?>
Arsenal: Mélységesen csalódott vagyok – a PL-keretből kimaradó Özil reagált

Mesut Özil elkeseredett. Az angol élvonalbeli Arsenal 32 éves világbajnok labdarúgója az Instagram-oldalán reagált arra, hogy nem került be a londoni gárda Premier League-keretébe.

PL: rég visszavonult, erre most bekerült a keretbe Petr Cech

Az angol élvonalbeli futballcsapatoknak máig kellett leadniuk a végleges, 25 fős kereteket a bajnoki idényre. Ezt minden csapat meg is tette, és a Chelsea-nél rendesen meglepték a szurkolókat!

PL: vállsérülés miatt kidőlt a Leeds válogatott középpályása

Vállsérülés miatt hat hétig nem számíthat angol válogatott labdarúgójára, Kalvin Phillipsre a Premier League-ben szereplő Leeds United.

Arsenal: Özilt kitették a Premier Leage-keretből is

Az angol labdarúgó Premier League-ben szereplő Arsenal az Európa-liga keret után a PL-be nevezett játékosok közül is kitette a korábbi német válogatott támadót, Mesut Özilt, derül ki a német Sport1 írásából.

A PL legjobbjai (9.): már 16 évesen megmutatta, ő a bombagólok mestere – Wayne Rooney

A The Athletic munkatársai a 2020–2021-es angol labdarúgóidény rajtja előtt megválasztották a Premier League 1992 óta íródó történetének 60 legjobb futballistáját. A top 15-öt, a lista élmezőnyét a Nemzeti Sport Online-on is bemutatjuk, a 7. epizódban a 9. helyre rangsorolt Wayne Rooneyt, aki bárhonnan képes volt látványos gólt szerezni.

PL: egy gól döntött, a Leeds nem tudta meglepni a Wolvest

A Wolverhampton Wanderers 1–0-ra legyőzte a Leeds Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában.

PL: nem bírt az újonccal, nyeretlen maradt a Burnley

A Burnley 0–0-s döntetlent játszott a West Bromwich Albionnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában.

PL: „Ilyen a Premier League” – José Mourinho a West Ham feltámadásáról

Mint arról beszámoltunk, a West Ham United elképesztő hajrával, háromgólos hátrányból mentett egy pontot a Tottenham Hotspur vendégekért. A találkozó viszont nem csak erről, hanem Manuel Lanzini elképesztő egyenlítő góljáról is emlékezetes marad. José Mourinho, a Spurs menedzsere azonban inkább csapata teljesítményéről beszélt.

Liverpool: „Visszatérek” – Van Dijk üzent a sérülése után

A szombati, Everton elleni bajnoki mérkőzésen (2–2) súlyos térdsérülést szenvedő Virgil van Dijk üzent a szurkolóknak, miután bebizonyosodott, hogy hosszú időre a partvonalon túlra kényszerül.

PL: Barkley a 91. percben döntött, újra nyert az Aston Villa

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának vasárnapi játéknapján az Aston Villa Ross Barkley 91. percben szerzett góljával 1–0-ra nyert a Leicester City vendégeként, így a birminghami együttesnek – egyedüliként – továbbra is hibátlan a mérlege a Premier League-ben.

Videó: hatalmas bomba a 94. percben, ezzel egyenlített a WHU

Aki megnézte a Tottenham–West Ham United angol bajnoki mérkőzés utolsó 15 percét, vélhetően gyakran ugrált fel a kanapéról, ugyanis hiába vezetett 3–0-ra több mint 70 percig a Spurs, a 82. és a 94. perc között esett három góllal egyenlítettek a kelet-londoniak. Az egyenlítő találat ráadásul egy hatalmas bombagól formájában érkezett, Manuel Lanzini a 94. percben pókhálózta ki a bal felső sarkot.

PL: a Spurs 3–0-ra vezetett, mégsem tudta legyőzni a West Hamet

A West Ham United óriási mélységből kapaszkodott vissza és végül a 94. percben született bombasztikus Manuel Lanzini-góllal 3–3-as döntetlent játszott a Tottenham otthonában.

Liverpool: tényleg nagy a baj, Van Dijket napokon belül megműtik

A Liverpool a hivatalos honlapján jelentette be: műteni kell az Everton ellen megsérült Virgil van Dijk térdét. A holland védő visszatérésére nem tűzött ki várható időpontot az angol bajnokság címvédője – egyszerűen csak annyit írnak, remélik, olyan hamar visszatérhet a rehabilitációt követően, amilyen hamar csak lehet.

PL: Mitrovics egy büntetőt kihagyott, egyet összehozott, iksz a Sheffield–Fulhamen

Az első győzelem továbbra is várat magára, az első pont viszont megvan – mind a Fulham, mind a Sheffield United számára. A két csapat Sheffieldben játszott 1–1-es döntetlent egymással az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában.

PL: a korábbi MU- és Arsenal-támadónak új csapata van – hivatalos

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szerelő Brighton szerződtette a Manchester United és az Arsenal korábbi csatárát, Danny Welbecket.

Man. City: kritizálták Agüerót, amiért megfogta a női partjelző vállát – videó

Mint ismeretes, a Manchester City 1–0-ra legyőzte az Arsenalt szombat este a Premier League 5. fordulójában. A mérkőzésen Sergio Agüero hozzáért Sian Massey-Ellis női partjelzőhöz, ez sokaknak nem tetszett. A kritikák ellenére Pep Guardiola menedzser kiállt az argentin világsztár mellett.

Feltámadt a hajrára a Manchester United, négy góllal zárt

Az angol labdarúgó Premier League-ben a Newcastle United 4–1-re kikapott odahaza a Manchester Unitedtől.

PL: a Manchester City nyerte meg a szombat esti rangadót

Az angol labdarúgó Premier League 5. fordulójának szombat esti rangadóján a Manchester City Raheem Sterling góljával 1–0-ra legyőzte az Arsenalt az Etihad Stadionban.

Sterling döntött, a Manchester City legyőzte az Arsenalt

PL: őrült döntetlen, kétszer is kiegyenlített a Chelsea ellen a Southampton

Az angol labdarúgó-élvonal (Premier League) 5. fordulójában a Chelsea hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Southamptonnal. A vendégek kétszer is egyenlíteni tudtak a mérkőzésen.