Női kosár NB I: tízszeres magyar bajnokot neveztek ki edzőnek Győrben

A női élvonalban szereplő Uni Győr – Mély-Út szerda délelőtt bejelentette, hogy Iványi Dalma lett az együttes vezetőedzője, aki három plusz két évre írt alá a Rába-partiakhoz.

Női kosár NB I: a Sopronnak nem jelentett gondot a Vasas

A női kosárlabda NB I-ben az Atomerőmű Szekszárd 91–63-ra kiütötte az ELTE BEAC Újbudát, míg a ZTE hazai pályán 92–79-re győzött a PINKK-Pécsi ellen. A Sopron Basket idegenben mért 86–52-es csapást a Vasasra, a PEAC-Pécs pedig 76–66-ra nyert a VBW CEKK Cegléd otthonában.

Női kosár NB I: meglepő sikert aratott a PINKK idegenben

Már az első negyedben ráijesztett vendéglátójára a PINKK, a hajrában pedig egyértelműen uralta a játékot, és meglepetésre 77–68-ra legyőzte a TFSE-MTK-t a női kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati mérkőzésén.

Női kosár NB I: a Szekszárd simán felülmúlta a PINKK-et

Érvényesítette a papírformát a Szekszárd a sereghajtó PINKK ellen a női kosárlabda NB I pénteki játéknapján: a tolnaiak 85–71-re megnyerték a mérkőzést, amelyet – mivel a hétvégi Hepp-kupán házigazda PINKK feladta a pályaválasztói jogot – Szekszárdon rendeztek meg.

Női kosár NB I: 100 pont felett a Sopron; itt az első PINKK-siker

Noha a második negyedet meglepetésre a TFSE-MTK nyerte meg, a címvédő Sopron száz pont fölé jutva, nagy különbséggel (105–73) győzte le fővárosi vendégét a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A DVTK hazai pályán fölényes sikert aratott a Győr felett, a ZTE több mint harminc pontot vert a Ceglédre, míg a délutáni meccsen az eddig nyeretlen PINKK-Pécs hosszabbítás után győzött a BEAC otthonában.

Női kosár NB I: a PINKK és a PEAC is kikapott a fővárosban

A PEAC és a sereghajtó PINKK csapata is kikapott a fővárosban a női kosárlabda NB I alapszakaszában.

Női kosár NB I: Miskolcon is kikapott a PINKK

Magabiztos, 88–61-es győzelmet aratott az Aluinvent DVTK a PINKK Pécs ellen a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján a 9. fordulóból elhalasztott találkozón.

Női kosár NB I: a TF meglepte a Győrt, a rangadó a DVTK-é

Továbbra is százszázalékos a Sopron a női kosárlabda-bajnokságban: a címvédő szombaton hazai pályán 95–60-ra legyőzte a Vasast. A TFSE-MTK hazai pályán meglepetésre 70–62-re legyőzte a Győrt, a Zalaegerszeg 30 ponttal nyert az egyelőre nyeretlen PINKK-Pécs otthonában, a Szekszárd odahaza 38-cal verte meg a BEAC-ot, míg a DVTK nagy csatában gyűrte le a Csatát a 8. forduló szombati rangadóján.

Női kosár NB I: a Csata 32 ponttal verte meg a sereghajtót

A sereghajtó PINKK-Pécsi 424 csapata hetedik mérkőzését is elveszítette a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. A baranyaiak ezúttal a vendég NKE-FCSM Csata együttesétől kaptak ki.

Női kosár NB I: fölényesen nyert otthon a Győr és a Sopron

A női kosárlabda NB I szombati játéknapjának első mérkőzésén a pécsiek a TFSE-MTK-t fogadták. Az első félidőben úgy nézett ki, végig kiélezett lesz a találkozó, ám magabiztos vendégsiker született.

Női kosár NB I: az MTK otthon, az Újbuda idegenben nyert

Az MTK Budapest három ponttal, 66–63-ra nyert a vendég PINKK Pécs ellen szombaton a női kosárlabda NB I rájátszásában, az ELTE BEAC Újbuda pedig idegenben győzte le 86–78-ra a Vasas Akadémiát.

Női kosár NB I: pécsi győzelemmel zárta az alapszakaszt a Győr

A Győr 79–53-ra győzött a PINKK vendégeként a női kosárlabda NB I pénteki találkozóján a Kozármislenyi Sportcsarnokban. Ezzel a két csapat számára véget ért az alapszakasz, a Győr a negyeddöntőbe jutott, a PINKK a kiesés elkerüléséért játszik.

Női kosár NB I: a PEAC nyerte meg a pécsi derbit

A PEAC-Pécs házigazdaként 26 ponttal legyőzte a PINKK-Pécs csapatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki mérkőzésén.

Női kosár NB I: a Győr simán nyert; DVTK-siker a rangadón

A Győr 74–61-re legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Diósgyőri VTK öt ponttal nyert a Szekszárd vendégeként, sikerével pedig éppen legyőzött riválisát megelőzve feljött a második helyre.

Női kosár NB I: az MTK másodszor is legyőzte a pécsieket

A női kosárlabda NB I 18. fordulójában az MTK Budapest idegenben 63–56-ra legyőzte a PINKK-Pécsi 424-et.

Női kosár NB I: a ceglédiek ellátták a pécsiek baját

A női kosárlabda NB I-ben a Cegléd a 24 pontig jutó Danielle Hamilton-Carter vezérletével hazai pályán 84–70-re legyőzte a PINKK-Pécsi 424-et.

Női kosár NB I: kiütötte a Szekszárdot a Sopron

A bajnoki címvédő és listavezető Sopron hazai pályán kiütéses, 34 pontos győzelmet aratott az előző idényben döntős, jelenleg harmadik helyezett Szekszárd felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Női kosár NB I: kikapott a Vasas Szekszárdon

A tabellán második és az előző idényben Magyar Kupa-győztes Szekszárd csaknem 30 ponttal bizonyult jobbnak a vendég Vasasnál a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Női kosár NB I: sima pécsi győzelem a fővárosban

A PEAC 86–74-re győzött az MTK vendégeként a női kosárlabda NB I 13. fordulójának szombati játéknapján. A másik párharcban a Vasas megszorongatta a PINKK-et, de ott is baranyai siker született.

Női kosár NB I: a PINKK és a Vasas jutott egyről a kettőre

A PINKK-Pécsi 424 megverte hazai pályán az előzőleg szintén 1–5-ös mérlegnél tartó ELTE BEAC Újbudát a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Vasas és az MTK egyaránt 1–4-es mutatóval várta az egymás elleni összecsapást, s a piros-kék gárda szerezte meg az idénybeli második győzelmét.