?>
NB II: ötöt vágott Csákváron a Csaba, négyet a DEAC-nak a Vasas

A Békéscsaba és a Vasas is gólgazdag mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot  a labdarúgó NB II 12. fordulójában. A lila-fehérek öt perc alatt elért három találatukkal 5–3-ra megverték idegenben a sereghajtó Csákvárt, míg a piros-kékek az újonc DEAC-ot múlták felül 4–1-re az Illovszky-stadionban. A véghajrában elért góllal tudott nyerni a Pécs Szolnokon, akárcsak a Szeged otthon az Ajka ellen. Nem született gól a Gyirmót és a Kaposvár kisalföldi összecsapásán.

Hajrában lőtt góllal nyert az újonc Szolnokon

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a Szolnoki MÁV a szintén jól szereplő PMFC-t látta vendégül. A találkozó a hajrában dőlt el, amikor Preklet Csaba fejese utat talált a hazai kapuba, így az abszolút ikszes mérkőzést 1–0-ra megnyerte az újonc.

NB II: négy játékos és négy stábtag koronavírusos Pécsett

A PMFC-t sem kíméli a koronavírus-járvány, a labdarúgó NB II-ben szereplő felnőttcsapatból négy játékos, illetve négy stábtag is elkapta a fertőzést – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: hátrányból nyert a Vasas és a Barcika, Győrben győzött a Szentlőrinc

Megszakadt a Vasas hatmeccses nyeretlenségi sorozata a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A piros-kékek 0–1-ről fordítottak a Szeged ellen, ugyancsak hátrányból szerzett három pontot a Kazincbarcika is a sereghajtó Csákvár ellen. Ez a borsodiak első győzelme az új stadionjukban. A játéknap két nagy meglepetése, hogy az újonc Szentlőrinc az ETO otthonában tudott győzni és a Gyirmót is vesztesen tért haza Ajkáról.

Megküzdött a három pontért a Pécs a Siófok ellen

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a NB III-ból feljutott csapatok közül eddig legjobban szereplő PMFC a Siófokot látta vendégül. A találkozó 32. percében Hegedűs első idénybeli találatával megszerezte a vezetést a hazaiaknak, s az előnyt már nem is engedte ki a kezéből a Pécs.

NB II: kupagyőztes középpályás érkezett az újonchoz

A 28 éves középpályás, Tölgyesi Viktor a labdarúgó NB II-ben újonc PMFC-nél folytatja pályafutását, míg a 23 esztendős Nikics Nemanja távozott a baranyaiaktól – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: Nagyszerű érzés volt újra itthon futballozni – Dzsudzsák

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC 3–1-re legyőzte a Pécsi MFC-t. A Lokiban 13 év után ismét pályára lépett Dzsudzsák Balázs, aki a 81. percben gólpasszt adott Kinyik Ákosnak. A válogatott szélső a lefújás után az M4 Sport kamerája előtt értékelte a történteket.

NB II: Dzsudzsák gólpasszal tért vissza, győzött a DVSC

A labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC 3–1-re legyőzte a Pécsi MFC-t. A Lokiban 13 év után ismét pályára lépett Dzsudzsák Balázs, aki a 81. percben gólpasszt adott Kinyik Ákosnak.

Dzsudzsák Balázs gólpasszal tért vissza, a DVSC legyőzte a PMFC-t

NB II: Dzsudzsák Balázs a kispadon a Pécs ellen – kezdők

A labdarúgó NB II 10. fordulójának záró mérkőzésén a listavezető Debreceni VSC a Pécsi MFC-t fogadja. Kondás Elemér a kispadra nevezte a Lokihoz visszatérő Dzsudzsák Balázst, míg a pécsiek új igazolása, Bajner Bálint nem került be a keretbe.

A Budaörs három ponttal távozott Pécsről

Hiába tett meg mindent az egyenlítés érdekében a PMFC a szurkolói előtt, nem tudta bevenni a Budaörs kapuját, amely így az NB II 9. fordulójában egy büntetőből szerzett góllal az összes pontot elvitte.

A Siófok a hajrában egyenlített az Ajka otthonában

Több helyzete volt az FC Ajkának, mégsem tudta legyőzni a vendég Siófokot szerdán a labdarúgó NB II-ben. A hazaiak bánhatják az elpuskázott lehetőségeket, mert a hajrában a Balaton-partiak megbüntettek egy védelmi kihagyást.

Labdarúgás: 60 éves a 29-szeres válogatott Róth Antal

Betöltötte hatvanadik életévét Róth Antal, a Pécsi MSC és a Feyenoord korábbi nagyszerű labdarúgója, aki 29 alkalommal öltötte magára a felnőtt magyar válogatott mezét.

Öt góllal nyert az ETO Barcikán, gólgazdag Loki-siker az Ajka ellen

Az ETO és Loki is öt góllal terhelte meg ellenfele hálóját a labdarúgó NB II 8. fordulójában. A győriek gól nélküli első félidő után a második játékrészben ötször találtak be idegenben a Barcikának, míg a DVSC gólzáporos meccsen verte meg az Ajkát. A délutáni programban három csapatnál is új edző irányított, és mindegyikük – a Kaposvár, a már említett ETO és a Békéscsaba – is győztesen jött le a pályáról. A forduló zárásaként a Vasas kikapott a Siófok otthonában, így nem sikerült Schindler Szabolcs bemutatkozása az angyalföldiek kispadján.

NB II: idegenben ütötte ki az ETO a Barcikát, otthon kapott ki a Szolnok

Kiütéses, 5–0-s idegenbeli diadallal debütált az ETO kispadján Csató Sándor. A győriek Kazincbarcikáról vitték haza a három pontot. A Gyirmót fölényesen verte meg az újonc DEAC-ot, míg a Békéscsaba a megbízott szakmai vezető, Pásztor József irányításával a Nyíregyházánál bizonyult jobbnak. Meglepetésre Szolnokon tudott nyerni a Szeged, Csábi József együttesének 2020-ban tétmeccsen ez volt az első hazai veresége. Sorrendben ötödik meccsén őrizte meg kapuját a góltól az újonc Pécs, amely ezúttal Szombathelyen vendégszerepelt és gyűjtött be egy pontot.

Harcos döntetlen Szombathelyen

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a Szombathelyi Haladás sok helyzetet hozó találkozón gól nélküli döntetlenre végzett a Péccsel.

NB II: a Budaörs ötöt vágott Ajkán, három kiállítás a baranyai derbin

A Budaörs fölényes ajkai győzelme volt a labdarúgó NB II 7. fordulójának legnagyobb meglepetése. A forduló előtt sereghajtó Szeged 0–1-es hátrányból felállva verte meg a Siófokot, a Pécs pedig úgy hozta a baranyai rangadót a Szentlőrinccel szemben, hogy közel fél órát tíz emberrel játszott. Három forduló után győzött ismét a Nyíregyháza, a Kaposvár pedig nem bírt otthon a Haladással, amely a hajrában büntetőt hibázott.

A Budaörs idegenben ütötte ki az Ajkát, hátrányból nyert a Szeged

A szombati Vasas–Debreceni VSC (1–1) rangadó után vasárnap kilenc mérkőzést játszottak a labdarúgó NB II 7. fordulójában. A legváratlanabb eredmény a Budaörs kiütéses diadala volt Ajkán, a forduló előtt sereghajtó Szeged pedig hátrányból felállva gyűrte le a Siófokot. Hiába vezetett egy félidő után két góllal az ETO Debrecenben, szünet után fordítottak az újonc egyetemisták, a győriek pedig kilenc emberrel fejezték be az összecsapást. A mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon lépett fel, és győztesen távozott. Az esti programban Pécsen megyei rangadót játszottak, melyen a hazaiak úgy nyertek 2–0-ra a Szentlőrinc ellen, hogy közel félórát emberhátrányban játszottak.

A Pécs nyerte meg a kiállításokkal tarkított baranyai derbit

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Pécsi MFC vendége a szintén újonc és szintén baranyai Szentlőrinc volt. A mérkőzés második felében elszabadultak az indulatok, a játékvezető háromszor is felmutatta a piros lapot – a hazaiak meg 2–0-ra nyertek.

NB II: Garami szerint tehetségekből napjainkban sincs hiány

A huszonhét év után ismét a pécsi futballért dolgozó szakember szerint tehetségekből napjainkban sincs hiány.