12 találat
Labdarúgó NB I
2008.12.30. 08:12

A debreceni Oláh Lóránt számára álom marad a válogatottság

JÁTÉKOSSORS. Hiába kapta meg a magyar állampolgárságot, gólérzékenysége dacára sem számolnak már vele a nemzeti csapatnál.
Oláh_Lóránt
2008.08.10. 22:01

Oláh Lóránt góljával továbbra is százszázalékos a Debrecen

SOPRONI LIGA, 3. FORDULÓ. A fehérváriak a mérkőzés nagy részében jobban játszottak ellenfelüknél, de gólt nem tudtak lőni.
Mol Fehérvár
Oláh_Lóránt
2008.07.24. 10:01

A Debrecen százezer eurót fizet a Kaposvárnak Oláh Lórántért

SOPRONI LIGA.Az elmúlt szezonban 16 gólos csatár a bajnoki nyitányon már játszhat, az UEFA-kupa selejtezőben viszont nem.
DVSC
Oláh_Lóránt
2007.11.07. 20:02

Most négy perc rövidzárlat okozta a jól küzdő Ferencváros vesztét

MAGYAR KUPA, NYOLCADDÖNTŐ. Az első félidőben két Oláh-találat nehéz helyzetbe hozta a Fradit, végül a Kaposvár jutott tovább.
Magyar Kupa
Oláh_Lóránt
Kaposvár
2007.10.20. 20:48

Oláh Lóránt közelről szerzett gólja három pontot ért a hazaiaknak

KAPOSVÁR-VASAS 1-0. A többet támadó hazaiak az 58. percben ünnepelhettek, a csatár közelről vette be Németh Gábor kapuját.
Oláh_Lóránt
Kaposvár
2007.06.19. 14:52

A kaposvári Oláh Lóránt meggondolta magát és nem vált klubot

ÁTIGAZOLÁS. A gólerős vajdasági támadó több társával együtt hosszabbított, a Rába partján szerb középpályást tesztelnek.