NB I: Puskás Akadémia–Mezőkövesd élőben az NSO-n!

A labdarúgó NB I 29. fordulójában Puskás Akadémia–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Nyolc pont, de még nem bajnoki labda: elbukhatja innen az aranyat az FTC?

A bajnoki címért folytatott versenyfutás szempontjából döntő fontosságú lehet a 29. forduló a labdarúgó NB I-ben, melynek rangadóján a Ferencváros a Mol Vidi FC-t fogadja. Természetesen harangozónk fókuszpontjában is ez a mérkőzés áll.

NB I: FTC–Vidi, FTC–Újpest, Puskás AFC–Honvéd – ami még hátravan

Ahogy azt a 12 csapatos labdarúgó NB I-ben már megszokhattuk, ezúttal is nagyon szoros hajrá várható az utolsó öt fordulóban, és jelenleg úgy fest, mindegyik csapat drukkereinek van még miért izgulniuk. A 6–12. helyezett csapatok bármelyike kieshet, a 3–5. helyezettek a nemzetközi kupaindulást érő bronzéremért harcolnak, míg a Ferencváros, Vidi kettős a bajnoki címért. Lássuk, hogy az egyes csatákban milyen meccsek várnak még az érdekeltekre.

Videó: Kassai nem adta meg a Paks szabályos gólját a Puskás Akadémia ellen

Kassai Viktor játékvezető és segítőjének rossz döntése is közrejátszott abban, hogy gól nélküli döntetlennel zárult a Paks–Puskás Akadémia mérkőzés a labdarúgó NB I 28. fordulójában. Íme, a végeredményt befolyásoló hiba!

NB I: nem született gól a Paks–Puskás Akadémia meccsen

A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Paks hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Puskás Akadémiával.

Unalomba fulladt: gól nélküli döntetlen a Paks–PAFC meccsen

Eldől, hogy a csúcsrangadón lesz-e „bajnoki labdája” az FTC-nek

A 28. fordulót rendezik meg a labdarúgó NB I-ben, és eldől, hogy lesz-e „meccslabdája” a következő körben a bajnoki címért vívott küzdelemben a Ferencvárosnak. Az FTC Mezőkövesden játszik, míg üldözője, a Mol Vidi FC az Újpesttel csap össze – ha a Fradi nyer, a Vidi pedig nem, akkor a jövő heti csúcsrangadón a bajnoki cím sorsa is eldőlhet.

Komjáti: Remélem, a játékosok is átérzik, milyen helyzetben vagyunk

Nem keres mentségeket, az összefogásban hisz a kiesés ellen küzdő Puskás Akadémia tapasztalt edzője, Komjáti András, aki már szombaton frissebben futballozó csapatot szeretne látni.

PAFC: szerződést hosszabbított a felcsútiak kapusa

Két évvel meghosszabbította a szerződését az NB I-es Puskás Akadémia labdarúgócsapatával Hegedüs Lajos, a felcsúti klub kapusa – adta hírül az egyesület hivatalos honlapja.

A PAFC új edzője egy csapatot egyszer már bent tartott az NB I-ben

A labdarúgó NB I aktuális fordulójára visszapillantó cikkünkben ezúttal a hét döntése, vagyis a Puskás Akadémiánál történt edzőváltás, Radoki János menesztése és Komjáti András megbízása kerül a fókuszba. Komjátinak 2010 után kellene ismét benntartania egy csapatot az NB I-ben. Emellett szót ejtünk a sokakat meglepő újpesti büntetőről, a ferencvárosi Bőle Lukács sikerélményéről, a születésnapos, debreceni Ferenczi János góljairól valamint a kispesti Batik Bence és a fehérvári Armin Hodzic elsőre ijesztőnek tűnő találkozásáról.

Puskás Akadémia: a hétvégi vereség után felmentették Radoki Jánost

A Puskás Akadémia FC vezetősége a Kisvárda elleni vereséget követően felmentette vezetőedzői pozíciójából Radoki Jánost.

NB I: négy góllal nyert a Kisvárda Felcsúton

Miután kiállították Sós Bencét, Gosztonyi és Grozav már az első félidőben megszerezte a vezetést a Kisvárdának a PAFC ellen az NB I 27. fordulójában, majd a folytatásban a vendégek Melnik góljával és Horváth Zoltán tizenegyesével feltették az i-re a pontot.

Négygólos győzelmet aratott a Kisvárda Felcsúton

Miután kiállították Sós Bencét, Gosztonyi és Grozav még az első félidőben megszerezte a vezetést a Kisvárdának a PAFC ellen az NB I 27. fordulójában, majd a folytatásban a vendégek Melnik góljával és Horváth Zoltán tizenegyesével feltették az i-re a pontot.

Ismét fricskázhat egyet a Fradi-bosszantó Paks

A 27. fordulóra kerül sor a labdarúgó NB I-ben. A Ferencváros a Paksot fogadja – a közelmúltban a tolnaiakkal általában nehéz dolga volt a Groupama Arénában –, míg üldözője, az épp a Fradit a hét közben a Magyar Kupából kiejtő Mol Vidi FC a Budapest Honvédhoz látogat.

MK: „A Honvéd ellen szeretnék bizonyítani” – teljesül a kispesti nevelés álma

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Soroksár tizenegyespárbajban kiejtette a Puskás Akadémia FC-t, így bejutott a legjobb négy közé. A találkozó után két soroksári hőssel, a kapus Kovács Dániellel és a gólszerző Lőrinczy Attilával beszélgetett az NSO Tv stábja.

MK: így ünnepelték Lipcsei Péterék a Puskás Akadémia kiejtését – videó

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Soroksár tizenegyespárbaj után kiejtette a Puskás Akadémia FC-t. A találkozó után így ünnepeltek Lipcsei Péterék.

MK: Lipcsei ezt kérte játékosaitól a PAFC ellen a 11-esek előtt

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Soroksár tizenegyespárbaj után kiejtette a Puskás Akadémia FC-t, így bejutott a legjobb négy közé. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

MK: tizenegyesekkel búcsúzott a Puskás Akadémia Soroksáron

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Puskás Akadémia FC a hazai pályán elért 1–1-es döntetlent követően Soroksáron is 1–1-re állt a rendes játékidő leteltét követően, és miután a kétszer 15 perces hosszabbításban nem esett újabb gól, tizenegyesek döntöttek a továbbjutásról: itt a 7. párban Benedik Mioc hibázott, így a Soroksár legyőzte a tavalyi döntőst, és a Debrecen keddi továbbjutása után biztosította helyét a legjobb négy között.

PAFC: a szombathelyi vereség után oda a csapat szabadnapja

Radoki János, a Puskás Akadémia vezetőedzője megbüntette csapatát, miután az 3–0-s vereséget szenvedett a Szombathelyi Haladástól. A tréner az M4 Sport kamerája előtt jelentette ki, bár az eredeti tervek szerint vasárnap szabadnapot kaptak volna a játékosok, ez elmarad, mert teljesítményük alapján már szombaton kivettek egy pihenőnapot…