?>
Női kosár NB I: karanténban a PEAC-Pécs, elmarad a meccse

A vasárnapi PEAC-Pécs–TFSE-MTK bajnoki mérkőzés elhalasztását kellett kérnie a pécsi csapatnak a koronavírus-járvány miatt. Csirke Ferenc együttese karanténba vonult.

Női kosár NB I: otthon győzött a PEAC és a TFSE-MTK, idegenben a Csata

Három mérkőzést játszottak a női NB I szombati játéknapján. A PEAC-Pécs az Újbuda–BEAC ellen 65–59-re, a TFSE-MTK a PINKK Pécsi 424 ellen 76–63-ra, a Ludovika FCSM Csata pedig az Aluinvent DVTK Miskolc ellen 79–73-ra nyert.

Női kosár NB I: a Szekszárd és a Sopron Basket is sikerrel nyitott

A Sopron Basket 82–62-re legyőzte a Ludovika-FCSM Csatát a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Női kosár NB I: lett válogatott játékost igazolt a PEAC-Pécs

A lett válogatott Paula Strautmane a PEAC-Pécs női kosárlabdacsapatában folytatja pályafutását.

Női kosár: Nehéz volt meghozni a döntést arról, hogy távozom – Kiss Virág

Helyi kötődésű játékosokra építi keretét a PEAC-Pécs, a Szekszárdról visszatérő Kiss Virág szerint szép eredményeket érhetnek el.

Női kosár NB I: Csirke Ferenc lett a PEAC-Pécs vezetőedzője

A férfi kosárlabda NB I-ben 2019-ben a PVSK-val bajnoki bronzérmes, a 3x3-as férfiválogatottat irányító Csirke Ferenc lett a női élvonalban szereplő PEAC-Pécs vezetőedzője.

Női röplabda: együttműködési megállapodás a Pécs és a Kaposvár között

Ünnepélyes keretek között kötött együttműködési megállapodást pénteken a Pécsi Tudományegyetem Kancelláriáján a PEAC női röplabdaszakosztálya az 1. MCM-Diamant Kaposvári Női Röplabda Clubbal és a Kaposvári Röplabda Akadémiával.

Női kosár NB I: kiütéses szekszárdi siker Győrben

A Szekszárd a Győr otthonában, a DVTK pedig hazai pályán a PEAC-Pécs ellen nyert a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár NB I: visszavágott egyetlen legyőzőjének a Sopron

A Sopron Basket hazai pályán 72–55-re legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I 20. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. A bajnoki idénybeli egyetlen legyőzőjük elleni sikerrel a soproniak biztossá tették, hogy az első helyen zárják az alapszakaszt.

Női kosár NB I: a Sopronnak nem jelentett gondot a Vasas

A női kosárlabda NB I-ben az Atomerőmű Szekszárd 91–63-ra kiütötte az ELTE BEAC Újbudát, míg a ZTE hazai pályán 92–79-re győzött a PINKK-Pécsi ellen. A Sopron Basket idegenben mért 86–52-es csapást a Vasasra, a PEAC-Pécs pedig 76–66-ra nyert a VBW CEKK Cegléd otthonában.

Női kosár NB I: utcára nyílik a kocsmaajtó – másodszor nyert a BEAC

A címvédő Sopron 76–62-re legyőzte a Zalaegerszeget a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. Az NKE-FCSM Csata házigazdaként 79–70-re legyőzte a PEAC-Pécset, míg az ELTE BEAC Újbuda meglepetésre megverte a Győrt.

Női kosár NB I: rangadót nyert Szekszárdon a DVTK

A női kosárlabda NB I vasárnapi rangadóján a DVTK öt ponttal (84–79) nyert az Atomerőmű KSC Szekszárd vendégeként, így riválisát megelőzve feljött a harmadik helyre a tabellán. A PEAC-Pécs odahaza simán elintézte a Győrt.

Női kosár NB I: vendégként nyert a Szekszárd

A Szekszárd 89–77-re nyert a PEAC-Pécs otthonában a női kosárlabda NB I alapszakaszának keddi mérkőzésén.

Női kosár NB I: a PINKK és a PEAC is kikapott a fővárosban

A PEAC és a sereghajtó PINKK csapata is kikapott a fővárosban a női kosárlabda NB I alapszakaszában.

Női kosár NB I: a Győr kikapott a Vasastól, majd elküldte edzőjét

A Vasas hazai pályán meglepetésre egy ponttal, 75–74-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda NB I 12. fordulójának szombati játéknapján. A Szekszárd remek második félidei játékával győzött a ZTE vendégeként, a Cegléd, ha nem is könnyen, de legyűrte a még nyeretlen PINKK-et, míg a kora délutáni mérkőzésen a PEAC döcögősen kezdett, de még az első negyedben fordított egy 14–0-s rohammal a BEAC otthonában.

Női kosár NB I: a DVTK kiütötte idegenben a Pécset

A női kosárlabda NB I 11. fordulójában a DVTK 95–63-ra legyőzte a Pécset.

Női kosár Ek: a Pécs és a DVTK is vereséggel zárta a csoportkört

A spanyol La Seu 71–55-re legyőzte az PEAC-Pécset a női kosárlabda Európa-kupa H-csoportjának 6. fordulójában. Ugyanebben a négyesben a DVTK 81–66-ra kikapott a francia Landes-tól.

Női kosár Ek: esélye sem volt a Győrnek a Salamanca ellen

A spanyol Salamanca 67–35-re legyőzte az Uni Győrt a női kosárlabda Európa-kupa F-csoportjának 6. fordulójában.

Női kosár NB I: váratlan PEAC-siker a Sopron ellen

A PEAC-Pécs elvette a Sopron veretlenségét a női kosárlabda NB I-ben: a remek harmadik negyedet produkáló pécsiek hazai pályán 83–77-re verték a címvédőt a 9. forduló vasárnapi játéknapján.

Női kosár NB I: a Pécs otthon győzte le a Ceglédet

A PEAC-Pécs hazai pályán 70–62-re legyőzte a Ceglédet a női kosárlabda NB I pénteki játéknapján.