MU: igaza van? Scholes keményen nekiment Pogbának

Nem óvatoskodott a szavakkal a Burnley elleni vereség (0–2) után Paul Scholes, a Manchester United korábbi játékosa. A klubikon leginkább a sérült Paul Pogbának ment neki, aki pályára sem lépett a találkozón – ám a 45 éves angol úgy gondolja, az ő visszatérte sem segít majd a szenvedő MU-n.

Liverpool: újabb fontos győzelem, újabb klubrekord!

Az éllovas Liverpool 2–1-re nyert a jó erőkből álló Wolverhampton otthonában az angol Premier League 24. fordulójának záró mérkőzésén.

PL: a Burnley az Old Traffordon tréfálta meg az MU-t

A Manchester United hazai pályán 2–0-ra kikapott a Burnleytől az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában.

PL: vezéráldozattal járt a Leicester sikere; nyert a Spurs

A Leicester City 4–1-re legyőzte a West Hamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában. Nyert a Tottenham is, José Mourinho alakulata a Norwich ellen diadalmaskodott 2–1-re.

MU: 30 millió fontot ajánlott a klub egy 16 éves középpályásért

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester United 30 millió fontos ajánlatot tett a Birmingham City 16 éves középpályásáért, Jude Bellinghamért.

Videó: a 94. percben gólt ollózott, majd a 95. percben egyenlített a védő

Nem akármilyen utolsó perceket élhetett át az Everton–Newcastle Premier League-mérkőzésen a vendégek védője, Florian Lejeune. A 28 éves játékos minden bizonnyal élete meccsét játszotta, még úgy is, hogy csak a 70. percben állt be csereként: a 94. percben 2–0-s állásnál ollózós góljával szépített, majd egy percre rá, a 95. percben szöglet utáni kavarodásban egyenlített, és pontot mentett csapatának.

PL: a Chelsea óriási lehetőséget szalasztott el az Arsenal ellen

Az angol labdarúgó Premier League 24. fordulójának kedd esti presztízsmérkőzésén a több mint egy félidőt emberelőnyben játszó Chelsea nem tudta legyőzni az Arsenalt: az „ágyúsok” mindkét lövéséből gól lett, így a vége 2–2!

PL: Agüero döntött, kiszenvedte a Man. City az újonc ellen

A Manchester City idegenben 1–0-ra legyőzte a Sheffield Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában.

Két lövésből két gól, pontot csent az Arsenal a Chelsea otthonából!

PL: a Tottenham korábbi tehetsége visszatért Angliába

A Newcastle az idény végéig kölcsönvette Nabil Bentalebet a Schalkétól – jelentette be az angol csapat. Az algériai válogatott futballista három és fél év után tér vissza a Premier League-be.

Légiósok: Nikolics a Premier League-ben?! – „Dolgozunk rajta!”

Angol sajtóértesülés szerint a Premier League-ben szereplő Crystal Palace is érdeklődik a jelenleg szabadon igazolható magyar válogatott labdarúgó, Nikolics Nemanja iránt. A csatár menedzsere, Filipovics Vladan annyit megerősített a Nemzeti Sport Online megkeresésére, hogy van érdeklődés európai topligákból, és dolgoznak rajta, hogy eljussanak szerződéskötésig. A játékosügynök csapatneveket nem említett.

PL: sérülés miatt véget ért a holland válogatott szélső idénye

Ebben az idényben már nem léphet pályára Jetro Willems, a Premier League-ben szereplő Newcastle labdarúgója.

PL: gólpassza után óriásit sprintelt Alisson – videó

Mint arról beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában a listavezető Liverpool hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet. A mérkőzés 93. percben Alisson kirúgása után Mohamed Szalah lőtt gólt, a brazil kapus pedig nem fogta vissza magát, óriásit sprintelt, hogy együtt ünnepelhessen a gólszerzővel.

PL: Van Dijk és Szalah góljaival legyőzte a Liverpool a Unitedet

Az angol élvonal 23. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén a listavezető Liverpool 2–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet, s ezzel 16 pontra nőtt az előnye a tabellán a második Manchester City előtt.

PL: Van Dijk fejesét nem tudta megállítani De Gea – videó

A Liverpool holland középhátvédje, Virgil van Dijk fejes góljával szerezte meg a vezetést a Premier League éllovasa a Manchester United ellen a forduló rangadóján. A manchesteriek kapusának, David de Geának esélye sem volt.

Van Dijk bólintott, Szalah gurított – a Pool az MU-t is kipipálhatta

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában a Liverpool Virgil van Dijk fejesével és Mohamed Szalah gurításával 2–0-ra legyőzte otthon a Manchester Unitedet.

PL: Vardy büntetőt rontott, kikapott a Leicester City

A Burnley 2–1-re legyőzte a Leicester Cityt az angol bajnokság 23. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

PL: túl nagy volt az öröm – a legrosszabb helyen találták el a szurkolót

Mint arról korábban beszámoltunk, a Newcastle United egy 94. percben szerzett góllal 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t a Premier League 23. fordulójának szombati játéknapján. A hazaiak a találatát talán csak egyetlen Newcastle-drukker nem tudta ünnepelni önfeledtül, hiszen Matt Ritchie a gólöröm közben a szögletzászlóval a legrosszabb helyen eltalálta.

PL: piros lapot ért a védő bravúros védése – videó

Mint arról beszámoltunk, a Norwich hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Bournemoutht az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában. A három pontot érő gólt Teemu Pukki szerezte tizenegyesből – a büntetőt nem mindennapi szabálytalanság előzte meg…

PL: a Newcastle 94. perces góllal legyőzte a Chelsea-t

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában a Newcastle United hazai pályán Isaac Hayden 94. perces góljával 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t.