?>
La Liga: küzdelmes mérkőzés végén maradt a döntetlen

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) hatodik fordulójának vasárnap délben kezdődő mérkőzésén az Eibar az Osasunát fogadta. Jó iramú mérkőzést játszott a két együttes, de gólt nem láthattunk.

La Liga: kikapott a Celta Vigo és az Athletic Bilbao is

A Celta Vigo 2–0-s vereséget szenvedett idegenben az Osasunától, míg az Athletic Bilbao 1–0-ra kikapott az eddig nyeretlen Alavés vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában vasárnap.

La Liga: Rakitic betalált, az újonc otthonában fordított a Sevilla

A Levante idegenben 3–1-re legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján. Az Athletic Bilbao Unai López duplájával 2–1-re nyert az Eibar vendégeként. A Sevilla az újonc Cádiz otthonában 3–1-re fordított, míg a Celta Vigo 1–1-es döntetlent játszott a Valladoliddal.

Újabb gyenge Barca-teljesítmény – ezüsttel zárnak

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 37. fordulójában a Barcelona nem tudta legyőzni az Osasunát, sőt vereséget szenvedett hazai pályán, így a Real Madrid egy fordulóval a vége előtt bajnok lett. A hazai csapat nem játszott jól, ezért hiába futballozott a végén húsz percig emberelőnyben, így is kapott egy gólt, ezért a katalánoknak ebben az idényben meg kell elégedniük az ezüstéremmel.

La Liga: két gólt elvett a VAR, de csak-csak nyert az Atlético

Az Atlético Madrid hazai pályán 1–0-ra győzött a Betis ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén. Korábban a Barcelona 1–0-ra nyert a Valladolid vendégeként, az Osasuna pedig hazai pályán 2–1-re legyőzte a Celta Vigót.

La Liga: szinte reménytelen helyzetben az Espanyol

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában a Leganés idegenben 1–0-ra legyőzte az Espanyolt.

La Liga: az Osasuna és a Sociedad is győzött

Az Osasuna 2–0-ra nyerni tudott az Eibar otthonában a labdarúgó La Liga 33. fordulójában.

La Liga: folytatta győzelmi sorozatát az Atlético Madrid

Az Atlético Madrid sorozatban a negyedik mérkőzését is megnyerte a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga): a matracosok hazai pályán 2–1-re verték az Alavést a 32. forduló szombat késő esti meccsén.

La Liga: idegenben nyert az Osasuna és a Celta is

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szerda esti mérkőzésein idegenbeli győzelmek születtek: az Osasuna az Alavés otthonában nyert Toni Lato góljával 1–0-ra, míg a Celta Vigo Iago Aspas tizenegyesével győzött ugyanilyen különbséggel a nemzetközi szereplésre hajtó Real Sociedad vendégeként.

La Liga: Messit idéző szólót is hozott a Valencia Osasuna elleni győzelme

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójának vasárnapi második mérkőzésén a Valencia az első félidőben szerzett két góllal legyőzte az Osasunát.

La Liga: otthon botlott a Real Sociedad

A Bajnokok Ligája-szereplést érő negyedik helyért versengő Real Sociedad 1–1-es döntetlent játszott az Osasunával a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában, a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követő első körben.

Videó: amikor Ronaldinho remek mozdulat után bombázott a kapuba

A járványhelyzet miatt a sportvilágban is megállt az élet, így korábbi emlékezetes jeleneteket elevenítünk fel, hogy enyhítsük a focihiányt. Ezúttal 2004 februárjáig megyünk vissza az időben, a főszereplő Ronaldinho!

La Liga: 5 volt igazgatót és 2 játékost elítéltek korrupció vádjával

Az Osasuna labdarúgócsapatának öt korábbi igazgatóját, valamint a Real Betis két volt játékosát börtönbüntetésre ítélték korrupciós vádak alapján.

La Liga: lábtenisszel tartja formában magát a korábbi Arsenal-játékos

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Osasuna játékosa, Raúl Navas a Twitteren arról tett közzé videót, ahogy csapattársával, egyben szomszédjával, a korábbi Arsenal-játékossal, Fran Méridával lábteniszezik.

La Liga: Villarreal- és Espanyol-vereség; négy Bilbao-gól

Az Espanyol 1–0-s vereséget szenvedett az Osasuna otthonában, így továbbra sem tud elmozdulni a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó helyéről. Az Athletic Bilbao idegenben, a Real Valladolid ellen győzött 4–1-re, a Villarreal viszont kikapott otthon a Leganéstől.

La Liga: 99 perces, ötgólos mérkőzést nyert meg a Sevilla

Fordulatos mérkőzésen, en-Nesziri 93. percben született góljával 3–2-re megverte a Sevilla az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában. Az Osasuna a második félidőben emberhátrányban állt fel kétgólos hátrányból, de ez sem ért pontot. Az Athletic Bilbao két büntetőjéből egyet értékesített, így legyőzte a Villarrealt.

La Liga: az Espanyol maradt az utolsó helyen

A Granada idegenben 3–0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában. Az Athletic Bilbao sorozatban a 10. bajnokiját sem tudta megnyerni, ezúttal a Deportivo Alavés otthonában kapott ki 2–1-re. Hasonló különbségű vereséget szenvedett a sereghajtó Espanyol a Valladolid vendégeként.

La Liga: ezúttal is kikapott a már 9 bajnoki óta nyeretlen Bilbao

Újabb vereséget szenvedett hazai pályán az Athletic Bilbao a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) élvonalának 24. fordulójában (0–1). Az ellenfél az Osasuna volt, amely győzelmével pontszámban beérte a táblázaton.

Kép: szokatlan tárgyak a pályán a Real meccse közben

Az Osasuna szurkolói pénztárcák pályára dobásával tüntettek a vezetőség döntése ellen a Real Madrid elleni vasárnapi bajnoki mérkőzés közben. Természetesen a rajongók nem véletlenül választották éppen ezt az eszközt véleményük kifejezésére.

A Real Madrid négy gólt szerzett az Osasuna otthonában

A Real Madrid 4–1-re győzött az Osasuna otthonában a La Liga 23. fordulójában, ezzel biztosan marad a tabella élén.