Puskás Akadémia: ezüstérmes az U14-es csapat Barcelonában

Többek között Angliát és Spanyolországot is legyőzve bejutott a döntőbe, ám a szombati finálét 3–0-ra elveszítette Brazíliával szemben a Puskás Akadémia U14-es csapata a Danone Focikupa barcelonai világdöntőjében.

NB I: a Puskás Akadémia reagált Sallói István felvetéseire

„A mi akadémiánkon mindig izgalmat, szakmai izgalmat vált ki, ha Sallói István elemző interjút ad” – kezdi a Puskás Akadémia szakmai közösségének véleményét lejegyző Takács Mihály a klub hivatalos honlapján megjelent reakciót. A ZTE szakmai igazgatója korábban a Nemzeti Sportnak beszélt arról, hogy szerinte a tizenkét csapatos labdarúgó NB I zsákutca: a létszámcsökkentés miatt 100 magyar labdarúgó tűnt el az élvonal közeléből.

NB I: Ha nem tudjuk bővíteni a keretet, végünk lesz – Miriuta

Ahogy az NB I-es fordulók kapcsán megszokhatták, összegyűjtöttük egy helyen az edzői értékeléseket, melyekben – többek között – a Kisvárdát irányító Miriuta László elmondta, hogy mindenképpen szükség lesz télen a keret bővítésére, míg a DVTK mestere, Feczkó Tamás egy felháborító tévedésről beszélt.

NB I: döntetlent játszott a Diósgyőr a Puskás Akadémiával

Eseménytelen első félidőt játszott egymással a DVTK és a PAFC az NB I 8. fordulójában, a fordulatot a folytatásban Sesztakov találata hozta el, majd a meccs vége előtt egyenlített a Puskás, így született meg az 1–1-es végeredmény.

A vége előtt egyenlített a PAFC Diósgyőrben

Eseménytelen első félidőt játszott egymással a DVTK és a PAFC az NB I 8. fordulójában, a fordulatot a folytatásban Sesztakov találata hozta el, majd a meccs vége előtt kiegyenlített a Puskás Akadémia, így született meg az 1–1-es végeredmény.

„Hazai” kínok: öt éve nem látott szériába lökheti a Honvédot a Fradi

Hamarosan újabb szünet következik a válogatottak Európa-bajnoki selejtezői miatt, de október első hétvégéjén még akcióba lendül a labdarúgó NB I: a 8. forduló találkozóinak sorát a Budapest Honvéd–Ferencváros dél-pesti derbi zárja, melyen a kispestiek rég látott rossz „hazai” (inkább pályaválasztói, hisz az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszanak) szériába kerülhetnek.

NB I: Nem tudom, ezt hogyan lehetne gyakorolni – Szivics

A labdarúgó NB I szombati játéknapján öt mérkőzést rendeztek: lássuk, hogyan értékeltek a vezetőedzők!

Puskás Akadémia: történelmi siker! DVSC: gödör

A DVSC történelme során először kapott ki odahaza a Puskás Akadémiától, a labdarúgó NB I 7. fordulójában rendezett mérkőzésen a vendégek sokkal összeszedettebben, sokszor lelkesebben is futballoztak.

Nekik 40? Modern kori klubrekordot állíthat be az FTC

Kupahétvége után ismét bajnoki hétvége: szombaton és vasárnap a 7. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A százszázalékos teljesítménnyel listavezető Fehérvár az Újpesttel mérkőzik meg, a második helyezett Mezőkövesd a Budapest Honvédot fogadja. A Ferencváros a Kisvárda ellen zárja a fordulót.

PAFC: meghívták hazája válogatottjába a bolgár védőt

A labdarúgó NB I-es Puskás Akadémia a hivatalos honlapján arról számolt be, hogy ismét meghívót kapott hazája válogatottjába a bolgár középhátvéd, Kamen Hadzsiev.

PAFC: Sohasem vagyok elégedett, mindig többre törekszem – Hornyák

Örül a pillanatnyi harmadik helyezésnek a felcsúti klubhoz nyáron szerződtetett vezetőedző, Hornyák Zsolt, és reméli, sikerül megtalálnia az egyensúlyt – azaz a klub játékosokat nevel, és közben eredményes is lesz.

PAFC: majd fél év után ismét a társakkal edz a válogatott középpályás

Néhány hét múlva pályára léphet Varga József, a Puskás Akadémia 31 esztendős labdarúgója, akit a nyáron kétszer kellett megműteni.

PAFC: Egyik edzőm sem indokolta, miért nem számol velem – Gyurcsó

A Hajduk Splittől az idény végéig kölcsönvett Gyurcsó Ádám a Puskás Akadémia FC hivatalos honlapjának mesélt a Horvátországban történtekről, illetve a 2019–2020-as idényre szóló terveiről. A 28 éves labdarúgó elárulta, bár továbbra sem érti, miért nem számolt 70 percnyi játék után többé vele a spliti edzője, továbblépett a kérdésen és abban bízik, a PAFC-ból képes lesz visszaverekedni magát a magyar labdarúgó-válogatottba is.

Feczkó Tamás: Tökéletes célfutball, sorsfordító lehet a siker

A labdarúgó NB I hatodik fordulójának mestermérlegei.

NB I: Vanecek duplázott, a Puskás megverte a Kaposvárt

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát.

Vanecek duplája döntött Felcsúton, újra kikapott a Kaposvár

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Puskás Akadémia David Vanecek két góljával hazai pályán biztosan legyőzte a Kaposvárt. Hiába volt az első félidőben az újonc veszélyesebb a kapura, a cseh csatár szünet után három perc alatt eldöntötte a három pont sorsát. A felcsútiak harmadik diadalukat aratták a bajnokságban, a Kaposvár pedig három pontjával továbbra is kieső helyen áll, sőt, visszacsúszott az utolsó pozícióba.

Öt éve nem kezdett így a Fehérvár, Honvéd-veréssel folytathatja

A magyar válogatott két vereséggel zárta szeptemberi mérkőzéseit, a rövid szünet után visszatér a labdarúgó NB I, méghozzá a 6. fordulóval. Már csak egy százszázalékos (és veretlen) csapat van a mezőnyben: a Mol Fehérvár FC, amely a Budapest Honvéddal vívja a forduló rangadóját. A Ferencváros Paksra látogat, az Újpest a Debrecent fogadja.

Játékossors: Pakson edz az FTC-ben nevelkedő szélső

A 22 esztendős szélső, Csilus Ádám a nyár óta szabadon igazolható, és bár NB I-es csapatnál készül, kérdés, hogyan alakul a jövője.

NB I: az Újpestnél folytatja a PAFC-tól távozó csatár – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpestnél folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó horvát támadó, Antonio Perosevic – adta hírül a fővárosi klub a hivatalos oldalán.

NB I: „Ideges vagyok! A kiesés ellen kell küzdenünk” – mestermérlegek

A labdarúgó NB I 5. fordulójának szombati meccsei után az Újpest–Honvéd (2–3) találkozó mestermérlegével már jelentkeztünk, most lássuk a többi szakember mérkőzés utáni értékelését is!