NHL: simán győzött a Penguins és a Senators is

Két találkozót rendeztek péntek éjjel az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszában, s ezeken egyaránt magabiztos hazai győzelem született.

NHL: ismét kikapott a nyugati éllovas, csak a Boston nyert hazai pályán

Némi meglepetésre hazai pályán hosszabbításos vereséget szenvedett a Nyugati főcsoport élén álló Edmonton Oilers a sikerével az 5. helyre felkapaszkodó Arizona Coyotestól az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A New York Rangers az Ottawa Senatorstól, a keleten utolsó Detroit Red Wings a Nashville Predatorstól szenvedett súlyos vereséget saját közönsége előtt.

NHL: a Tampa Bay utolsó perces góllal verte meg Crosbyékat

A Tampa Bay Lightning 57 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Victor Hedman révén emberelőnyből szerezte meg a győztes gólt a vendég Pittsburgh Penguins ellen (3–2) az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

NHL: a címvédő Blues vereségével indult az új idény

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban kezdetét vette az NHL 2019–2020-as idénye – az új kiírás a címvédő St. Louis Blues vereségével indult, melyet a két szezonnal ezelőtt bajnok Washington Capitals győzött le hosszabbításban 3–2-re.

NHL: az Ottawa nyerte a rossz formában lévő csapatok csatáját

Az Ottawa Senators nyeretlenül megvívott nyolc mérkőzés után győzött az észak-amerikai jégkorongbajnokságban (NHL).

NHL: sorozatban nyolcadszor kapott ki a Senators és a Ducks

Sorozatban nyolcadik vereségét szenvedte el az Ottawa Senators, az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legrosszabb mutatójú csapatát ezúttal a Carolina Hurricanes győzte le. Egymás után nyolcadszor veszített az Anaheim Ducks is, amelyet saját közönsége előtt iskolázott le az Edmonton Oilers.

NHL: nyolcat vágott a Canucks, ilyen kilenc éve nem történt

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján magabiztosan nyert a Vancouver Canucks, míg Joe Thornton vereséggel jubilált az 1500. mérkőzésén.

NHL: zsinórban három Vegas-zakó, kiütéses Colorado-siker

Sorozatban a harmadik mérkőzését vesztette el a Vegas Golden Knights az NHL-ben, s az Ottawától elszenvedett veresége után négypontos hátrányba került a Vancouverben hosszabbítás után diadalmaskodó Nashville-lel szemben a Nyugati főcsoport első helyéért vívott harcban.

NHL: -11 fok, 34 ezer néző, három gól Ottawában

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján 11 mérkőzést rendeztek, melyből ötöt nyertek meg a vendégcsapatok.

NHL: „Hülyén hangzik, hogy a rák jobb emberré tehet, de így igaz”

A november a rák elleni harc ideje az NHL-ben, az Ottawa kapusa, Craig Anderson felesége, Nicholle tudja, miről ír, amikor a betegségről blogol.

NHL: az Ottawa kiütötte a Flamest, Ovecskinék ötöt vágtak

Az Ottawa Senators 6–0-ra győzött a Calgary Flames vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

NHL: nem tudta eldönteni a Pens a párharcot, jön a 7. meccs

Az Ottawa Senators 2–1-re legyőzte a címvédő Pittsburgh Penguinst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keleti főcsoportdöntőjének hatodik találkozóján, ezzel 3–3-ra egyenlített a párharcban, és jöhet a mindent eldöntő hetedik, ki-ki mérkőzés.

NHL: ez nagyon sima volt – a Pittsburgh átgázolt az Ottawán

A Pittsburgh Penguins saját közönsége előtt 7–0-ra megverte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportdöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel összesítésben 3–2-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NHL: bejött a kapuscsere, későn nyitott hajrát az Ottawa

A Pittsburgh Penguins 5–1-es veresége után 3–2-re nyert Ottawában, így kiegyenlítette a Keleti főcsoport döntőjének állását az NHL rájátszásában.

NHL: nagyon kikapott Ottawában a címvédő

Az első negyedben négy gólt szerzett, végül 5–1-es győzelmet aratott az Ottawa Senators jégkorongcsapata a címvédő Pittsburgh Penguins ellen az NHL Keleti főcsoportdöntőjének harmadik mérkőzésén.

NHL: életben maradt a Capitals, ismét előnyben a Senators

Életben tartotta továbbjutási reményeit a Washington Capitals jégkorongcsapata, amely a Keleti főcsoport elődöntőjének 5. mérkőzésén 4–2-re verte a címvédő Pittsburgh Penguinst az NHL legutóbbi játéknapján, ezzel 3–2-re szépített.

NHL: visszajött a Rangers a Senators elleni párharcba

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság rájátszásában a New York Rangers 4–1-re legyőzte az Ottawa Senatorst.

NHL: folytatódik a nashville-i csoda; szépített a Rangers

A Nashville Predators ismét nyert a St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) nyugati főcsoport-elődöntőjében, ezzel 3–1-re vezet a párharcban, s közel áll a továbbjutáshoz.

NHL: alapszakaszgyőztest vert a címvédő – előnyben a Pittsburgh

Folytatta nagyszerű szereplését a címvédő Pittsburgh Penguins jégkorongcsapata, amely az NHL Keleti főcsoportjának elődöntőjében idegenben győzte le az alapszakaszgyőztes Washington Capitalst 3–2-re. A másik mérkőzésen az Ottawa Senators otthon verte meg a New York Rangerst 2–1-re.

NHL: az Ottawa és a Washington jutott utolsóként tovább

Az Ottawa a Bostont, a Washington pedig a Torontót győzte le az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának legutóbbi játéknapján, ezzel mindkét gárda megszerezte negyedik sikerét a párharcában, és továbbjutott a következő körbe.