlai a Kickernek beszélt Haalandról és a jövőjéről

A Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgója, Szoboszlai Dominik a rendkívüli idénye után sokszor kerül reflektorfénybe a nemzetközi sajtóban. Ezúttal a Kicker készített hosszabb interjút a 19 éves támadó középpályással, aki Erling Haalandról és a jövőjéről is szót ejtett a német lapnak.

Esterházy Mátyás: Dominik dönthetett arról, megy-e, vagy marad

További fejlődése érdekében az ősszel biztosan Salzburgban futballozik a több európai élcsapat által csábított Szoboszlai Dominik, aki a közeljövőben a legdrágább magyar futballistaként léphet a következő szintre.

Légiósok: Szoboszlai Dominik marad a Salzburgnál – hivatalos

A Liverpool elleni felkészülési mérkőzést (2–2) követő sajtótájékoztatón Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgója bejelentette, hogy idén nyáron biztosan nem vált klubot, hanem az őszi szezonban is az osztrák bajnoki címvédőnél futballozik.

Felkészülés: Szoboszlait 30 perc után lecserélték, salzburgi iksz a Poollal

A Red Bull Salzburg hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az angol bajnok Liverpoollal a két csapat kedd délutáni felkészülési mérkőzésén. Az Ajax elleni találkozót szeméremcsont-gyulladása miatt kihagyó Szoboszlai Dominik ezúttal ott volt az osztrák csapat kezdőjében, ám a 31. percben – az előzetes tervek szerint – lecserélték. Az Arsenal 4–1-re verte az MK Donst.

Ifi BL: Raúl döntőbe vezette a Real Madrid fiataljait

A Benfica és a Real Madrid jutott be az UEFA Ifjúsági Liga, vagyis az ifjúsági Bajnokok Ligája 2019–2020-as kiírásának jövő keddi (augusztus 25-ei) döntőjébe.

Felkészülés: az Ajax kiütötte a Red Bull Salzburgot

Az Ajax Amsterdam 4–1-re legyőzte a hazai pályán futballozó Red Bull Salzburgot a két csapat szombat délutáni, nemzetközi felkészülési mérkőzésén. Szoboszlai Dominik sérülés miatt nem léphetett pályára az osztrák együttesben.

Az Ajax magabiztosan verte a Szoboszlait nélkülöző Salzburgot

Az Ajax Amsterdam 4–1-re legyőzte a hazai pályán futballozó Red Bull Salzburgot a két csapat szombat délutáni nemzetközi felkészülési mérkőzésén. Szoboszlai Dominik sérülés miatt nem léphetett pályára az osztrák együttesben.

Ifi BL: háromszor hárította ugyanazt a büntetőt a Salzburg kapusa – videó

Az ifjúsági Bajnokok Ligája (hivatalos nevén az UEFA Ifjúsági Liga) negyeddöntőjében nem mindennapi bravúrt hajtott végre a Red Bull Salzburg kapusa: Daniel Antosch háromszor védte ugyanazt a tizenegyest, így nagyban hozzájárult csapata továbbjutásához.